• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@pallacinka a aspon si sa Camilky opytala?
22. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka mohla si ho superbabke predať :wink: :slight_smile: škoda, mne by ho bolo luto, malička by sa mohla ešte vyvoziť
22. jan 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaya60 Ja som vedela ze vies, a Kamiky som sa nepytala lebo zatial vie ukazat iba nie nie nie :grinning:
22. jan 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka No to by bol paradny obchod :grinning: Vsak mne ho aj je luto, ale 3 kociky doma mat fakt nemozem, a treba nam nieco kupit do lietadla. A od Vianoc sme ho fakt vonku nemali :frowning2:
22. jan 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja vo farbach mam jasno dievcatku by som volila ten ruzovy a pre chlapca zeleny alebo cerveny je čači
22. jan 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikolajova.zuzana len mna uz moj stary v zuboch roznesie ked nam mozno o 2 tyzdne dojde.
22. jan 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka boozinku, fakt by sem babicky mali mat zakazany pristup, do jakeho lietadla??? moja laska malinka :astonished:
22. jan 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka toto chapem, mne sa par krat stalo, že som mala doma 5 kočíkov a naozaj vždy 3 stali, je to škoda, tiež som ich potom predavala kvoli tomu, že mi bolo luto že su nevyužívane a peniaze v nich :unamused:
22. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt objednala si nejaky?
22. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1
@mycats môj manžel o inom kočíku ako Stokke nechcel ani počuť, keď ho prvykrát videl pred cca 7rokmi tak povedal, že taký budeme mať a iný mi nedovolil ani len poobzerať :grinning:
22. jan 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lodgermaniacka mam podmienku ze novy uz nie tak berem jeden pouzivany asi 2 mesiace.a pri dalsom baby novy.
22. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. jan 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka taky prazdny kocik... to by kazda babka rada kocikovala :grinning:
22. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt rozchodi to neboj :D
22. jan 2012 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tie 3ledva rozdychava
22. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax a co to tu vidim, ty davas prec svoj novy winter kit??? aj si s nim bola vobec vonku?
22. jan 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: ccc, teda baby. ja kupujem a vy predavate :confounded: :confounded: smutna som z toho.
musim sa spytat...
vsade po bazarikoch su winter kity. su neprakticke??? alebo co si mam o tom mysliet, ze ich vsetci predavaju. aj ked je tepla zima, tak ja by som ho nosila aj tak, aspon striesku. alebo v com je problem. a vyzera to super a pritom niektore predavajuce maju malicke babatka a winter kit by mohli pouzivat aj dalsiu zimu.
ja zvazujem ci ho nekupim a tu ho vsetky predavate...... neviem co mam teraz robit :confused:
22. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats podla mna su prakticke,predsa len viac uchrania deti pred zimou...hlavne ta strieska a nanoznik!
a tolko vela som tu nenasla na bazariku,co sa predavaju.... :grinning:
22. jan 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, k dark navy by ste dali winter kit dark navy alebo biely/strieborny??? :confounded: :confounded:
22. jan 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian oplati sa mi do neho ist. ja asi kocikujem poslednu zimu, ale striesku by som nosila aj na jar. :grinning: :grinning: :grinning: snad do marca :grinning: nech ju trosku ponosiiim
22. jan 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja by som volila asi dark navy k navy..mne sa ten strieborny nejako nepaci,nepadol mi nejako do oka..
striesku mozes kludne,da sa odzipsovat aj kozusinka,takze v tom nevidim problem.....
22. jan 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats nie urcite nie je neprakticky, posielam IP :slight_smile:
22. jan 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ja som prave chcela, ze by som behala aj s tou kozusinkou celu jar :grinning: asi dark navy, nech nemam kazdy kusok inej farby. ved si nechavam forest set a hlavne fusak budem vyuzivat a ked pridam este inu striesku, budem ako cirkusant :grinning:
uvidime ked pride kocik :slight_smile: nakoniec kupim novy fusak a cely set som kupila vlastne zbytocne :confounded:
neviem, neviem ako sa ho ja vzdam :grinning:
22. jan 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pokukat FB, ze aka farba by bola naj. ten strieborny je pre mna uplne najkrajsi, ale fakt budem ako cirkusant. asi dark navy :grinning:
22. jan 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ruzovom kociku je ten strieborny kit.... no uplne strasny
22. jan 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats mas to tazke :sweat_smile: :grinning:
hodi sa ti aj strieborny,aj dark navy.ale nic nepokazis tou striebornou podla mna,nebudes to mat aspon take fadne :wink:
22. jan 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok