Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka zaujimaveeee 😀

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka myslela som tu ruzovu deku

kaska
24. jan 2012

@mycats ta tyrkys je nadherna, ja som mala dilemu medzi tymito dvoma farbami... 😉 ale je dost tenka ta deka, tak skor ked uz bude teplo..ta co sem dala link lodger je hrubsia..

lia
24. jan 2012

@mycats fakt mala?ja som ju chcela dnes kupit,len samozrejme som dumala aku kupim 🙄
tak nemam ju kupovat ?a ktoru zavinovacku mam kupit? baby,poradte mi prosim vaaassss

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia nechapem 😅

kaska
24. jan 2012

@lia mne sa paci ta wrapper, tu by som si vybrala 🙂

mycats
24. jan 2012

@lia - mne nepride mala, mne pride suprova 🙂 len teraz zvazujem dreamer, no hruuuza so mnou 😀 😀
ale uz som bola zamilovana do tej zavinovacky. tak teraz neviem, obe???

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka ktoru zelenu?tu lagoon?http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
dnes som ju drzala v ruke a este sedu mali

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats nekupiš winter kit, tak sa rozbiješ na dekach 😀 ja tiež planujem deku ale aj tu podložku, čo som hodila link, zabudla som tam dnes volať, tak budem zajtra

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka co nechapes? tu deku?? 😅
si sa pytala ci neskoncila u lindus

mycats
24. jan 2012

@lia, tato dreamer je 75x100 a ta zavinovacka je 115x115, to mi musi stacit ako deka

lia
24. jan 2012

@kaska aj mne sa ta paci,hlavne ,ze je vnutri bavlna,ale ked ja rodim v blbom obdobi a to je uplne tenke 😒

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka tak ked si mam vybrat medzi stokke a medzi lodger, tak lodger vyhrava na celej ciare

kaska
24. jan 2012

ja milujem deky..a tieto lodger vsetky co maju aj zavinovacky su uchvatne pre deti..

kaska
24. jan 2012
lia
24. jan 2012

@mycats ta dreamer je peknaaaa
fasa 🙄
ja si zablokujem uz nick,lebo furt len nieco skupujem 😅

kaska
24. jan 2012

@kaska to by mohla stacit na zimu ta fleece, ci?

kaska
24. jan 2012

blba uz si pisem sama sebe, to malo byt @lia

pallacinka
24. jan 2012

@mycats No neviem, ja si ju pre vacsie dieta neviem predstavit. Inac je uplne uzasna, milovala som ju, o tom nie je pochyb, len mne sa zda v porovnani s tou stokkackou naozaj mala.

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia vlastne šedu som mala 😀 zeleny mam lodger uterak 😎 už mi šibe, ja som si preto vtedy vymyslela tento nick, lebo asom prišla domov so všetkymi existujucimi lodger vyrobkami ake boli a lodger bunker som mala hned dvojmo a maly v bruchu 😅

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka nemas nahodou fotku tej zavinovacky ,spolu s tym fusakom?
@kaska ale tieto budu mat vnutri asi flis,nie?

mycats
24. jan 2012

@lia ani nehovor, vy mi tak blaznite hlavu, to je hruuuza 😀 😀 sak ja ani deku neviem vybrat. stokke deka bola vyradena 😀 , takze ideme na lodger

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia hladala som, nič moc fotky...všade niekto a neviem vystrihovať 😎

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka jeeejjjjjoooo,odpadnem,zlatunkyyyy
a aky kocik si mala vtedy?v akej farbe? nie je sedy fadny?

lia
24. jan 2012
mycats
24. jan 2012

@pallacinka ta stokke nema rozmery na stranke 😀 tak neviem porovnat, len ta lodger ma lepsie farby 😀 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@lia mne sa strašne pači siva farba, kočík som mala čierny concord neo na čiernej konštrukcii k nemu červenu teutoniu spirit a v maleho 3mesiacoch pribudol aj bugaboo cameleon, doma som mala vaničiek a vaničiek a siva sa mi zdala univerzalna ku všetkemu 😉

lia
24. jan 2012

@kaska ja mam termin v marci ,velmi ju nevyuzijem,na co kupovat na mesiac 😖 taku mini ta bavlnena je dobra,ze je bavlnena,ale zas tenka,este budem musiet nieco vymysliet 😒

lia
24. jan 2012

@lodgermaniacka ved toto,ze ked budem mat jeden kocik taky,druhy taky,tak by bolo lepsie mat sedy,ale farebne sa mi viac pacia

kaska
24. jan 2012

@lia oni su obojstranne fleecove..inak mne sa ja ten shelter paci,
@lodgermaniacka mala si aj shelter?