• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
mohli tam pridat viac zelenej a svetlo modrej nech je to veselsie, tak ako dokonaly ruzovy
1. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja chcem riflovy style kit
1. feb 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista jj, ja by som tam dosupla fialovu :slight_smile: tak ruzovy nic neprekona podla mna :grinning:
ja pojdem do tohto letneho kabatiku, nebudem kupovat nove potahy.
a ved si pisala, ze sa samostatne nepredavaju?? ci ano?
1. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista co si ja pamätam,na ten ruzovy povedali tiez najprv,ze nebude extra a potom, sa dal kupit pink style kit.aspon @hajanka nad nim rozmyslala.ja som ho nevidela.
1. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=314914781877923&set=o.130014737048278&type=1&theater
prvy pekny handmade winter kit
@kilian
@mycats ja viem vraveli, ze nebude, ale tak uvidime, este mam zalusk na beige style kit, ale to ma cas :grinning:
1. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian Ja som tiez rozmyslala nad ruzovymi potahmi, dali sa najst v nejakych obchodoch v UK aj Taliansku. Inac tvoja ruzova limitka uz nie je v predaji, to asi riadne zvysi jej hodnotu :slight_smile:
1. feb 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalista :grinning: presne, ale podaril sa jej. na mmb to strasne siju :frowning2:
1. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista
@mycats mne sa prave zda uplne dokonaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ružovy nie je krajší :slight_smile: mna touto letnou novinkou veeelmi potešili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už by to bolo velmi farebne, keby tam bolo tolko farieb, pri deke to nevadí
1. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka :grinning: :grinning: ja som tiez z neho nadsena. uz aby bol doma. inak aj lepsie, ze je jeden, aspon nemusim vymyslat :grinning:
1. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats aj ja som rada že je len jeden :grinning: a da sa už niekde kupiť?
1. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka asi len v tom nemeckom shope co sem hodila kilian :grinning:
babymarket, ani brendon ho este nemaju, uz som ich ocekovala :grinning:
1. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonkovi treba napisat :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tono_babymarket - tonko neviete??? kedy bude modry lentilkovy summer kit aj u vas na predajni :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ano ano bol ten pink sa dal kupit, tusim som tu davala aj link na neho, ale netusim kde :sweat_smile:
ja som uz pisala ze si myslim, ze s tymto to bude tiez rovnake, nemozu ho dat hned na predaj ako style kit, chcu nalakat na komplet :wink:
1. feb 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats lentilkovy.....chudak nebude vediet o akych lentilkach pises? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka aj ja si myslim,ze neskor to nebude problem...
1. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian :grinning: :grinning: poslem fotecku
1. feb 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz su niekde nove letne sety????????????
1. feb 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka jeden ,taky ako ruzovy pink pixel,len modry.hore je fotka alebo @mycats ma v albume
1. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka :grinning: :grinning: tak mi uz tu dobre 2 hodinky slintame a ty, ze uz su :grinning: :grinning:
aj u mna v albume uz je vycapeny :grinning: :grinning:
1. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čo to znamená ak je pri športovej časti napísané 2v 1 ??

A kde to vy vidíte tie nové sety a to že dvíhajú ceny ?? :confused: :confused:
1. feb 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobra sprava - Bude moznost objednat limitovanu ediciu Blue Melange len textil - takze bude moznost objednat Style kit 2 v 1 - textilie s prebalovacou taskou.
1. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mycats
len dnes dali avízko o nich... a vraj posielajú obrázky...kedy budú k dispozícii zatiaľ neviem....
1. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian @mycats @lodgermaniacka krasny je!!! :dizzy_face: som zvedava ci este k nemu pribudne nieco dievcenske :grinning:
1. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hajanka najkrajšííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tonko_babymarket :grinning: :grinning: tak dufame, ze cim skor. potom poprosime info! Uz sa tu vsetky tesime :grinning: :grinning:
a budu aj ine farby? ako tento modry?
1. feb 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka - ten summer kit je z vnutra aky??? lebo na stokke stranke to vyzera ako biele.
1. feb 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiii Blue Melange :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. feb 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista dockala si sa... :wink:

v kazdom albume vidim len modre lentilky............co ked bude este novy set,este krajsi??kazdy rok su tri nove.ten posledny bude naj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian :grinning: :grinning: jj, tiez cakam na tie dalsie. ale je zaujimave, ze tam v tom shope uz bol a ani stokke ho nema na strankach. podla mna sa este nieco chysta. ja budem kupovat na slovensku, tak asi musim pockat uplne na jar :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok