• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@mycats preco si neobjednas odtial?
2. feb 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats
už je možné ho objednať aj u ktoréhokoľvek predajcu na Slovensku :wink:
2. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats Nas summer kit bol vznutra taky isty ako zvonka, cize bodkovanyyyy! Je to vidiet tu na fotke: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/album/nasa-carters-mania/7199552/
2. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja som ho včera chcela objednať z tej nemeckej stranky, no nevidím ho tam :confused: :confused: :confused: aka je vlastne cena?
2. feb 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tonko_babymarket kedy idu ceny hore prosim vas?
2. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia cena je ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian
bohužiaľ budú len 3:
2. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka jajj,ale ja som myslela ceny kocika
2. feb 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lia jaaaj a pre ktorý si sa rozhodla?
2. feb 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia @lodgermaniacka Ceny isli hore iba v Nemecku, tam kit stal 129 a teraz okolo 150, u nas asi zostane na 169, len aby nedoslo k nedorozumeniu :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia
Stokke zvýšilo ceny od 1.2.2012, celoplošne...
2. feb 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,v juli budem mat bejby a velmi sa mi paci stokke,ale stale ma odradza to trasenie vaničky na nie moc rovnom povrchu...myslite ze je to fakt kocik len do nakupnych centier? :sweat_smile: asi by ho tolko bab nemalo keby je naprd,ze :slight_smile: myslite ze je pohodlny pre babo od narodenia?
2. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka zeleny asi :grinning:
2. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Otazocka na mamicky co maju stokky xplory do kolko rockov sa da kociarik pouzivat ???
2. feb 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa ti istu dilemu riesim ja..my este len planujem druhe babo a tiez chcem len stokky ale sa bojim ze ako trojrocne sa mi tam uz asi nezmesti to dieta a ja nechcem iny kupovat... :unamused:
2. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misel1 myslim ze v troch rokoch sa tam dieta zmesti este... ber to tak, ze v tom veku tam uz nebude stale, skor by som povedala ze vynimocne...:wink: takze podla mna nemusis mat ziadne obavy a smelo do toho... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misel1 ja riesim tu vanicku furt :sweat_smile: ci nieje mala a ci v ne to babo neni moc "vytrasene" ked nedes po rovnom povrchu..:/ sportova cast myslim ze je akurat a ako pise lenocka,3 rocne dieta uz ti vkociku moc neobsedi :slight_smile:
2. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 dakujem si ma velmi potesila,no ak to druhe bude ako moja pohodlna dcera tak tam len vysedavat bude :dizzy_face: ...Uz len to babo mi chyba ale aj to coskoro bude,dufam.... :wink:
2. feb 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa no my byvame pri meste ale aj tak nerovne cesty sa tiez najdu...ale az take hrozne to asi nemoze byt ked tolke ceny vyhral a vela bab je s nim uplne spokojnych ,ja si spominam pri malej som mala Takko kocik a ten az moc bol odpruzeny ked ju babky kocikovali alebo uspavali som myslela ze chuda male mi otras mozgu dostane... :sweat_smile:
2. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misel1 :grinning: ja mam tolko tipov na kocik, ale na stokke si robim chutky uz davno,este som nebola ani tehotna...este rozmyslam nad Brio go,tak uvidim ktory vyhra.. :slight_smile:
2. feb 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa my sa tiez este len snazime ale uz ma to chyta naplno...a tiez druhe babo bude u nas to posldene tak chcem mat kocik co stoji zato a preto asi stokke...daj vediet ako si sa rozhodla.... :wink:
2. feb 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie ceny sa strasne zvysili!!!
2. feb 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misel1 aj my druhe a posledne :grinning: :grinning: :grinning: preto si to chcem uzit naplno so vsetkym aj ja...je moznej aj to,ze naprv kupim brio a potom ho predam a kupim stokke sportak :slight_smile: uvidim...nad kocikom uvazujem uz davno ale kupovat ho planujem najskor v maji....jedine ze by bola skor nejaka masaker akcia :grinning:
2. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa preto som aj ja uz zacala okukavat kociky lebo tie ceny su tiez dost vysoke a keby sa zadarilo a bola by nejaka akcia a v neutralnej farbe uz by ho aj kupovala...ako citam si z okolia TN aj ja tam mam rodicov ale byvam v Rakusku...
2. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian
pozitívne je aspoň to, že ponechali akciu do konca februára autosedačka zdarma
2. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misel1 ano,byvam kusok od TN ale v Tn travim vela casu..:slight_smile: dnes hadam pojdem obzriet nejake kociky nazivo,sak furt som nacapena na nete a obzeram vsetko len virtualne :slight_smile:
2. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babymarket_sk a zdrazili sa aj ceny prislusenstva? strieska a nakupna taska kolko stoji? na stranke to nenajdem
2. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, ale spon je tam tej moj vysnivanyyyy :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lia
najviac zvýšenie cien postihlo kočík a vaničku, ostatné jemne, osobne si myslím, že bude musieť výrobca robiť častejšie akcie, lebo tú cenu prehnali...
2. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok