Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
1. feb 2012

mohli tam pridat viac zelenej a svetlo modrej nech je to veselsie, tak ako dokonaly ruzovy

kalista
1. feb 2012

ja chcem riflovy style kit

mycats
1. feb 2012

@kalista jj, ja by som tam dosupla fialovu 🙂 tak ruzovy nic neprekona podla mna 😀
ja pojdem do tohto letneho kabatiku, nebudem kupovat nove potahy.
a ved si pisala, ze sa samostatne nepredavaju?? ci ano?

kilian
1. feb 2012

@kalista co si ja pamätam,na ten ruzovy povedali tiez najprv,ze nebude extra a potom, sa dal kupit pink style kit.aspon @hajanka nad nim rozmyslala.ja som ho nevidela.

kalista
1. feb 2012

https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=3149...
prvy pekny handmade winter kit
@kilian
@mycats ja viem vraveli, ze nebude, ale tak uvidime, este mam zalusk na beige style kit, ale to ma cas 😀

pallacinka
1. feb 2012

@kilian Ja som tiez rozmyslala nad ruzovymi potahmi, dali sa najst v nejakych obchodoch v UK aj Taliansku. Inac tvoja ruzova limitka uz nie je v predaji, to asi riadne zvysi jej hodnotu 🙂

mycats
1. feb 2012

@kalista 😀 presne, ale podaril sa jej. na mmb to strasne siju ☹

lodgermaniacka
1. feb 2012

@kalista
@mycats mne sa prave zda uplne dokonaly 😵 😵 😵 😵 ružovy nie je krajší 🙂 mna touto letnou novinkou veeelmi potešili 😵 😵 😵 už by to bolo velmi farebne, keby tam bolo tolko farieb, pri deke to nevadí

mycats
1. feb 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 ja som tiez z neho nadsena. uz aby bol doma. inak aj lepsie, ze je jeden, aspon nemusim vymyslat 😀

lodgermaniacka
1. feb 2012

@mycats aj ja som rada že je len jeden 😀 a da sa už niekde kupiť?

mycats
1. feb 2012

@lodgermaniacka asi len v tom nemeckom shope co sem hodila kilian 😀
babymarket, ani brendon ho este nemaju, uz som ich ocekovala 😀

mycats
1. feb 2012

tonkovi treba napisat 😀 😀

mycats
1. feb 2012

@tono_babymarket - tonko neviete??? kedy bude modry lentilkovy summer kit aj u vas na predajni 😀 😀

hajanka
1. feb 2012

@kilian ano ano bol ten pink sa dal kupit, tusim som tu davala aj link na neho, ale netusim kde 😅
ja som uz pisala ze si myslim, ze s tymto to bude tiez rovnake, nemozu ho dat hned na predaj ako style kit, chcu nalakat na komplet 😉

kilian
1. feb 2012

@mycats lentilkovy.....chudak nebude vediet o akych lentilkach pises? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
1. feb 2012

@hajanka aj ja si myslim,ze neskor to nebude problem...

mycats
1. feb 2012

@kilian 😀 😀 poslem fotecku

hajanka
1. feb 2012

uz su niekde nove letne sety????????????

kilian
1. feb 2012

@hajanka jeden ,taky ako ruzovy pink pixel,len modry.hore je fotka alebo @mycats ma v albume

mycats
1. feb 2012

@hajanka 😀 😀 tak mi uz tu dobre 2 hodinky slintame a ty, ze uz su 😀 😀
aj u mna v albume uz je vycapeny 😀 😀

zuziatko
1. feb 2012

Baby čo to znamená ak je pri športovej časti napísané 2v 1 ??

A kde to vy vidíte tie nové sety a to že dvíhajú ceny ?? 😕 😕

tonko_babymarket
1. feb 2012

Dobra sprava - Bude moznost objednat limitovanu ediciu Blue Melange len textil - takze bude moznost objednat Style kit 2 v 1 - textilie s prebalovacou taskou.

tonko_babymarket
1. feb 2012

@mycats
len dnes dali avízko o nich... a vraj posielajú obrázky...kedy budú k dispozícii zatiaľ neviem....

hajanka
1. feb 2012

@kilian @mycats @lodgermaniacka krasny je!!! 😵 som zvedava ci este k nemu pribudne nieco dievcenske 😀

lodgermaniacka
1. feb 2012

@hajanka najkrajšííííí 😵 😵 😵 😵 😵

mycats
1. feb 2012

@tonko_babymarket 😀 😀 tak dufame, ze cim skor. potom poprosime info! Uz sa tu vsetky tesime 😀 😀
a budu aj ine farby? ako tento modry?

mycats
1. feb 2012

@pallacinka - ten summer kit je z vnutra aky??? lebo na stokke stranke to vyzera ako biele.

kalista
1. feb 2012

jupiii Blue Melange 😎 😎 😎

kilian
2. feb 2012

@kalista dockala si sa... 😉

v kazdom albume vidim len modre lentilky............co ked bude este novy set,este krajsi??kazdy rok su tri nove.ten posledny bude naj... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
2. feb 2012

@kilian 😀 😀 jj, tiez cakam na tie dalsie. ale je zaujimave, ze tam v tom shope uz bol a ani stokke ho nema na strankach. podla mna sa este nieco chysta. ja budem kupovat na slovensku, tak asi musim pockat uplne na jar 😀 😀