Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
7. feb 2012

@mycats tak snad uz spi a nerype 🙂 netreba pokusat certa 😀

jessicax
7. feb 2012

@riki1 nenechaj ho dlho cakat 🙂 A inak ho pozdravujeme 😉

mycats
7. feb 2012

@jessicax 😀 😀 urcite

riki1
8. feb 2012

@mycats našťastie môj mm necháva všetko na mne čo sa týka oblečenia ,zariadenia a doplnkov a keď sa ho aj pýtam na radu ,tak povie ,zlato ty si aj tak vyberieš podľa seba 😀 😀 😀

mycats
8. feb 2012

@riki1 😀 😀 moj by mudroval

mycats
8. feb 2012

Uz je nas lentilkovy aj na stokke stranke 😀 😀 😀 😀 ja ho chcem mat uz domaaaaa!!!

danielle25
8. feb 2012

@mycats nadsena som, fakt vyzera super! dobre velke fotky su tam 🙂 a nazivo bude urcite este bombovejsi 😀

esika
8. feb 2012

dievcata ahojte 🙂 tak zasa mi dosla sprava na predaj sportoveho kocika stokke EVO otazka citujem
"to je iba športiak?za taku cenu?ja som predala za 650 komplet so všetkým,teraz zhanam športiak iba do 300e "
asi sa to tu uz na tomto MK stava normalne!!! 😒 Tak vozim sa na takom aute na ake mam, nie?
Raz som citala jeden prispevok na stranke cukraren Ludvik mimochodom robia tam krasne detske torty, ale chcela som napisat, ze pisala tam jedna kocka tam, ze nech sa nehnevaju, ale ze su velmi drahí a majitelka jej odpisala "mila pani kazdí nech si vyskakuje len do vysky svojho platu" 🙂 takze asi tak 🙂 krasny vecer vsetkym 🙂

pallacinka
8. feb 2012

@esika To je naozaj vtipne, pri hladani Stokkaca do 300 Eur jej prajem vela stastia a trpezlivosti 🙂 Musim povedat, ze ja som "stastie" na takychto zaujemcov teda nemala, vsetci boli v pohode. Inac z Ludvika sme mali svadobnu tortu, to sme si krasne povyskocili 🙂

esika
8. feb 2012

@pallacinka tak to si krasne napisala 🙂

mycats
8. feb 2012

@esika @pallacinka - 😀 😀 ale sranda, ze za 300e by chcela to, co ona predala za 550, kedze vanicka stoji 150e nova. ved si mala pytat viac ked sa jej zdalo malo!

esika
8. feb 2012

@mycats asi tak nejak 🙂 a inak ako sa Vam kocikuje novy typ? je to velky rozdiel, ze? Kto uz skusi Evo k starsiemu typu sa uz nevrati, ze? 🙂

mycats
8. feb 2012

@esika 😀 😀 ja mam pocit, ze je to to iste len v novej farbe. kocikuje sa nam super, k staremu by som sa nevratila, ale rozdiel nevidim ziadny 😀 😀 mozno maly by vedel povedat, kde sa mu lepsie vozila ritka 🙂
ale maminka bola spokojna a nadsena uz zo svojho starsieho modelu. tento novy ma hlavne vylepsenu sedacku 😀 v tom vidim hlavny rozdiel. ta slnecna clona je fajn, madlo ja nevyuzivam, nikdy som neodnimala madlo zo ziadneho kocika. jednu z najvacsich vyhod vidim v koliesku, novy ma kovove uchytenie kolieska a stary mal ruzicu kompletne plastovu. takze aspon mozem kludne spavat, ze toto sa nezlomi 😀 😀

mycats
8. feb 2012

@pallacinka v CZ su ceny, ze ja som padala na zadok 😠 😠

marcela10
9. feb 2012

ahojte dievky, tak ja idem predať ten biely zimný set a stresujem, lebo som počula, že ak ho dám vyprať tak sa zničí kožušinka. Možno ste to písali, len som prehliadla, tak dajte tip že ako ste ju vyčistili. díky 🙂

tannia87
9. feb 2012

@esika super si to napisala my ckame babo a ideme kupovat stokke novy a este nikto z mjho okoloia kto sa pytal an kocik nepovedla super vyber kazdy len ofrlal ja uz enchapem co ludia maju stale nebudem preddsa kupovat prvemu diettaku kocik rozhegany s bazaru trojkomplet za 200euro ked zatial korunky netlacia a moze mat perfektny kocar ☹

pajka7
9. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a ty si kedysi pisala, ze si dokupovala v inej farbe navlek na madlo, polstrovanie pasov, nakupnu tasku.....kde ti to prosim objednali? Asi idem kombinovat k letnemu kitu 😉 Dakujem 🙂

danielle25
9. feb 2012

@tannia87 tí, čo frfľú, len závidia, to je celé... Super výber, budeš určite spokojná, ako sme tu my všetky 🙂 A ešte taká maličkosť- nedá mi 😀 - nie všetky v bazári sú rozhegané!- ja teraz predávam, no ale prekvapená by si bola, v akom je stave... vôbec nie je rozheganý a okrem toho som ho stále udržiavala v čistote. Už som strelila autosedačku STOKKE a ženská bola úplne v šoku 😀 vraj ako nová z obchodu 🙂

tannia87
9. feb 2012

@danielle25 ano ja viem tiez mam znamu ktora ma 4ty stokke z bazaru a nestazpvala sa ale ja narazam na polske kociky ake mi boli dporucane mame tu u nas na to enjaky specialny bazar kde kupis trojkombinaciu pouivanu za 200e takze urcite musi byt kvalita top 😉 ale zas kamaratka mala chicco novy a koliesko jej odpadavlo non stop ja som si tu vela precitala o stokke od vas-bab a beriem ho na milion percent

danielle25
9. feb 2012

@tannia87 ježiš, tie poľské hebedá, to je otras 😝 Keď som ja začala hľadať kočík a uvidela som STOKKE, a to len na nete, tak som bola okamžite očarená a už som iný nechcela ani za svet 😀 No a ešte ked som ho videla aj naživo, no konečná 😀 😵 😵 😵

tannia87
9. feb 2012

@danielle25 ja soms tokke videla pred 3rkmi prvy krat a uz vetdy som ho chcela 😀 aspon sme terza nemali dilemu aje nam to je jasne brala by som ho hned len sa bojim este v 13tyzdni

novamaminka
9. feb 2012

@pajka7 ahoj,neviem odkial si ale mne minuela aj v babymarkete hovorili,ze to nieje problem objednat ako nahradne diely..tiez nad tym uvazujem,summer kit pink pixel a tieto veci inej farby ako cervenej.. 😉

novamaminka
9. feb 2012

@novamaminka len neviem ci zelenu ci fialovu🙂

novamaminka
9. feb 2012

@pajka7 len neviem ci zelenu ci fialovu

e.l.i.e.n.k.a
9. feb 2012

@pajka7 aaaaa, bude novy letny kit 😉 v babymarkete, vela zdaru..aku farbu ides kupovat?

pajka7
9. feb 2012

@novamaminka skus si to na tej stokke stranke....zelenu?Je tam myslim aj zelena...v tych pixeloch 😀 😀

pajka7
9. feb 2012

@novamaminka no ja som zo ZA...a tu je len Pre deti..... ☹ Skusim pozriet na nete...alebo nejako poriesit....Babymarket je v BA a kde este?

pajka7
9. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a no neviem bud beige alebo dark navy 🙂 🙂, ale kedze zvazujem tmavomodry winterkit( lebo uz bol objednany tmavomodry fusak, keby nebol idem do khaki zeleneho na radu @lodgermaniacky 😉 ) Tak asi kupim dark navy na madlo a pasy a ak vyda 😀 aj tasku a vyuzijem to aj v zime..... 😵

novamaminka
9. feb 2012

@pajka7 este v Nr je babymarket..ved sa spytaj aj v pre deti😉uz som to skusala na tej stranke,milionkrat😉

e.l.i.e.n.k.a
9. feb 2012

@pajka7 v Maxi v NR je babymarket..