Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
9. feb 2012

Baby, já mám šílený dilema...máme fialový kočár, fialový winter kit (případně ještě stříbrný) plus dečku Green multi a vymýšlím, jakou barvu nožičkového fusaku... Pořád na stránkách Stokke překlikávám jak magor a nemůžu se rozhodnout mezi dark navy, tou světle zelenou a tou novou hnědou (fialový jsem zamítla, aby to nebylo celé fialové jak u blbců 😀 ) Chtěla bych to trošku oživit, ale zas nemusíme vypadat jak kolotočáři...poraďte mi prosím nebo už mně jebne 😀

pallacinka
10. feb 2012

@klarawerder Ja by som isla rozhodne do zelenej, s dark navy aj hnedou by to bolo prilis tmave. Este mozno beige by nemusel byt zly, ladil by s kitom aj kozusinkou 🙂

ustrachana
10. feb 2012

kocky prosim Vas ked naklikavam vajicko stokke mam tam dat tu poistku? len teraz mi prislo tak sa radsej opytam aby som nieco nepokaslala 😀

danielle25
10. feb 2012

@ustrachana ak myslis tu poistku , ktora isti vanicku, tak nie. Vajicko sa len naklikne a ides, nic viac 🙂 Super peruje 🙂 Nech dobre sluzi.

evinqa
10. feb 2012

Ahojte, ja som tiez pokukovala po Sokke Xplory, kupila som iny, ale terza lutujem..sestra si akurat tento kupila a je uuplne uzasny. Zvazujem, ze vymenim aj ja, pozdava sa mi v tomto prevedeni: http://www.predeti.sk/kocik-stokke-xplory-green...

lodgermaniacka
10. feb 2012

@klarawerder ja by som dala do celeho fialoveho beige-najkrajšia kombi 😵 😵 😵 😵

lodgermaniacka
10. feb 2012

@ustrachana maš už novy kočík? či stale zeleny? 🙂

mirkadena
10. feb 2012

@marcela10 Tak mne išlo hlavne o rukávniky, lebo vyprať v rukách to nešlo, až práčka to krásne vyprala. Prala som vrch a spodok.Striešku samozrejme nie s kožušinkou. Ale keď ho chceš poriadne vyčisiť tak odporúčam rukávnik do čistiarne. Mne sa pri praní na 30 stupňov zvlnila ako ovečka. Nie je to zlé, ale iné ako keď som kúpila, na funkčnosti to nezaberá. Takže neriešim. Na každom kite v ďaždi, snehu alebo praní by sa zmenila. Ale keďže som ju nekupila len pre parádu, ale hlavne aby plnila účel, tak som to nikdy nedávala dole. A ináč teba si pamatám, že si dlho zháňala biely kit. Máš z babybabyonline, ako ja však? Červený Ti padol viac do oka? Papa

ustrachana
10. feb 2012

@danielle25 dufam, ze nespadne 😀DD

danielle25
10. feb 2012

@ustrachana pokial nevykotis cely kocik, tak URCITE nie! 😀

marcela10
10. feb 2012

@mirkadena ahoj 🙂) áno odtiaľ ho mám 🙂 ani neviem, či mi padol viac ale dostala som aj červený a chcela by som aj ten "vyvetrať"... no uvidím lebo je to srdcovka tak možno ho ani nepredám 🙂 to bol taký nápad, že 2 nevyužijem ale tak uvidím 🙂) maj sa pekne

ustrachana
10. feb 2012

@danielle25 este jedna otazka : ako sa polohuje? ale som blba, ze 😀 😀 😀 len nemam k tomu navod, kupila som ju tu na bazare

danielle25
10. feb 2012

@ustrachana joooj, tak to sa Ti ani necudujem, bez navodu by som sa ja s tym ani nepohla.... Musis zatlacit obe tie sive packy, co su na rucke, a potom zatlacit bud k sebe, alebo odseba... To sa teda ale cudujem, ze Ti predali bez navodu 😕 ja som predala pekne aj s navodom, ved by sa dotycna bez neho nevysomarila 😅

ustrachana
10. feb 2012

@danielle25 dakujem strasne moc 🙂 tak som to robila len som sa bala ci je to spravne, no uvidim naco ete pridem budem skumat ked maly zaspi

luciag3
10. feb 2012

ahojte baby. Aj ja pozerám tie letné kity ale akosi k tej mojej light green sa mi tam nijaký nehodí. Snáď ešte ten blue pixel čo poviete poraďte mi. a ešte sa chcem spýtať akú nosnosť má ten nosič stokke. Ďakujem

mycats
10. feb 2012

@luciag3 skus si ho na strankach stokke, uz je tam aj tento novy pixel 😀 😀 ja uz som skusala, ale tak k dark navy sedi ako uliaty 😀 😀 😀
baby aj som rada, ze ste ma nahovorili na dark navy 😀 😀 😀
nepouzivali ste niekto podlozku lodger booster v stokke? uz mi sisi a najnovsie pokukujem po tej polozke na jar. ale zase neviem ci to ma zmysel ked chcem kupit summer set, ktory ma v sebe podlozku.
lodger by som chcela ako jarnu. no len spekulujem 😀 😀 😀

danielle25
10. feb 2012

@mycats no ja som tam uz tiez kombinovala... 😀 a sa nejak len zamotavam 😝

mycats
10. feb 2012

@danielle25 😀 😀 ja podla mna len spekulujem. ale tak aspon kit mam isty a super sedi.
dark navy je dost citliva farba, preto stale beham okolo tej podlozky. ale zase zvazujem aj to ci to ma zmysel ju kupit a ci ju budem pouzivat. uz som asi 100 krat isla kliknut do kosika a vzdy si poviem, ze ci ju potrebujeme 😀 😀

danielle25
10. feb 2012

@mycats vsak ja tiez stale spekulujem 😀 uz som chora z tohto stokaca 😝 😀 ja som nejak podlozku neriesila, maly na velke pocudovanie nie je daky extra gebrosko, tak zatial ma podlozka netankuje... Ale s tou letnou z kitu mas pravdu, podlozka ako podlozka...ci? 😀

mycats
10. feb 2012

@danielle25 😀 😀 to asi kazdy kto ma stokke trpi maniou doplnkovou 😀 😀 😀
keby ziadne neboli, bol by pokoj 😀 😀
ale kedze su moznosti, sa chcem vyskusat vsetky 😀
no ved to. ze budem mat potom dve podlozky. ale tak zase by som lodger predala 😀
ta lodger je taka teplucka a tato z kitu je na leto. ale zase obe by chranili orginal podklad a to mi ide najviac.
uz som presla asi 100 ks dekami, raz stokke, potom lodger. asi tie prachy necham na deku a nebudem vymyslat 😀 😀 alebo nekupim ziadnu deku a kupim cely fusak lodger??? som jak dili 😀 😀 😀

lenocka23
10. feb 2012

@danielle25 @mycats baby, ja som taka rada, ze v 2009/10 na Stokke bolo minimum doplnkov... a to co bolo uz pasovalo len na novy model.... by som skrachovala na vsetkych frontoch.... 😉 😉 😀 😀 😀 😀

mycats
10. feb 2012

@lenocka23 vidis a ja som koli doplnkom kupila novy model, lebo mi bolo smutno 😀 😀

klarawerder
10. feb 2012

Dík baby 😉 Asi půjdu do toho zeleného nebo beige fusaku... Můžu se ještě zeptat vás, co máte beige fusak i winter kit, jestli je fusak ve stejné barvě, jako ta podšívka w.k.? (jsem asi blázen - všechno musí ladit 😀 ...ale asi tu nejsem jediná, jak to tu tak čtu :-P )

kilian
11. feb 2012

kocky chcem vas upozornit na jeden inzerat,m o ktorom neviem,co si mam mysliet.tato fotka je z francuzskeho ebayu.
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/bs72/sto...

luciag3
11. feb 2012

ahojte. možno blbá otázočka ale ako si zaregistrujem svoj stokke aby som si predĺžila záruku? ďakujem

mycats
11. feb 2012

@kilian hmmm.... tak bud je to zarobkovo cinna osoba alebo lenivec, ktoremu sa nechce fotit

kilian
11. feb 2012

@mycats no ja si myslim,ze to prve......ale mozno sa mylim......

mycats
11. feb 2012

@kilian tak ja by som tolko peniazkov jedine z rucky do rucky vyplatila 🙂

kilian
11. feb 2012

@hajanka v decembri bol ten kocik na francuzskom ebayi.dokonca ho este stale mam v mojom ebayi,lebo som tu aukciu pozorovala ako skonci...nezda sa mi ten inzerat.