• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@kilian aj mne sa nezda, nahlasila som ho
11. feb 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka aj ja ,hned ako som to uvidela. :grinning:
11. feb 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
11. feb 2012 o 19:53 • babymarket_sk
@babymarket_sk Ďakujem a to sa stačí len prihlásiť?
11. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ten inzerat je aj na bazos.sk
11. feb 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaa Summer Kit Blue Pixel objednaný. Som zvedavá kedy príde, ale už teraz sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoojte vsetky juj uz dlhoo som nepisala :slight_smile: > tak ste ma poblaznili s farbou dark navy ze som sa rohodla ze asi kupim textile kit :slight_smile: a nema uz niektora z vas nahodou tu najnovsiu farbu riflovu?
:slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana aj na ceskom mmb a dva krat, dokonca v cestine :grinning: flexibilny
11. feb 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@taminameiki :grinning: :grinning: :grinning: nebudes lutovat, nadherny je :slight_smile: ja som tiez dlho vyberala, ale byby ma ukecali na dark navy :grinning:
riflovy sa este samostatne nepredava pokial viem, je to len v plane
11. feb 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to vidim tak ako s winter kitom, ze pixel mania startuje a ked neobjednam, tak nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budem siiilno zvazovat buduci mesiac. v brendone je este stale sladky spanok a pixel kde nic, tu nic :grinning:
11. feb 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach ved aj mna ste poblaznili s dark navy a teraz koli nemu nemozem spavat tak idem objednavat ale na baby markete som videla ze sa da uz kupit ten riflovy tak uvidime ale jednoznacne ten dark navy si kupim :slight_smile: je perfektny. A kociarik si fakt neviem vynachvalit je super a aj v snehu sa snim ide super a aj po roli som snim isla a presli sme v pohode na dvoch kolesach. boze unesena som z toho tvojho :slight_smile:
11. feb 2012 o 22:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats jaj ani nehovor o tej pixel manii ved uz aj ja stale len pozeram ake su novinky a uz mi z toho sisi :slight_smile: a nikto z rodiny to nechape
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
11. feb 2012 o 22:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@taminameiki :grinning: :grinning: ja cakam kym sa brendon zobudi, ze vymlatim bodiky :grinning: no ale vidim to ta, ze budem musiet nakoniec objednavat z marketu, lebo nic nebude
11. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciag3 dobre si urobila :slight_smile: akej farby mas kocik?
11. feb 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je vlastne medzi brendonom a babymarketom rozdiel?
11. feb 2012 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki ale my Ta chapeme na plnej ciare! :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielle25 jej dakujem aspon v niekom mam podporu :slight_smile: hurra niesom v tom sama :grinning:
11. feb 2012 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hehe predstavte si ze vsetky stokacky by sme sa stretli v ba juj bratislava by bola plna ale tak krasne plna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@taminameiki tak neviem ci by nam cele tesco parkovisko stacilo :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats myslim si ze asi nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2012 o 23:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@taminameiki tak nejaky isto :grinning: :grinning: :grinning: co sa tyka stokke, tak babymarket je taky trosku flexibilnejsi a rychlejsi :grinning: :grinning: aspon teda podla mna. a hlavne mne ako mimo bratislavcanke vyhovuje, ze BM ma e-shop :grinning:
11. feb 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats aha tak takto to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja len som tak informativne chcela vediet lebo si chcem ten dark navy objednat. Dakujem :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2012 o 23:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki tak z babymarketu ti moze prist aj kurierom a nemusis nikam chodit :grinning:
11. feb 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a aj do rakuska? :slight_smile:
11. feb 2012 o 23:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki tak to neviem, sk adresu nemas? posielaju kurierom.
11. feb 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jaj niekedy mi to nedochadza ved to mozem dat poslat kamoske do ba jaj prepac obcas ako keby si sedim na kabliku :slight_smile: no asi to bude tym ze stokke mi zatienuje mozgove bunky :grinning:
11. feb 2012 o 23:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. feb 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian
@mycats
@hajanka ahojte dievcata, to je podla mna kocka co sleduje ebay ak sa tam nieco vyhodne naskytne da rychle inzerat, ci je zaujem a keby sa jej niekto ozval tak to kupi a preposle a zarobi, uz tu mala takto par inzeratov:slight_smile:
12. feb 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki ahoj, dark je naozaj krasny, ides kupovat iba textilie? krasny den:slight_smile:)
12. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@taminameiki myslim,ze babymarket posiela aj do rakuska.raz som si chcela nieco objednat a dalo sa....

@esika no na tomto asi nic nezarobi,lebo vtedy sa predal za 741 € do anglicka. :grinning:
12. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok