Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
18. feb 2012

@fatia ahoj.mas tam aj tu poistku?

fatia
18. feb 2012

@kilian budem vyzerať, ako debil, ale akú poistku?

danielle25
18. feb 2012

@fatia šikovno by si mala zaistiť vaničku tou poistkou, čo je na to určená....bez zaistenia vaničky by som neriskovala chodiť s kočíkom a bábätkom v ňom... 😕 Či si ju nemala ku kočíku? Ak náhodou nie, treba hned reklamovať...je to možné, lebo jedna baba to tu tiež písala, že tú poistku nemala v balení a musela o ňu žiadať, aby jej ju poslali osobitne...

fatia
18. feb 2012

@danielle25 nestras, uz mi mraz beha po chrbte, že som ohrozovala malú. Neviem, akú poistku máte na mysli. Môžeš mi to odfotit, prosím.

danielle25
18. feb 2012

@fatia kukni video od 3:25 min a budeš vedieť, čo myslím...

https://www.youtube.com/watch?v=cb59GD45CSU
danielle25
18. feb 2012

@fatia ved aj ja som sa normálne prestrašila, tak som Ti to radšej okamžite vyhľadala! 😕

mirkadena
18. feb 2012

@fatia musíš dať tú poistku a hneď sa Ti dvihne 🙂))))))

mirkadena
18. feb 2012

@fatia neviem, či to dobre vidno, to som urobila len výrez z fotky 🙂

fatia
18. feb 2012

Akoze fasa!!!! Nic take nemame, aspon o tom neviem. Dakujem Vam baby, ste zlate
@kilian
@danielle25
@mirkadena

fatia
18. feb 2012

@fatia nasli sme to... dakujem Vam za pomoc. Som zvedava, naco este pridem, kde co ma byt 🙂

kilian
18. feb 2012

@fatia 😉

shawn7
18. feb 2012

Ahojte vsetci. Mam otazku ohladne sportoveho kocika. Presedlali sme na sportovu cast a trapia ma popruhy, ktore drzia dieta. Mam pocit, ze sa malickej zarezavaju do noziciek, resp ze ju to na slabinkach tlaci. Este je malicka, takze ma pod chrbatikom taky ten vankusik. Neviete mi poradit? Pripadne mali ste podobny problem? Ako ste to riesili? Dakujem pekne.

novamaminka
18. feb 2012

@shawn7 ja som z toho vankusika vybrala tu podlozku na chrbatik co mas zo zadu ked uz som videla ze ju to otlaca na nozkach tie popruhy...

hajanka
19. feb 2012

@shawn7 ak uz mas popruhy uvolnene na dorat a stale sa ti to zda tesne, tak sprav ako @novamaminka radi, vyber z tej zmensovacej vlozky ten vankusik a nechaj len samotnu vlozku bez vankusika, vankusik sa da vybrat zo zadnej strany podlozky.

pipetulaa
20. feb 2012

Ahoj vespolek, mám na vás dotaz...Máte někdo zkušenost, jak se Stokke Xplory chová v terénu (polní cesty, lesní cesty) a ve sněhu?? 🙂 Strašně se mi líbí, ale potřebuji nějaké "uživatelské zkušenosti" 🙂) Děkuji!

shawn7
20. feb 2012

Dakujem za rady, skusim ich. Uvidim, mozno bude stacit, aby sa trosku oteplilo a mala nebude musiet byt tak naobliekana.

kalista
21. feb 2012

Ahojte dievcata mate niektora postielku Stokke, ktoru vyuzivate pre novorodenca (crib)? Potrebujem foto tych spojov. Dik

riki1
22. feb 2012

Boli sme na ďalšej lyžovačke a Stokke opäť nesklamal 🙂

lenka0283
22. feb 2012

baby mne sa posledne dni stava ze mi stokke strasne nejak vrzga moze to byt tym ze mala je tazsia ale nerobilo mi to doteraz az posledne 2 tyzdne...

kalista
22. feb 2012

vymenim bezovy fusak nozickovy za dark navy pripadne predam 85,-€, nemam samozrejme blok 🙂 na to som expert

lodgermaniacka
22. feb 2012

baby, zase super akcia na novy stokke aj s vaničkou 😉
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2865...

a len šporťak
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2865...

tato farba sa krasne ladí s červenou 😵 😉

desinka10
22. feb 2012

@lodgermaniacka aj ja ho mam v tejto....len aky letny kit k nemu???

mimi27712
23. feb 2012

Ahojte kočky, prosím Vás o radu. Kde si mám zaregistrovať môj Stokke kvôli predĺženiu záruky? Ďakujem.

danielle25
23. feb 2012

@mimi27712 www.stokkewarranty.com na tejto stránke, ja som môjho nového fešáka registrovala predvčerom 😀

danielle25
23. feb 2012

@desinka10 jednoznačne ten nový blue pixels 😉

mimi27712
24. feb 2012

@danielle25 Ďakujem.

kalista
24. feb 2012

@danielle25 uz mas doma denim? Chceme fotoooooo

danielle25
24. feb 2012

@kalista to Ti poviem, ze som ho VELMI chcela, len bol tu jeden hacik... ja som mala len jeden kocik, ktory absolutne pokryval vsetky moje naroky 🙂 (a tak to aj zostava 😵 ) takze hned, ako som ho predala, potrebovala som novy, a skladom denim, cize blue melange nikde nemali, nemohla som syncekovi spravit, ze bude 4-6 tyzdnov bez kocika...takze som vydolovala, kde maju dark navy skladom ihned k odberu, a vpodstate hned sme sa zase vozkali 😵 a najnovsie sa vecer zaspava len v nom 😀 na tej super kožušinke 😵 kedze som ho hned, ako dofrcal, prezliekla do winteru 🙂
No a tesim sa na summer kit blue pixels 🙂 ten je objednany uz pomaly mesiac, takze ako vidim tie dodacie doby, esteze som ho objednala... 😕 ktovie, kedy vobec pride...

danielle25
24. feb 2012

@kalista mam postielku, len my uz spinkame vo zvacsenej 🙂 co Ti tam nejde spojit?

kalista
24. feb 2012

@danielle25 ja nemam ten rost co je k tomu ☹