• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
@mycats kočky, tak vy tu riešite balerínky tak, ja som len pred 2 dňami zhodila zimné čižmy a vymenila za iné čižmy-jarné... a balerínky? Tu na Kysuciach si ešte počkááám :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak čítam po rade a reagujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana tak my tu v NR, napriklad, uz mame cez den aj okolo 20 stupnikov :grinning:
22. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana :grinning: :grinning: :grinning: vidim, ze mi tu same cervene blika
22. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana a s tým ladením, no to je predsa normal :grinning: :grinning: :grinning: Ja som v sobotu kúpila malému nové Elefantenky a akej farby??? No takej našej kočiarikovej-červenej :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats a ty že-kto mi to tu toľko píše a to iba ja :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no ved mi aj bolo divne, ze na 5 min odbehnem a pridem a tu cervene more :grinning: :grinning: :grinning: ja uz 3 svetovu som tu cakala :grinning:
22. mar 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana :grinning: :grinning: no len moj maly ma najnovsie hviezdickovy svetrik a ja som si chcela kupit k tomu mikinu :grinning: :grinning: :grinning: manzel by sa tyzden rehotal na mne.
22. mar 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to poznám :grinning: Ja som sa k malému ladila už od miminečka a môj milovaný manželík si to vždy všimol a povedal áááá, mladá pani zase ladilaaaa :grinning: :grinning: :grinning: A tak som niekedy zladila aj tatinka, keď šiel kočíkovať, prosím. :grinning:
22. mar 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana
@mycats no a akej je farby vrchnák na fľaštičke s čajíkom :grinning: :grinning: :grinning: kočiarikovej, predsa :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana :grinning: :grinning: :grinning: tak toto je u nas podla vyberu maleho, takze vzdy iny :grinning: a kedze moja top farby ja zlta, tak keby podla mna bolo, tak vsetko zlte nosime :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som taka happy, ze nie som jedina taka pozorna co sa ladenia tyka :grinning:DDD
22. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana inak zo starsich modelov bola limitka zlty :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala take pokusenie ho kupit na ceskom mmb :grinning: :grinning: ale nakoniec vyhral moj dark navy a som rada, ze mam novy a mozem dokupovat doplnky :grinning: :grinning: aj tento novy model mohli urobit v nejakych veselych farbach. mna by napriklad chytili. a taka imitacia bgb missoni na stokke :grinning: :grinning: by som aj peso bezala po babymarket :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ustrachana nebooooj, nie si v tom sama, moja :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats heeej, žltá? To som ani nevedela ani nevidela, no mohol byť peknučký.
22. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana @milankovazuzana tak tu by niektore baby vedeli povedat, ze ja viem aj google presvedcit, ze najde aj to co sa najst neda :grinning: :grinning: :grinning:
este kym som mala starsi model, tak to niekedy vygooglit nejaky set bol zazrak :grinning:
22. mar 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana ten bol krasny po nom mi srdce doslova pistalo o 106, ale nebolo co donho :grinning:D
22. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats si šikovnica stokkeová :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana tu je moja laska!!! :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ....tá čiapka je super ,ľutujem ,že som nekúpila aj modrú a krémovú ,v Avione ich už nemajú ,už som ju prala asi 10 krát a vôbec sa nevyťahala ani nevyžmolila ,HM veci sú super :slight_smile:...a okulky má z DM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats tak to je fakt nááádherný hintov, krásny naozaj :slight_smile: Absolútne neprehliadnuteľný :slight_smile:
22. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 my mame pravu tu modru :grinning: :grinning: inak na mmb su bezne dostupne. tu v nitre ich tiez v HMku nemali ked som bola pozriet. ja som ciapocku k dark navy kupila :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana :grinning: :grinning: aj tento novy kludne mohli urobit zlty. no tak to uz je ozaj farba, ze ma nikto neprehliadne :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana tak ja chodím v teniskách skoro stále :slight_smile: aj v zime ,pokiaľ nie je sneh a v teplákoch ,aj do banky k dr. do obchodu ,všade ,keďže všade tam sa premiestňujem autom a sto krát Stokke vyberám a nakladám do auta ,tak mi to najviac vyhovuje ,ešteže ho nemusím skladať ,šupnem ho do zadu pekne celý :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to je fakt. mohli dačo také veselé :slight_smile:
22. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ked vidim ako je vonku krasne, taky zlty summer kit by sa mi aj celkom pacil :grinning: :grinning: :grinning: zlto zeleny :grinning:
22. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@riki1 ja tiez tak pohodlne chodim. manzel ma pick up a tiez chytim a supnem kocik ako je :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok