Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
9. apr 2012

@kilian 😀 😀 tie hviezdicky som ani nemala uvidiet a to som len tak nahodou isla pozriet 😀

boska79
9. apr 2012

@jessicax ja ho mam, no teplejsia jar a v lete ked sa ochladi v pohode.

kilian
9. apr 2012

@boska79 no ten lienkovy je pekny,ale per mna osobne nevyrazny...do modreho stokke?eeeee 😖

jessicax
9. apr 2012

@boska79 tak super, taky nejaky tensi hladam 😉

boska79
9. apr 2012

@kilian no ved to, ze do modreho stokke eeee. ach.. nemam kocik do lienkoveho..... 😅 😀

kilian
9. apr 2012

@boska79 😀

mycats
9. apr 2012

@jessicax to asi radsej ten cerveny, no neviem, hnedy?? neviem ako by to vyzeralo. mne sa najviac paci ten cierny so zelenymi hviezdickami 😖

boska79
9. apr 2012

@mycats ten ti tiez do modreho stokke pasovat nebude...

este zebrovy, kravickovy, zirafovy snaad... ine neviem. modry fusak nechcem.

jessicax
9. apr 2012

@mycats ten so zelenymi hviezdickami sa paci aj mne, skoda, ze ho nemaju ☹

boska79
9. apr 2012

@jessicax niesu to zlte hviezdicky? co som slepa?

mycats
9. apr 2012

@boska79 take zlto-zelene, aby sme boli presne 😀

mycats
9. apr 2012

@jessicax 😀 😀 tak, tak

jessicax
9. apr 2012

@boska79 mne sa zdaju skor take limetkovo zelene

mycats
9. apr 2012

@boska79 k dark navy sa dobre kombinuje, podla mna sa k nemu da dat vela farieb, ale hnedu by som nedavala. cervena by mohla byt alebo vsetky tie co pises aj ty 😀 😀 😀
est je moznost, ze hodim hviezdicky za hlavu, kedze nemozem mat tie co chem a kupim ten co mas ty, asi zirafkovy je to 😀

boska79
9. apr 2012

http://www.buggysnuggle.com/images/stock/BSN238... tento je do modreho asi celkom...ale vobec sa mi nepaci. 🙄

boska79
9. apr 2012

tak na osmy pohlad... s tym ze iny sa neda... je hrubsi... no pockam si na kocarik. a potom uvidim...mozno sa strasne otepli... a v zalohe mam zirafovy

jessicax
9. apr 2012

@boska79 ani mne sa nepaci, vyzera ako dedove pyzamo 😀

mycats
9. apr 2012

@boska79 😖 😖 😖 to je eeee a hlavne cudzia vlajka??? to kde sme 😀 😀

boska79
9. apr 2012

@jessicax 😀 😀 😀 😀 to si ako presne vystihla!!!!!! 😀 😀 😀 😀 muz sa pyta co sa smejem, nemozem mu povedat ze fusak vyberam... 😅

boska79
9. apr 2012

uz ked nieco nove...tak denimovy lodger ... mozno este aj s cervenym vnutrom...

kilian
9. apr 2012

Ja som jeden nasla za super cenu,ale neviem poslat link.tmavomodry a biele akokeby snehove vlocky...

mycats
9. apr 2012

@jessicax
@kilian - fesnucky, ale hviezdicky su hviezdicky, uz som ho videla 😀

mycats
9. apr 2012

@boska79 k dark navy je dobre kombinovat nieco na ozivenie, nejake vesele farby 😀 😀 teda aspon podla mna. mne by sa strasne pacilo od stokke ako ma bugaboo missoni 😀 😀

kilian
9. apr 2012

@jessicax ano ten,novy za 30€😉

boska79
9. apr 2012

hmmm..
@mycats pravdu mas..

boska79
9. apr 2012

http://www.babymarket.sk/sk/5936/1973/buggysnug... no tento by nam isiel tusim najlepsie z toho co ponukaju 😉

mycats
9. apr 2012

@boska79 ten by podla mna mohol byt velmi zaujimavyyyy 😀 😀 taky mnamkovy je

jessicax
9. apr 2012

@boska79 teda ale to je aka palka 😅