• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
@kilian aaaa, tu uz som tam kdesi raz registrovala....ale zase vyzera, ze to robi fajnovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hajanka tusim ze je to polka...neviem ci cez nu kamoska cosi neobjednavala...skusim sa jej opytat.
25. apr 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian vazne??? :grinning: ja som trubka
25. apr 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka @kilian kocky, ja pozeram tu stranku, odkial objednava latky a to clovek nevie, ktoru by si skor vybral. Normalne ze raj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian uuuuzasne to vyzera :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka mne sa lubia tie dva nufinky vo fialovom :grinning: :grinning: :dizzy_face:
25. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka Tak nějak vypadám aj já :grinning: Taky máme fialový kočárek...jen já nejsem blonďatá a místo čivav mám vořešisko :grinning: ....a nehrbím se tolik :-P :grinning:
25. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka Mmm,to vypadá opravdu krásně!! Řeknu mamině, ona umí výborně šít...toto musím mít :grinning:... A kdyby to dopadlo a mamka souhlasila, tak bych její služby mohla poskytnout i na MK :slight_smile:
25. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby myslíte, že by se tohle neorigoš ušitý dalo použít místo Summer kitu? My Summer ještě nemáme a chtěla jsem ho objednat...ale když tak koukám na ty fotky, tak mě napadlo, že bych si ho radši nechala od maminy ušít a nechodila bych s tuctovým Summerem :grinning:
25. apr 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tiez som si to vsimla, ze havovia su zladeny s kocikom :dizzy_face:
25. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder nech ti rovno usije summer kit. summer kit su vlastne len nove potahy v inej farbe, nic viac :slight_smile: jedine tu sietku maju navyse, daznik a slnecnu clonu, ktoru nikto nevyuzije :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby stokkacky :grinning: myslite, ze sa moze novorodenec vozit hned v sportovej casti? je to polohovatelne a pohodlne? niekde som to citala, ze ano, len neviem ci mam tomu verit ???????? zatial stokke nemame, sme v stadiu planovania tak sondujem ze co a ako :grinning:
25. apr 2012 o 22:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats Máš pravdu...zeptám se mamky,jestli by to zvládla, ale myslím, že nebude problém :slight_smile: Síťka se tam dá taky bez problémů našít. Je totiž fakt, že já ze summer kittu nepotřebuju ani tu sluneční clonu (z ní by se malá asi zbláznila :grinning: ) a ani deštník/slunečník, protože ten už máme...tak by půlka kitu zůstala v krabici na houby...
25. apr 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder tak ako u mna, mne stacil len chrbatik a strieska :grinning: :grinning: :grinning: napisem stokke :grinning:
25. apr 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinkap6 No, já ti nevím...já osobně bych tam tak malé miminko nedávala, ale jsou baby, které sporťák používají hned od začátku-ale těžko říct, jestli mimču neničí zádíčka (to se asi spíš zeptat pediatra, zda to doporučuje). Když je tam taková zmenšovací vložka, tak tam mimčo leží v podstatě na rovném (akorát nožičky má trošku pokrčené přes okraj sedačky-asi v takové poloze,jako je v autosedačce)...ale přijde mi vhodnější jezdit ze začátku s korbou. Teď s odstupem času mi ale přijde koupě celého nového kompletu celkem zbytečná, protože jsme korbičku používaly asi 4-5měs...potom šla malá do sporťáku a jezdila ještě nějakou dobu jen v poloze v lehu. Pokud bych se rozhodovala znovu,pak bych brala nový jen sporťák a korbu ve slušném stavu koupila z bazárku nebo si ji půjčila od nějaké kámošky...protože za tu chvilku používání se v podstatě neopotřebuje a při šetrném zacházení se nemá jak poškodit, takže investice do nové považuju osobně za zbytečnou... :wink: V každém případě ale Stokke jako takový vřele doporučuju, jsem z něj nadšená a nechtěla bych už jiný kočárek, je úžasný, variabilní a má mnoho dalších superlativ...i přes vyšší cenu nebudeš koupě litovat a budeš tu s námi taky hodiny a hodiny řešit, jaká barva se k jaké hodí :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 03:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mimochodem, baby, co to znamená po slovensky "vankúšik"?? Párkrát jsem to tu četla a víceméně jsem si domýšlela význam...není to náhodou polštář?? Už nějakou dobu mi to hlodá v hlavě a zatím jsem se nedobrala odpovědi :grinning: :grinning: Eště abych zapínala google překladač čeština-slovenština...to nééé :grinning: :-P
26. apr 2012 o 03:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder ano vankus je polstar.
26. apr 2012 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder dakujem moc :slight_smile: toto som potrebovala pocut, nazor od niekoho kto ma s tymto kocikom skusenost. pri prvom baby sme mali casual a tu korbu sme vyuzili mozno 3krat :frowning2: tak preto sa pytam ci sa oplati. a celkom dobry napad kupit novu len sportovu cast a korbicku dokupit z bazariku :slight_smile: len skoda, ze ta autosedacka stokke je tak velka a neprakticka :frowning2: mne sa strasne lubi kocik s autosedackou preto sme aj pri prvom volili ten casual, tam autosedacka prima easy je polohovatelna a aj novorodenec sa tam dobre citi, a ja som tam maleho vozila aj v perinke :grinning: takze ta hlboka cast bola zbytocna. aaaach ale tento stokke je uzas :sunglasses:
26. apr 2012 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nemate niektora aj autosedacku od stokke? co hovorite na nu? je dost neprakticka, alebo ako?
26. apr 2012 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkap6 absolutne neodporucam davat tam babo od narodenia, ja som tam maleho dala az ked mal 5 mesiacov aj par dni a stale tam vyzera smiesne , je maly a uplne je tam utopeny, ale v hlbokej casti uz nechcel byt
26. apr 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule prosim Vas neviete ci sa da kocik nejako dotiahnut? lebo ja ho mam rozheglany ako po 3 detoch, dala som maleho vozit a neviem teda kade a ko mi s nim jazdili, ale hroza :frowning2:((( este aj kolieska mi vrzgaju ako na kare :frowning2:(( asi s nim jazdili ako s odperovanym kocikom po 5 detoch
26. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkap6 odporucanie vyrobcu je od 6 mesiacov. podla mna je nevhodne, aby sa take miminko hned vozili v polosede a dalsia vec, ze sa v tom velkom kociku strati. velkost baby podlozky je tak pre 5-6 mes. babo a nie pre novorodenca. moj maly mal 3kg, si neviem predstavit ako by plaval v sportaku :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ja som na mojom starom dotahovala vsetky skrutky co som nasla + som ho WDckom nastriekala. mozno by sa sa mohla spytat @babymarket_sk, ci nahodou nevedia.
26. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats @ustrachana to vazne je autosedacka stokke az od 6 mesiacov? som myslela ze od narodenia..
26. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 nie autosedacka, ale sedacka - sportova cast kocika

@lucinkap6 novorodenca by som tam este nedavala, tomu bude pohodlnejsie vo vanicke urcite, aj ked sedacka je na to prisposobena, ale to je moj osobny pocit. Ale od tych 3 mesiacov uz kludne mozes.
26. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats @lucinkap6 Lea bola od 3,5 mes :grinning: ale v Quinny no to je podobna vanicka ako stokke (akurat bez vlozky) a potom od 4,5 v Stokke, ale jasne, ze zalezi od babetka :slight_smile: hlavne by v tom malo byt pohodlne, mama urcite vidi, ci sa mu tam lezi dobre alebo nie.... tiez zalezi aj na velkosti ako si pisala (vahe)
26. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenocka23 nie autosedacka, ale sedacka - sportova cast kocika

@lucinkap6 novorodenca by som tam este nedavala, tomu bude pohodlnejsie vo vanicke urcite, aj ked sedacka je na to prisposobena, ale to je moj osobny pocit. Ale od tych 3 mesiacov uz kludne mozes.
26. apr 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 presne ako pise hajanka, mysleli sme sportovu sedacku kocika :grinning: :grinning:
26. apr 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ved to sa mi nezdalo... :wink: :slight_smile:
26. apr 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka ja som nasho tiez vozila v sportaku uz v piatich mesiacoh. striedala som mu to podla pocasia :grinning: :grinning: ked bolo pekne, tak sme boli v sportiaku :grinning:
26. apr 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepomohla by ste mi niektora...chcem sa dohodnut s tou pani na facebooku patishop usit na starsi stokke napisala mi ze sije len moja anglictina je taka polovicna a neviem co to potrebuje vlastne odmerat dakujem vam :0)
26. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok