Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika
5. máj 2012

takto sme sa vyfesakovali 😎 😎 😎

vevika
5. máj 2012

@josefka takto kočíkoval môj 5-ročný syn 😉 Kamaratka ti zrejme neukázala všetko, čo tento kočík dokáže - evidentne je aj pre nižšie maminy 😉 🙂

duplicka
5. máj 2012

@vevika jej krasaaaa, prosim ta je ta strieska prefukatelna? materialovo je tensia? dakujem

vevika
5. máj 2012

@duplicka ano, strieska sa da odzipsovat a vyhrnut tak ako na normalnej strieske. Ten material je trochu iny, zda sa byt taky chladivy. Akurat ma zaskocilo, ze na strieske nie je slnecny silt a ani zips nan, ale nevadi, aspon je tam ta clona 🙂

mima01
6. máj 2012

@milankovazuzana pojdeme sa poobede po 14tej prejst do mesta (zacinaju mi vychadzky), tak budem mat oci na stopkach a ak zazrem, budem kyvat 😉

mycats
6. máj 2012

@vevika 😵 😵 prekrasny!!

mycats
6. máj 2012

Dnes som zistila, ze preco si ludia co skusaju v obchode prazdne stokke myslia, ze je nestabilny 😀 😀 😀
Lebo prazdny skace ako kozicka 😀 😀 😀
Ale realne s babatko super sedi 😵 😵 😵

milankovazuzana
6. máj 2012

@mima01 tak už sme doma, dohromady sme nič nekúpili, škoda, že sme sa nevideli, okolo 14. sme boli v Mirage, malý odfukoval v kočiariku

tehula
6. máj 2012

@boska79 baby, citam vas obcas, ale nechapem
Vsetky tu stokkac chvalite, ze aky je super priestranny, ze v pohode 2rocne deti tam vyvazate. (co samozrejme zavisi, ci dieta je ochotne sediet v kocari) a M nema este ani rok a zda sa ti kocik maly?
Cicus, nevymyslas ty trochu, ze zas v ramci striedania kocarov 😀 ? Ved aj fotky co som videla, tak pre M uplne v pohodke bol

boska79
6. máj 2012

@tehula ja som napisala ze on je tam v pohode, dokonca 3,5 rocny matko do neho vliezol, co do cameleona uz nevosiel ako trojrocny.

ale pocitovo- mi prislo, ze to nieje kocik pre nas. Ze taky velky nepotrebujeme.. treba citat uz ked citam poriadne. mal jednu chybu, ked v nom maly sedel a zavrtel hlavou- tak sa cely kocik trepal ako na stracej nozke. inak bol super. jazdne vlastnosti lepsie ako cameleon.

kupila som jazdeny, predala zato zaco som kupila, vyskusala som a mam dusu na mieste. kde je problem????

boska79
6. máj 2012

@mycats to skace aj plusko 😉

tehula
6. máj 2012

@boska79 mici, neviem, preco sa ti zda, ze niekde je problem. Normalne som sa spytala. Kedze mas poskusane skoro vsetky kociky, si uz expert, tak sa pytam, ze akoze maly, alebo ze babatkovsky. O Bee+ pises, ze je zas dost este otvoreny akoby pre vacsie dieta.
Ale dobre ze skusas, aspon si mozes nazory urobit sama 😉

Takze sa to kmita na tej nohe, ked sa dieta vrti? Jazdne ma neprekvapili, stale vacsie kolieska ma ako cam

boska79
6. máj 2012

@tehula ziadny problem, len som to neako nepochopila cele, lebo som to pisala ze preco ide prec.

beecko - preto teraz mam na ceste xtcko, lebo na leto je - ta strecha lepsia. i ked da sa kupit slnecna clona- ale to budem riesit neskor..mozno o mesiac, mozno o tyzden, mozno o tri mesiace, mozno o pol roka... clovek pri mne nikdy nevie.
jeden maclaren mam, chyba mi tam ta super strecha, co cela prekryje dieta. mam vyskusane do coho idem, takze parada.

misulo ma teraz oblubene- NIE NIE... rychlo vrti hlavou. ked to zacal robit, muz sa zlakol ze sa rozpada kocar. 😅

tehula
6. máj 2012

@boska79 zlaty 😀 😵 😵 😵 No ved ty to nejako prespekulujes a zatial si uzivam maca. Teraz v lete idealny bude 😉 Inak co sa tyka zaberania kufru auta, ako na tom bol stokkac?

mycats
6. máj 2012

@boska79 to vazne??? no moj stokke to nerobi. ved moj maly ked sa jeduje, tak v nom robi ako besny a v zivote sa mi netriasol kocik z toho 🙂 🙂 ci nebolo nieco treba zatiahnu?? alebo neviem, lebo to je divne.

mima01
6. máj 2012

@milankovazuzana my sme o druhej vyrazili z domu, manzela som tahala cez aupac, ze fuuuka vonku 😀 Tak len kukal ako puk, lebo chodime vzdy po vonku a uz mu trklo, ze nieco kujem 😀 Skoncili sme na namesti v Grand caffe na teraske, tam sme si dali kapucinko a polievku a naspat, maly nakup v bille a pred piatou sme prisli dom. Krk som si isla vykrutit, ale veru som vas nevidela ☹ A dnes sme dokonca ani jedneho stokkacika nestretli, normalne ze nezvyk. A vy ste po com snorili? Nieco konkretne, ci len tak, ak nieco najdete, ze kupite?

hajanka
6. máj 2012

@fatia no tak to ked sa aj starkej paci, tak to je uz co povedat 🙂 ale vazne, lebo vacsinou starsie generacie na neho cumia ako na UFO 😀
inak, aj ty si videla dalsi fialovy stokkacik u nas? uz nie sme same dve 🙂 este asi male babo, lebo vo vanicke sa vozi 🙂 a potom aj zeleny a cerveny.

hajanka
6. máj 2012

@vevika ano, ta nastavitelna vyska nielen sedacky, ale aj celej rucky je fantasticka!

hajanka
6. máj 2012

@boska79 neterka ma 13 mesiacov, vyskovo na 2 roky a stale tam ma dost miesta 🙂

boska79
6. máj 2012

@hajanka ved ja som nepisala, ze sa tam dieta nezmesti. ja som skusila, vytesila sa, tyzden kocikovala po veceroch doma 😀 dva tyzdne po vonku co najviac.. a je cas na nieco ineho. 😅 😀

pri stvrtom ak by bolo, tak viem co mam aspon kupit. ale nemam pocit, ze to je kocik momentalne pre nas.

milankovazuzana
6. máj 2012

@mima01 Ále, chcela som malému niečo kúpiť hlavne bekovku-tak tu som v HM zohnala, ale pre chlapčekov vo veľkosti 86 fakt nenormálne slabý výber, nič iné som nekúpila, ale urobili sme si výletík.Veru, ani 1 Stokke, ale ja som ešte nikdy v ZA nevidela ani jedno.Iba to, čo bolo v Pre deti 😀 Trošku som si poobzerala podrobnejšie nové typy a porovnala s našim starším 😀

boska79
6. máj 2012

@tehula my mame velky kufor, tak v pohode. dokonca mi to prislo sikovnejsie ako avio do kufra.

boska79
6. máj 2012

@hajanka objektiv namiesto pluska by som mala teraz kupit... 😀 😀

hajanka
6. máj 2012

@boska79 aj to je dobry napad 😉

mima01
6. máj 2012

@milankovazuzana no tak aspon nieco 😉 Ja sa snazim vsetko cez net, lebo tu ZA nieco kupit (hlavne nieco co nema polka mesta), to je normalne ze umenie. Hruuuza 😠 No, dnes boli stokkaciky zalezene....a to ked idem cez tyzden do mesta, ze sa vyberiem na prechadzku, nech nehnijem doma, tak ich celkom stretavam...ale v podstate stale tych istych ludi, clovek sa uz musi pousmiat nad tym, ake je to mesto male a hlavne ked vnimas niektore veci viac ako inokedy. A co maju nove v predeti? Ja abstinujem uz dva tyzdne 😀

milankovazuzana
6. máj 2012

@mima01 A čo moja, si chorá? Dúfam, že nie.No ja neviem, čo nové, lebo som tam dlho nebola, Stoke majú fialkové.No skrátka, Stokke je moja láska a úchylka.Som si to svoje postavila vedľa nového a porovnávala-hlavne materiál skeletu.Musím povedať, že nové i to staré má to svoje pekné.Mne sa na mojom páči tá vidlica na veľké kolesá, je tmavšia a taká perleťová 😀 tak to sa mi páči viac.No musím si hintov pochváliť, mám z neho radosť a nevadí, že nieje ten novší.Je náš milovaný. 😀

mima01
6. máj 2012

@milankovazuzana nie nie zlati, nie som. Len som doma kvoli praci, uz som to tam nedavala, chodila som s placom domov, ze uz tam druhy den nejdem, tak sme si povedali a dost, stacilo, tie nervy a stres za to nestoja, tak som to vysvetlila dokimu a chvalabohu to pochopil, tak som na PN. A vies co, uprimne, uzivam si to. Ja teda nie som zrovna typ, co obsedi doma na zadku, potrebujem byt v pohybe, ale napodiv mi to takto zatial vyhovuje.
Hihi, si to viem predstavit, ako si ho tam odparkovala a studovala 😀 😉 A pokial si ty spokojna, vsetko ostatne ti moze byt suma fuk. Nie len novinky maju svoje caro 😝

milankovazuzana
6. máj 2012

@mima01 Dobre si urobila, ja som bola doma celé tehotenstvo, lebo som prišla o prácu, ale fakt som si to užívala plnými dúškami a čuduj sa svete - mne dovtedy totálnemu workoholikovi nechýbala... sama som sa čudovala 😀

mima01
6. máj 2012

@milankovazuzana ja som taka ista, musim stale nieco robit, do toho neobsedim na jednom mieste, tak som si myslela, ze budem doma trpiet....ale vychadzky mam fajn, viem si do toho natrepat pomerne dost aktivit a zatial mi to vyhovuje. Uvidime v lete, ked uz bude teplo a ja sa budem gulat s bruskom a nevylezem von cez tie najvacsie horucavy, ale stale dufam, ze ho ukecam na neobmedzene 😝 A zacala som nas bordelkumbalik konecne trosku upratovat, nech mame kam kocik uskladnit ked pride....nebyt stokku tak sa ten kumbal zachvilu asi rozpadne 😀

mycats
7. máj 2012

Pre inspiraciu 🙂 Dark navy s cervenou farbou 🙂