Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
11. máj 2012

@mycats dakujeeem♥ buggysnuglle som ti obkukavala, ten hviezdickovy 😝 Kraaaasny je 🙂 A lodger je tiez super, tam sa paci ten sivy s modrym konikom (tiez neviem, ci nahodou aj ty nemas). Len mne sa strasne tie opiciaky pacia na tom frankovi, je to take sisi...aj ta polka na fb robila kit z tej latky 🙂 Decka vyzera super, makkunka 🙂

mima01
11. máj 2012

@babymarket_sk vdaka 😉 Na leto decky este ale chvilku pockaju, najskor nieco hrubsie jesenne, zimne...este len cakame drobca v oktobri, tak snorime 🙂

kilian
11. máj 2012

@mima01 @mycats myslite ten Paul frank sity na stokke?od patishop?

kilian
11. máj 2012

@mima01 alebo myslis ten original na BGB?to je normalny zimny fusak,ale pozor ten fleece vnutri je hnedy..

mima01
11. máj 2012

@kilian ja som myslela origos od bugaboo co mali limitku od paula franka....strieska, "fusak" a deka. Co je myslene pod tym fusakom lebo mne to skor pride ako nanoznik. Nevies nahodou.
A ano, potom v tom poslednom prispevku som myslela tu patishop, ze sila letny kit z takeho potahu. 😝

mima01
11. máj 2012

@kilian aaaa...uz citam, si bola rychlejsia 🙂 Cize by to slo normalne pouzit do stokke vanicky.

kilian
11. máj 2012

@mima01 to od patishop je site na stokke z originalnej paul frank deky😖
A paul frank fusak nieje nanoznik,normalny fusak.deka sa myslim da Este v niektorych obchodoch kupit,zvysok nie.

kilian
11. máj 2012

@mima01 no on je dost velky.neviem,ci by sa vopchal do vanicky.je skor mysleny do sportovej casti BGB.

mima01
11. máj 2012

@kilian z origos deky? 😕 To moc letne teda nebude 😒 Tu deku som este nasla niekde, fusak nie...to skor ze by som od niekoho kupila ak by sa podarilo. Strasne sa mi pacia. A ani do toho fialoveho stokku by mi to nevadilo napodiv....ale ako citam, tam mam zase smolu...ja vzdy tak rychlo dovymyslam 😀

kilian
11. máj 2012

@mima01 ja som mala toho paul Franka.ale pouzivane idu za vyssie ceny ako stali nove.

mima01
11. máj 2012

@kilian 😠 😠 😠 to ako biele winter kity

mycats
11. máj 2012

@mima01 kym sa ti narodi babo, tak kto vie co vsetko bude nove, potom nakupis 😵 😵 z vlastnej skusenosti si kupujem podla aktualnej manie a potreby, lebo co som niekedy nakupila vopred sme nikdy nevyuzili 😀 😀

ja prave nemusim tu opicku 😝 😝 este som jej neprisla na chut, ja som typ missoni 😵 😵 alebo blue pixel 😀

mycats
11. máj 2012

@kilian orginal sme mysleli 😀

kilian
11. máj 2012

@mima01 aj ja si myslim,ze mas este cas.mimochodom,mne Este stale neodpovedala na ten inzerat.urcite si vsimla,ze byvam v rakusku...

mycats
11. máj 2012

@kilian 😀 😀 😀 uz som ti chcela pisat, ze co nove u teba. alebo skor citala priamo tu 😝

mima01
11. máj 2012

@kilian mne teraz znova odpisala....Uz ani nebudem komentovat,nehnevajte sa mate svoj nazor,aby by ste bola velmi prekvapena,keby ste niekedy prisla a videla ho na vlastne oci,neviem ako by sa vam hovorilo prepacte.Je mi lepsie predat ho tu ako ho posielat do UK,ale to je jedno.Kamoska mi povedala,ze mi ho da aj tam,ze sa tam dobre predavaju,pretoze vedela,ze ja predavam cez de

mima01
11. máj 2012

@mycats hehe, ja kupujem podla aktualnej, terajsej a potom si budem hlavu o stenu trieskat z tychto mojich osialov 😀 Len sa mi toho paci tolko, ze neviem co skor...ci klasiku, ci nieco sibnute....ked je tolko moznosti kurnik

mycats
11. máj 2012

@mima01 @kilian - nech hovori co chce, nesedi farba na to aby bol kupovany v Brendone a to, ze nesuhlasi s osobnym odberom, tak to som sa este nestretla!!! 😲 😲

mycats
11. máj 2012

@mima01 😵 😵 jaaaj, tu je nas takych viac. @kilian musi mat, podla mna, aj nafukovacie skrine ked vidim tie inzeraty na bgb 😀 😀 😀
moj mm je z toho besny, ze kupim, chvilku ponosime a predam, aby som kupila dalsie 😵 😵 😵
on na to straaasno brble 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 podla mna by si naozaj mala pockat tak aspon do 30-35tt, kym budes nakupovat. lebo dnes mozes vidiet vela veci inak a mozu byt nove farby aj stokke a budes banovat, ze mas fialovy 🙂

mima01
11. máj 2012

@mycats no sak ale keby som sa nan prisla pozriet, tak neviem ako by som to prepacte hovorila 😀
Jeeezinku, ani nehovor, moj je tiez zurivy ako pes dingo, aj ked uz trosku rezignoval...ale u nas to bude to iste. Ale ja mu to rychlo vysvetlim 😀 Hihi, este ze sme zatial v malom bytiku, tak sa musim krotit, lebo to by som si musela potom kupit take tie vaky, co sa z nich vzduch saje, aby zaberali menej miesta...nafukovacie skrine by ma nazachranili 😀

mima01
11. máj 2012

@mycats neroooob, ja sa spolieham na to, ze z novych farieb ma nic neocari 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 😀 😀 to nove vzdy vyzera lepsie ako to z min. roku. x kraaaat som tym presla 😵 😵 😵

mycats
11. máj 2012

@mima01 ja som si tiez na zaciatku myslela, ze budem mat jeden kocik a uz kupujem c7 😵 😵 😵
a doplnky by som najradsej vsetky tiez 😀 😀 😀

mima01
11. máj 2012

@mycats ja ta prihlusim, nedrazdi ma 😀 A kedy vychadzaju novinky na dalsi rok?

kilian
11. máj 2012

@mycats jaj,to si ma teda rozosmiala!!! 😀 ze nafukovacie skrine 😲 😀 ani mi nehovor,uz pomaly redukujem,lebo Fakt uz vymienam niekedy farby na kociku aj dvakrat denne.neviem,ci by som nemala uz psychiatra navstivit. 🙄

mycats
11. máj 2012

@kilian 😀 😀 😀 no ved vidim, vidim, ze teda fakt si taku zbierku urobila, ze kde aky obchod by si schovala do vacku 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 vacsinou zaciatkom roku, ale zas winter bude na zimu podla mna. zalezi od toho co to je, ci letna kolekcia, ci zimna 😵

mima01
11. máj 2012

@mycats nooo, tak to mi moze byt uuuplne ze jedno, kit je uz doma, kocik potrebujem na oktober. Takze mi z toho vychadza len jedine....kupime z tychto co je a vo februari budem pistat, ze chcem novy a utierat si monitor od slin 😀 😀 😀

kilian
11. máj 2012

@mima01 kit mas fialovy?kupovala si tu z bazara?
@mycats vies,ze by ma to strasne bavilo,mat taky obchod s kocikmi!!alebo aspon pracovat v takom obchode.