• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
@dastien jeeej aj ja chcEm taku podlozku... ;) Budes mat na vyber latky?? Ja mam pink stokke
17. máj 2012 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 ano ano zajtra nahodim latky
17. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana preco??? pre boha?
17. máj 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien pekneeee :dizzy_face:
17. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats maly nechce byt v kociku a nebavi ma stale kocik tlacit pred sebou maleho nosim na rukach :frowning2: tazko sa mi s nim luci, ale je mi luto aby bol odstaveny lebo ja som ho fakt vyuzila minimalne kedze ma maly pol roka a z toho bol viac v nemocnici ako doma a mala som este dalsie 2 kociky
17. máj 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana ja si myslim, ze to je predcasne. aj moj maly mal etapy kedy v kociku proste odmietol byt, ale nakoniec sa k nemu vzdy rad vratil :slight_smile: :slight_smile:
moj stokkacik teraz napr. tiez spinka, umyty, vonavy a do zimy si oddychne. budeme beeckovat :grinning:
ale predat mi je ho luto, nechavam ho :slight_smile:
nechaj si aspon sportak
17. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ako pise
@mycats to je len urcite obdobie, nechces skusit maleho do satky? alebo do nosica? http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600030/video/191389 satku by si pribalila do stokkacika a ked by plakal tak sup do nej a potom zase do kociarika na striedacku, nech nemusis jednou rukou tlacit
17. máj 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka nemoze byt v nosici ani v satke, ani v hopsadle v nicom podobnom, s predajom sa neponahlam takze ak bude mat niekto zaujem predam ho, ale surit to nebudem, este ani neviem cim by som ho nahradila chcela som becko, ale na zimu v nom nemoze byt takze najskor musim vybrat nahradu - skladnu hlavne lebo kocik nam viacej stoji ako jazdi :grinning:
17. máj 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats on etapy nema on tam odmieta byt uz dlho :grinning: :grinning: rad na nosi na rukach :grinning:
17. máj 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana no ale nemas zaruku, ze v inom kociku bude chciet byt, ked sa rad nosi... kedze pises, ze ho chces nahradit
17. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien kraaaaasne! Ja som si dala teraz sit od jednej pani na SAShE,tiez obojstrannu,tak som zvedava....
18. máj 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana to aj moj mal taku maniu :slight_smile: ale nakoniec kocikujeme :grinning:
myslim, ze nema zmysel pre teba kupovat bee. maly je este velmi maly a stokke je stokke. bee je nizke, lahucke, a aj skladne. ale pre malo babo je podla mna lepsi stokke
18. máj 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ziadna ste neprali este winter kit :frowning2: ?
18. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana ja by som sa na tvojom mieste neponahlala s predajom kocika. Teraz ma obdobie, ze v nom nechce byt, pisala si ze bol casto v nemocnici, tak potrebuje teraz tvoju absolutnu blizkost, ale ked to prekona mozes ho vozit. Urcite sa mu potom bude v Stokke pacit viac ako v inom kociku (kvoli vyhladu aj kontaktu s tebou). A ak som spravne pochopila z tvojich prispevkov, tak malinky potrebuje asi aj pevnu oporu chrbatika, co mu stokke poskytne, urcite by som nesla prave kvoli tomu do nejakej superlahkej buginy...
18. máj 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby juchuuuu Stokke je uz na ceste k nám domov:slight_smile: koncom budúceho týždňa snáď bude doma...ako dobre začal víkend :sunglasses:
18. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
18. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi29 mne to nejde otvoriť,ale ja som kúpila teraz cez http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke-Kinderwagen/Stokke-Xplory-Complete-Kinderwagen/ a dnes my písali že uz zasielka putuje ku mne :sunglasses:
18. máj 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi29 zober radsej cez babyonlineshop, co ti aj @lentila.g pise, tam uz je to aspon overene. Ja chcem tiez odtial objednavat, ak nechytime tu nejaku lepsiu akciu, co pochybujem.
18. máj 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g ahoj tak stokkac ze uz u mna auz ho nepustiim :slight_smile:) vsetko doslo v poriadku uz len zamturovat nad nim :wink: to my stredu pisali ze odoslali a dne suz volal kurier rychlovka
18. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tannia87 super, gratulujem :slight_smile: odkial si kupovala?
18. máj 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka z tej nemeckej stranky www.babyonlineshop.de tak som rada ze vsetko prislo tak ako malo a rychlo som si vydychla dnes len sa nan teraz divat do polky augusta :grinning: ale je uzasny
18. máj 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tannia87 jeJ tak ty sa uz vytešuješ,ale šup šup to poslali :sunglasses: :wink: :slight_smile: Asi čitaju našu diskusiu a vedia ake sme nedočkavé :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g no asi je tu nejaky spion som zvedava aky bude v praxi jedine co sa mi nepozdava je ta deka je akasi velka a vajicko je v pohode bala som sa ze bude skarede na kociku amega tazke ale da sa aj tak ho vyuzijem prve dva mesiace na rychle rpenosy ked budem sama inak bude v aute potom uz len uz mam vyhliadnutu dalsiu sedacku pre malu :grinning: od 10kg
18. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87
Ja ho hneď zabehnem na prvorodenom:slight_smile:
My sme autosed.nekupovali lebo mám MC,tak sme adap.len dokupili,no a kit letny:slight_smile: však nekup to ked proti SR :grinning: sme toľko ušetrili
18. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g no jasne ved to je dost teda no ja mam mat malu v polke augusta takze kit som nebrala kym rata ten cas v porodnici a tak ho nepotrebujeme tento rok zimny a fusak ideme kupovat este asi an konci leta nejak uvidime a neveem ako ta taska prebalovacia lebo sa mi moc nepaci ale ina tam bude asi odveci
18. máj 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 mne sa ta prebalovacia taska zozaciatki tiez nepacila, ale potom spm si ju predsa len kupila a som s nou veeelmi spokojna,podla mna je velmi prakticka. :slight_smile:
18. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vevika no vraj su v nej este vo vnutri dalsie dve male a am dost priehradok asi ju budem riesit aj ja co uz
18. máj 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 ja som ju tiež neobjednala,lebo moc som ani pri malom nevyužila,ale tak ako sa poznám...zrazu j buď treba mat
18. máj 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujimave, ze k Summer kitu bolo milion reci a k BEE nic :grinning: :grinning: :grinning:
Ten moj mm to je nevyspytatelny zivel :grinning:
Ja mesiac rozmyslam, ze co mu poviem a on si nevsimne, ze nam doma parkuje iny kocik :slight_smile:
Tak mu hovorim, ze super, ze ideme na nakupy, otestujem novy kocik a on bezi do chodby, ze my mame novy kocik?? A nie ze by hladal stokke, ale pyta sa, ze kto zaplatil :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tannia87 a kolko vyslo postovne?
18. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok