Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
18. máj 2012

@hajanka 40e to som prekvapena lebo to boli dva velke kartony tazke takze fajn cena

hajanka
18. máj 2012

@tannia87 takze od vahy, ano?

tannia87
18. máj 2012

@hajanka nie praveze to vyzera ze jednotne psotovne

hajanka
18. máj 2012

@tannia87 aha, tak to sa potom neoplati, rozmyslala som na summer kitom, to by vyslo o 10e viac ako kupit tu 😖
tak ale oplati sa ked kupujes vacsie polozky, viac naraz 😉 jeden kit sa neoplati

tannia87
18. máj 2012

@hajanka no jasne jedine si s niekym rozdelit postu ja tak chcem kupovat zas zimny kit fusak tasku uvidim

bambi29
19. máj 2012

no na tom dalsom nemeckom eshope to vychadza rovnako, tak ked uz mate skusenosti tak budem objednavat asi odtial 🙂 ale este mam kopec casu.

vevika
19. máj 2012

@tannia87 ano, vnutri je jedna uplne malicka na cumliky a jedna trosku vacsia (na tu som si dala haciky a mam ju na rucke ako prirucnu kabelku na penazenku a telefon) no a vnutri velkej tasky su rozne priehradky a aj prebalovacia podlozka. je naozaj dobre riesena 🙂

tannia87
19. máj 2012

@vevika no lebo nikde na fotkach to nie je zobrazene 🙂

desinka10
19. máj 2012

@dastien waw aj ja chcem !!!

patka1987
19. máj 2012

@dastien ahoj, tak co uz si nejake latky nahodila?

milankovazuzana
19. máj 2012

@dastien ahojky, tak ja odpadnem.Akurát som sa vrátila z krátkej dovolenky z Ostravy avhupsla som ho do Ikea a tam som našla látku, ktorá sa mi hodí k nášmu tmavočervenéhu Stokkáčiku a ja celú cestu rozmýšľam, že kde nájdem šikovnicu šikovnú, ktorá by mi ju ušila 😀 Mám starší typ, ale myslím, že tvarovo je to to isté - aj veľkostne.Mohla by som Ťa teda poprosiť? Prikladám aj fotku látky.

dastien
19. máj 2012

@patka1987 ahoj.nahodila a uz mi aj stihli stopnut album s latkami ☹ ake farby tá zaujímajú?

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
19. máj 2012

@dastien idem na to...

hajanka
19. máj 2012

@milankovazuzana jeeeej ta je krasna! viem si to predstavit, to by bol najcoolovejsi kocik!!

hajanka
19. máj 2012

@dastien sprav si album len pre priatelov 😉

hajanka
19. máj 2012

vsak je to krasne skombinovane? velmi sa mi to paci
mate tu niektora vobec cerveny Stokkacik?

patka1987
20. máj 2012

@dastien nno ja mam pink stokke takze nieco ku tomu

junkfoood
20. máj 2012

@hajanka krááása..

dastien
20. máj 2012

@patka1987 ja usijem niečo pekne do ruzoveho stokke a poslem tu fotku dobre?ked budeš chcieť tu podlozku môžeš si ju zobrať a ak sa ti nebude páčiť ja ju predam.dobre?malo by to byt niečo vzorovane a z každej strany ine?

dastien
20. máj 2012

@hajanka potom mi tie látky nestopnu?

milankovazuzana
20. máj 2012

@hajanka som rada, že sa Ti páči, už som sa s Dastien dohodla na ušití podložky.Na starý kočiarik sa asi nedá viac, možno ešte strieška.Veľmi sa mi páčila - vzor je taký jednoducho milý..Bola som prekvapená, aké nádherné látky majú toto leto v Ikea.A sú také hutné, viem, že ani praním neblednú.

patka1987
20. máj 2012

@dastien super... No ja si predstavujem nieco kvetovane alebo pasikave, ale riadne pestre... Najlepsie ak by tam bola aj farba tyrkys. A po kolko predavas tie podlozky?

hajanka
20. máj 2012

@dastien nie nestopnu a budu ich vidiet len tvoji priatelia (ti, ktorych si oznacis ako pritelov)

pajka7
20. máj 2012

@hajanka no my mame tento cerveny 🙂

dastien
20. máj 2012

@hajanka aha dobre idem na to

hajanka
20. máj 2012

@kilian @mycats @riki1 @lenocka23 @mirkadena @klarawerder a dalsie, ktore mate kociarik uz dlhsie...
taketo nieco na Stokke ste uz poculi?

"...vraj je nestabily vo vetre a stalo sa, ze sa aj s babatkom prekotil...." 😨 😨 😨 😨 😨

By som rada vedela, odkial toto trdenie dotycna nabrala ze takto argumentuje.
Najlepsie na tom je to VRAJ 😉
Tak baby, stalo sa to aj VAM niekedy?

kilian
20. máj 2012

@hajanka hmmm,viem si to mozno predstavit,ked je prazdny kocik a pride HURIKAN!!! 😀 😀

milankovazuzana
20. máj 2012

@hajanka nie, nestalo a to pred nadávnom u nás boli poryvy vetra a ja som kočíkovala, pekný žvást.

milankovazuzana
20. máj 2012

Ináč kočky, bola som v ZOO v Ostrave a tam som kočík otestovala v rôznych terénoch, potom napíšem report aj pre tie maminky a hlavne pre tých zanietených predavačov, ktorí si kočiarik spájajú s otrasom mozgu a inými nezmyslami.Teraz len banujem, že som nechala doma kameru, natočila by som to, ako sme sa pohybovali po tých terénoch, nie po asfaltke!