Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

patka1987
17. máj 2012

@dastien jeeej aj ja chcEm taku podlozku... ;) Budes mat na vyber latky?? Ja mam pink stokke

dastien
17. máj 2012

@patka1987 ano ano zajtra nahodim latky

mycats
17. máj 2012

@ustrachana preco??? pre boha?

mycats
17. máj 2012

@dastien pekneeee 😵

ustrachana
17. máj 2012

@mycats maly nechce byt v kociku a nebavi ma stale kocik tlacit pred sebou maleho nosim na rukach ☹ tazko sa mi s nim luci, ale je mi luto aby bol odstaveny lebo ja som ho fakt vyuzila minimalne kedze ma maly pol roka a z toho bol viac v nemocnici ako doma a mala som este dalsie 2 kociky

mycats
17. máj 2012

@ustrachana ja si myslim, ze to je predcasne. aj moj maly mal etapy kedy v kociku proste odmietol byt, ale nakoniec sa k nemu vzdy rad vratil 🙂 🙂
moj stokkacik teraz napr. tiez spinka, umyty, vonavy a do zimy si oddychne. budeme beeckovat 😀
ale predat mi je ho luto, nechavam ho 🙂
nechaj si aspon sportak

duplicka
17. máj 2012

@ustrachana ako pise
@mycats to je len urcite obdobie, nechces skusit maleho do satky? alebo do nosica? http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-s... satku by si pribalila do stokkacika a ked by plakal tak sup do nej a potom zase do kociarika na striedacku, nech nemusis jednou rukou tlacit

ustrachana
17. máj 2012

@duplicka nemoze byt v nosici ani v satke, ani v hopsadle v nicom podobnom, s predajom sa neponahlam takze ak bude mat niekto zaujem predam ho, ale surit to nebudem, este ani neviem cim by som ho nahradila chcela som becko, ale na zimu v nom nemoze byt takze najskor musim vybrat nahradu - skladnu hlavne lebo kocik nam viacej stoji ako jazdi 😀

ustrachana
17. máj 2012

@mycats on etapy nema on tam odmieta byt uz dlho 😀 😀 rad na nosi na rukach 😀

hajanka
17. máj 2012

@ustrachana no ale nemas zaruku, ze v inom kociku bude chciet byt, ked sa rad nosi... kedze pises, ze ho chces nahradit

mrenka
18. máj 2012

@dastien kraaaaasne! Ja som si dala teraz sit od jednej pani na SAShE,tiez obojstrannu,tak som zvedava....

mycats
18. máj 2012

@ustrachana to aj moj mal taku maniu 🙂 ale nakoniec kocikujeme 😀
myslim, ze nema zmysel pre teba kupovat bee. maly je este velmi maly a stokke je stokke. bee je nizke, lahucke, a aj skladne. ale pre malo babo je podla mna lepsi stokke

aanetta
18. máj 2012

Ziadna ste neprali este winter kit ☹ ?

vevika
18. máj 2012

@ustrachana ja by som sa na tvojom mieste neponahlala s predajom kocika. Teraz ma obdobie, ze v nom nechce byt, pisala si ze bol casto v nemocnici, tak potrebuje teraz tvoju absolutnu blizkost, ale ked to prekona mozes ho vozit. Urcite sa mu potom bude v Stokke pacit viac ako v inom kociku (kvoli vyhladu aj kontaktu s tebou). A ak som spravne pochopila z tvojich prispevkov, tak malinky potrebuje asi aj pevnu oporu chrbatika, co mu stokke poskytne, urcite by som nesla prave kvoli tomu do nejakej superlahkej buginy...

lentila.g
18. máj 2012

Baby juchuuuu Stokke je uz na ceste k nám domov🙂 koncom budúceho týždňa snáď bude doma...ako dobre začal víkend 😎

bambi29
18. máj 2012

baby co poviete na toto http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCate... 808e za dvojkombinaciu 🙂

lentila.g
18. máj 2012

@bambi29 mne to nejde otvoriť,ale ja som kúpila teraz cez http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke... a dnes my písali že uz zasielka putuje ku mne 😎

mima01
18. máj 2012

@bambi29 zober radsej cez babyonlineshop, co ti aj @lentila.g pise, tam uz je to aspon overene. Ja chcem tiez odtial objednavat, ak nechytime tu nejaku lepsiu akciu, co pochybujem.

tannia87
18. máj 2012

@lentila.g ahoj tak stokkac ze uz u mna auz ho nepustiim 🙂) vsetko doslo v poriadku uz len zamturovat nad nim 😉 to my stredu pisali ze odoslali a dne suz volal kurier rychlovka

hajanka
18. máj 2012

@tannia87 super, gratulujem 🙂 odkial si kupovala?

tannia87
18. máj 2012

@hajanka z tej nemeckej stranky www.babyonlineshop.de tak som rada ze vsetko prislo tak ako malo a rychlo som si vydychla dnes len sa nan teraz divat do polky augusta 😀 ale je uzasny

lentila.g
18. máj 2012

@tannia87 jeJ tak ty sa uz vytešuješ,ale šup šup to poslali 😎 😉 🙂 Asi čitaju našu diskusiu a vedia ake sme nedočkavé 😎 😀 😵

tannia87
18. máj 2012

@lentila.g no asi je tu nejaky spion som zvedava aky bude v praxi jedine co sa mi nepozdava je ta deka je akasi velka a vajicko je v pohode bala som sa ze bude skarede na kociku amega tazke ale da sa aj tak ho vyuzijem prve dva mesiace na rychle rpenosy ked budem sama inak bude v aute potom uz len uz mam vyhliadnutu dalsiu sedacku pre malu 😀 od 10kg

lentila.g
18. máj 2012

@tannia87
Ja ho hneď zabehnem na prvorodenom🙂
My sme autosed.nekupovali lebo mám MC,tak sme adap.len dokupili,no a kit letny🙂 však nekup to ked proti SR 😀 sme toľko ušetrili

tannia87
18. máj 2012

@lentila.g no jasne ved to je dost teda no ja mam mat malu v polke augusta takze kit som nebrala kym rata ten cas v porodnici a tak ho nepotrebujeme tento rok zimny a fusak ideme kupovat este asi an konci leta nejak uvidime a neveem ako ta taska prebalovacia lebo sa mi moc nepaci ale ina tam bude asi odveci

vevika
18. máj 2012

@tannia87 mne sa ta prebalovacia taska zozaciatki tiez nepacila, ale potom spm si ju predsa len kupila a som s nou veeelmi spokojna,podla mna je velmi prakticka. 🙂

tannia87
18. máj 2012

@vevika no vraj su v nej este vo vnutri dalsie dve male a am dost priehradok asi ju budem riesit aj ja co uz

lentila.g
18. máj 2012

@tannia87 ja som ju tiež neobjednala,lebo moc som ani pri malom nevyužila,ale tak ako sa poznám...zrazu j buď treba mat

mycats
18. máj 2012

Zaujimave, ze k Summer kitu bolo milion reci a k BEE nic 😀 😀 😀
Ten moj mm to je nevyspytatelny zivel 😀
Ja mesiac rozmyslam, ze co mu poviem a on si nevsimne, ze nam doma parkuje iny kocik 🙂
Tak mu hovorim, ze super, ze ideme na nakupy, otestujem novy kocik a on bezi do chodby, ze my mame novy kocik?? A nie ze by hladal stokke, ale pyta sa, ze kto zaplatil 🙂 🙂

hajanka
18. máj 2012

@tannia87 a kolko vyslo postovne?