Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
23. máj 2012

@martinano no ved to ze priestupok je pre nu nic

martinano
23. máj 2012

@pumicamt ale,ked sa daju do kopy a este aj markiza do toho pani si to hadam dva krat rozmysli ci jej to za tu ostudu stoji, dufajme, len nech to dobre dopadne

mima01
23. máj 2012

baby, ale aka je vychcana s prepacenim.....da to do autosedaciek a bez nazvu pre istotu. By ma zaujimalo, na ktorych portaloch este takto predava veselo....prsty na rukach by som jej smykla. Aaaaach 😠

luly3
23. máj 2012

@mima01 prsty????? slabé...
@martinano to je trestný čin nieje to iba priestupok

mima01
23. máj 2012

@luly3 tak nebudem tu vo verejnom fore neslusna 😀 😀 😀

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 mňa zaujíma, ako si prišla, že pod tým falošným nickom sa schováva ona.

luly3
23. máj 2012

@milankovazuzana prečítaj si alvaro hodnotenie už som to hodnotila

adriankabalaz
23. máj 2012

citam ale nechapem kradnu tu peniaze takto?

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 už som jej tam aj ja....Baby, ona je podľa mňa chorá....

luly3
23. máj 2012

@milankovazuzana kukla som nechápem rozum sa mi pozastavuje
baby ona mi napísala že ak jej neprestanem volat udá ma za obtažovanie???? ha trápna chápete ju

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 najlepšia obrana je útok, to platí po stáročia

boska79
23. máj 2012

@luly3 a to ze ukradla peniaze- to je nic?????

mima01
23. máj 2012

@luly3 mne sa fakt rozum pozastavuje...to co uz je toto. Tak jej nevolaj, nepis jej, rovno to ries tak ako mas v plane, policia, markiza a zenska sa spamata, potom sa dosmeje a dovyhraza.

petraxy6
23. máj 2012

Bože baby, to čo sa deje? ☹
@luly3 tebe držím palčeky, nech to vyjde a nerob si z nej nič, keď ti také niečo povedala. 😠 Určite to "vyhráš" a potom ťa môže udávať koľko chce. Špina jedna špinavá 😠 😠 😠

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 prevody z tatry nejdu robit v nedelu do inej banky...jedine splatnost v pondelok a vub a tb su rychle banky kde prevody su do 24h vacsinou...takze uz by si to mala na 100% vcera pripisane a keby uz to islo velmi pomaly tak dnes rano na 1000% klame ťa...

riki1
23. máj 2012

...poznám maminu ,ktorú okradla o tých 900€ ( ale nebudem ju menovať ) ,bola som u nej minulý týždeň a čítala som jej mailovú komunikáciu a samé výhovorky ,tak sme s kamoškou šmejdili na nete a našli ju na FB aj na MMB ,včera som jej volala a ešte platbu nevrátila ,tak dúfam ,že sa to dorieši ,ona si asi naozaj neuvedomuje ,že SK je veľmi malé na to ,aby robila takéto podvody a ešte bola verejne na nete a to ju máte na mmb : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=170891 a tu na fb : https://www.facebook.com/profile.php?id=1000014... ,má tam fotky detí a na jednej je naozaj vidieť kúsok Stokke ,takže asi keď ho predávala ,tak sa jej ozvalo veľa záujemcov a trklo jej ,že sa môže pekne obohatiť ☹

luly3
23. máj 2012

@riki1 vieme 🙂 🙂 🙂
@aniratak696
@mima01 baby tak ona sa mi ešte vyhráža že mna ide udat na políciu bo ju obtažujem stačí vám mna porazí

riki1
23. máj 2012

@luly3 to je špina jedna ,predbehni ju a choď ju udať ty !!!

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 to je krava...len nech ide a policia hned zisti co je to za klamarku a kolko si nabalila € na kocikoch ktore neposlala...

luly3
23. máj 2012

@aniratak696 máme dalšiu čo od nej kúpila v pondelok kočík

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 mam taky pocit ze ona to robi velmi dlho a asi to ma ako zdroj zarobku - mzdu 😠

luly3
23. máj 2012

@aniratak696 pekná mzda veď to jej neprejde tak lahko ved to je trestné okrádat ludí našla som jednu čo kupila kočík aj jej vratila peniaze

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 a tiež to Stokke?

luly3
23. máj 2012
aniratak696
23. máj 2012

@luly3 tak mozno ked vidi ze to ide do husteho vrati aj tebe na konec...moc tomu neverim ale mozno sa uvedomila a pojde ti ich vlozit na ucet rovno...tak to som zvedava...

lentila.g
23. máj 2012

Nestiham sa čudovať,a ja že čo tak lacno predávajú take dobre kociky,ja teda Bgb hodlam predať,ale ked som videla tie ceny ake dávajú "obchodnicky"tak to som čumela,teraz uz viem že jej sa to oplatí,ked neposle kocik🙂

luly3
23. máj 2012

máme další stokke kočík za 600 v bazare že by????ale mala by byť na polícii išla ma udať za obtažovanie :D

kilian
23. máj 2012

No ako pokracujete?

kilian
23. máj 2012

@luly3 to je stary typ,ten je zase predrazeny!

luly3
23. máj 2012

@kilian viem že je to stary typ ale asi ž každeho budem podozrievat ha ha