• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
annaimee poznate ten nick?ta zenska uz predava asi 4 kocik tiez zaraba na nom ale myslim si ze ich aj posiela.alebo vo Vranove Nad Toplou ich mma tolko mamiciek.
24. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 co sa tyka winter kitu od patishop neviem ci sa da porovnat s originalom, predsa original je robeny tak aby vydrzal velke minusove teploty (udrzal teplo), je nejako specialne izolovany, zaroven je nepremokavy...
to je tak ako s tymi summer kitmy, tiez pochybujem, ze tie z patishop maju nejaku UV ochranu :wink: kedze ide o obyc. latku
24. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g ...ja sa držím len jedného kočíka ,zato auto mám už asi 20-te :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nie ,môj mm robí s autami ,tak každý mesiac jazdím v inom,potom všetci riešia ,že zasa máš nové auto ? ...takže ja mením často tie veľké kočíky :sunglasses:
24. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@martinano @riki1 mám nové info :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka no ved to ze to je cisto image tak je zybtocne mi to kupovta ak tak ejndu striesku alebo vnutornu kozusinku a dost :slight_smile:
24. máj 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g no ja som zvedava co u nas sa este vsetko pomeni kedze cakame rpve babo predpokladma ze tento rok spekulovat nebudem este ale co o rok :wink:
24. máj 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 tak v tvojom prípade to môže pokračovať dllllhodobo,u mna s mojimi prostriedkami to je otázka max 3 deti:slight_smile:
Ja som toho názoru,ze kým ma niekto ešte rieši tak je dobre,horšie bude ked zabudnú :confused:
24. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 :slight_smile: ono je super že kociky sa dajú teraz tie lepšie prezliekať,ladiť..niekto povie že zbytocnost,ale mna to baví,teší..
24. máj 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lentila.g ty si si objednavala z toho nemeckeho eshopu? spokojna?
24. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nemám stokke, ale moc se mi líbí, bohužel mi už doma neprojde, malá má už 26 měs., takže nám stačí poslední (slíbila jsem) kočárek Cybex Callisto, ale strašně ráda vás čtu a kochám se fotečkami prcků v kočárcích.
Teď přímo hltám vaše FBI story ohledně podvodnice, jen prosím neutíkejte do soukromé diskuse, jsem zvědavá, jak to dopadne a taky vás chci dál číst. :slight_smile:
A propos, manželovi Stokki přijde jako ufo, ale už je srozuměn s tím, že kdyby náhodou ještě někdy bylo čtvrté, bude se vozit v ufounkovi. :grinning:
24. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@bambi29
ano, maximalne, :slight_smile: vsetko ok, krasne zabalene, neposkodene...ja rada objednavam z Nemecka, oni su 1
24. máj 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucisa krasne si to napisala!!!! <3<3
24. máj 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucisa jeeej, ake mile :slight_smile: Inak, moj manzel moc nema rad vystredne veci, ale stokke miluje, ten mu sadol ako prdel na serbel...a to ho este ani doma nemame :grinning: Ked ideme po meste, tak okukuje hadam viac ako ja...taky prehlad ma o kocikoch, ze dovidenia :grinning:
24. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt aj ja pozeram ze dalsia bez hodnotenia to co sa rozmaha stokke odrbmania ci co uz :angry:
24. máj 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja teraz nevím či chcem bugaboo alebo stokke :grinning: :grinning: :grinning:
keď má niekto skúsenosti s obidvoma nech poradí :wink:
24. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 Nezvyknem hodnotit ludi podla vyzoru,ale teda hlavna podozriva je extremne nesympaticky typ,z tej foto sa da kadeco vycitat a evidentne bud potrebuje pomoc psychologa, no alebo je taka vychcana,ze potrebuje dobru "facku",aby sa prebrala z toho sna...
24. máj 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luly3 rovno oboje odporucam :grinning: :grinning: :grinning: ja mam stokke a bee a je to super dvojka.
stokke aj bgb mala napr. @kilian alebo @jessicax
24. máj 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka tebe už odpísala?
24. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrenka umplne nesympaticky vyzera :confounded:
24. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g to je najuzasnejsia vec na svete!!! kto vymyslel "vymenny kabatik na kocik" je minimalne milionar :dizzy_face: :dizzy_face: ja si koli tomu necham urobit dalsiu vstavanu skrinu, aby sa vsetky vosli :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 a ake je to nove info????
24. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jááj na oboje nemám potrebujem jeden na bazoši som našla stokke nový typ za 600 blbost????
@mrenka :grinning: :grinning: :grinning: povec :grinning: :grinning: :grinning: podla mňa je zasa pekná to žienka
24. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats môžem ho sem prekopírovať, nečíta to?
24. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ake, idem kuk aj ja mail
24. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak stokke tento rok a o rok moze byt bee :grinning: :grinning: ved kup stokke od niektorej baby tu z fora a bee si kupis ked nasetris. ja som tiez mesiac "hladovala" s nakupami, aby bolo bee a predala som summer kit :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 kludne hod ip-cku
24. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats mne prišli 2 emaily. Jeden smutný, že cena sa mení, lebo ho muísm kúpiť kompletko aj s autosedaťčkou
24. máj 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 a druhy? a ako sa meni cena??
24. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats som ti poslala do IP obidve správy
24. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats lenže ja už som jeden bgb kúpila a nemám ani ani :grinning: tak už len jeden lebo muž ma zabije aj to
som si vyplakala že si môžem kúpiť druhy :grinning: :grinning: :grinning: stokke drží vysokú cenu ja by som chcela ten novší typ
ako asi sa pohybuje bgb je cca 500 evry
24. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok