Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 ty kokos a doteraz jej nik neklepol po prstoch?

mirkabb
24. máj 2012

Sms mam uložené, ked pomôžu rada poskytnem.

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 to je tá z BB?

martinano
24. máj 2012

@pumicamt ja som takto hladala pani pre tyzdnom, ale v cechach same kladne hodnotenia, ale potom som nasla stranku, kde boli nespolahlivci a tam som si pocitala ine romany a cim dlaje som patrala bolo to horsie

luly3
24. máj 2012

@pumicamt ja som ju jebla na plochu verejne menom adminy to blokli ale všade ak si daš meno
jej tak ti ukáže čo som napísala vedia môj nick viete kolko ludí sa mi ozýva preto som nanu dala trestné ale nikto
iný nie tomu sa aj ja čudujem že čakajú aj tak im peniaze nevráti vždy sa každý zlutoval asi

mima01
24. máj 2012

@martinano @petraxy6 @hajanka bohactvo, ale ta cena? Zdravy rozum mi hovori, ze to je nerealne...a ste niekto z BA? Pojdete to omrknut?

petraxy6
24. máj 2012

@martinano @luly3 @hajanka @mycats tak ja obchod neurobím, lebo som zo ZV a prvá, ktorá príde a zaplatí tá ho bude mať. 😉 takže šup šup nakupovať 😉 😉 😉

luly3
24. máj 2012

@mirkabb oka 😉
@petraxy6 hej z BB

martinano
24. máj 2012

@mima01 ja by som sla, nie som na sk, skusim sa s pani dohodnut, uvidime

luly3
24. máj 2012

@mima01 čo riešite aku cenu???

martinano
24. máj 2012

@petraxy6 ale ja som to pochopila, ze ich vie zobrat viec, uvidime

pumicamt
24. máj 2012

@luly3
a jej adresu mas?

luly3
24. máj 2012

@mima01 ja som cca 70 km z Ba za hodku som po dialnici v blave 😀 😀 😀 😀

pumicamt
24. máj 2012

@martinano myslis ten kocik cez mmb?

luly3
24. máj 2012

@pumicamt mala som na polícii zistili že nieje jej je mazaná ak si dá niečo poslat tak ani nie na svoju adresu

mima01
24. máj 2012

@luly3 no, ze ta z mmb im napisala, ze je mozny odber v BA....tak ze ci tam niekto pojde to omrknut.

luly3
24. máj 2012

@mima01 to je ona

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 takze na inu adresu?a neskusala si cez fb kontaktovat jej priatelov

petraxy6
24. máj 2012

@martinano nie, lebo mne napísala, že ak nepredá ostatným záujemkyniam (alebo jednej z nich) do nedele, tak sa mi ozve na 100% 😉

luly3
24. máj 2012

@luly3 ja ten inzerat nevidím už mna si asi zablokovala či čo pana beka ja som ju aj nahlasila

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 keby to bola ona asi tazko osobny odbernie?

pumicamt
24. máj 2012

@petraxy6 jaj ked takto pise tak to je ona aj mne takto vypisovala

luly3
24. máj 2012

@pumicamt všetkých do jedného nik sa mi neozval
ja už ju nebudem nijako nahanat ja som nanu podala trestné oznámenie mne je už ukradnutá

mima01
24. máj 2012

@luly3 no ved preto sa pytam, ci tam niekto pojde omrknut ten kocik...fakt by ma zaujimalo, ci ho bude mat. Lebo cena sa mi vooobec nezda, ale ak je mozny osobny odber, tak by som to chcela vidiet. Mne sa vobec neozvala, takze ja sa tam urcite nepotrepem...to len ze by bol niekto z ba a skocil by to omrknut.

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 @pumicamt ako viete, že to je tá, čo okradla luly3? 😕

luly3
24. máj 2012

@pumicamt je to ona a ked bude mat nastat osobný odber tak cúvne a povie že je niekde vo viedni alebo kde
juuuj ved to skúste potom bude chciet peniaze bo ma inú záujemkinu a cena je taká lákava že buuuum a budete tam kde ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na začiatku vojny

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 tak nech cosik robia snou ved to neni normalnee.a vies aky bude postup predvolaju a co dalej

pumicamt
24. máj 2012

@petraxy6 lebo mi pisala ze ho preda tej ktora ho rychlo uhradi presne ako ta z mmb

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 tiez si myslim ze cosik vymysli skoda ze neejdem do BA

petraxy6
24. máj 2012

@pumicamt aj ty si ho chcela?
No najlepšie by bolo, keby to niekto šiel omrknúť. Ja zo Zv, by som ináč pi..vala, kebyže sa trepem tam 220km a nakoniec by som sa šla len popri Dunaji prejsť 😀 😀 😀