• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@pumicamt jaaaaaaj, tak to je jasne...potom si mozes ist obzerat osobne tak akurat nejake stromy v hornej dolnej :grinning: Zaplatis a uz neuvidis ani prasule, ani kocik. Ja som myslela tak, ze ist tam, kuk kocik, v hotovosti ju vyplatit a dovidenia...inak v ziadnom pripade.
24. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 ja som jje pisala zo zvedavosti mne uz drobec neobsedi v kociku
24. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 ja uz dalsi kocik nieee.ale zvedavost ma tam taha ci fakt neklame
24. máj 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt nech dá číslo telefonické a ja jej číslo mám pozreme či je to to isté ak nie tak si nekdo dohodnite
s nou odber v tej blave ak je to ona ja tam dojdem :wink:
24. máj 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt no veď že aj ja, lebo som jej začala písať, že jej prevedeim platbu na účet, teraz som písala, že mi mm :grinning: nedovolí len tak poslať peniaze a blá blá. Moja sa sem-tam odvezie, ale radšej behá. to už ma musí riadne naštvať keď ju šupnem do koča a pripútam :grinning: a okrem toho ja mám 3 suprové koče, tak, no ale dobrá cena zase :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 a co ten tvoj stokke daj si ho do albumu pozrem nanho :wink:
24. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ja som myslela, že ti prepustím ten, čo kúpim na mmb :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ja uz 4 kocik a moj priatel by mi kyval ci som normalna ci som bola na slnku dlho.cena je super ale neverim tomu
24. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
24. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 jááááj no hned mi to nesedelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt no ale stokke bol vysnívaný môj, už 2 roky pred zakúpením :grinning: :grinning: :grinning: a on si kúpil maclaren grand tour, lebo mal svetielka :grinning: :grinning: :grinning: a ten tretí, je golfáč XLR, ten sme potrebovali :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt jasne, ja viem :wink: Ja tiez uz nie takto, len som tiez zvedavaaa, kurnik, neda mi to. Ja si pekne zoberiem nasho stokkacika z DE :slight_smile:
24. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 my concord fusion potom moja srdovka neo concord a ocinko chcel ferrari tak sme kupili mala asi 2 mesiace predala a mame teraz 3 tyzdne nunu a uz koncim
24. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6
@luly3 mne neodpisala bola som 4. zaujemkyna a ten inzerat este vidim
@mima01 aspon mas istotu
@hajanka už šípi že sme to mi ježibaby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt tak tak, budeme mat pekny, novucky, vonavy, zabaleny fialovy stokkacik....ak ma tuto tieto jezibaby nenavnadia na nejaku inu farbu :grinning:
24. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kočky veď ona si to tu všetko môže čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@luly3 ty mi citas myslienky.....hahahahaaaa, ja som tiez teraz pisala ze jezibaby a naraz sme to odoslali asik :grinning:
@luly3 takto. môj kočík ma vyšiel na 1150€ :angry: :angry: :angry: (a to je ten starý typ. ani nechci vedieť, ako ma to nasralo - vŕŕŕ)a ak ho mám predať za 300€, tak ani za toho oného. Takže som sa rozhodla, že ho zbalím a odložím pre vnúča :grinning: :grinning: :grinning: - baby nesmejte sa, ale ja mám 15r.dievku a keď bude mať 30r. tak to už by mohla dáke maličké mať a tomu kočíku nič nie je, tak u mňa si budem vnúčence v ňom voziť :grinning: :grinning: . Mm keď toto počul, tak mi povedal, či mi nej..e :confused: . no ale moja druhá dcéra mala po staršej chodítko vo veľmii dobrom stave, a kopec vecí, tak prečo by som kočík nemohla odložiť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 fialovy je peknucky
24. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3
@pumicamt
@mima01
@petraxy6 by sme mali s tymto ist do sukromky :sweat_smile: radsej
24. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 fialovy nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ja som videla baby žltý a ten je krásny
24. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 tak ho zatial požičaj mne :grinning: :grinning: :grinning: ja ti ho odložím u mňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte bude aj užitočný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 fialovy a ruzovy nadherny pre babu aj pre chlapca je pekny fialovy a cierny a zeleny no bombaaaaaaa
24. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka no mali by sme ak to cita ta svina
24. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pumicamt videla som všetky aj šedý ale najviac sa mi páčil ten žltučký a inak čierna je moja ja by som
si určite kúpila čierny
24. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 mycats ma nadhernyyyyyy ako stvoreny pre blond babo
24. máj 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt kuknem počkaj
24. máj 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumicamt ale ja ho tam v jej nicku nikde nevidím
24. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok