Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
24. máj 2012

@mima01 toež mám rovnaký nick aj na mmb aj tu ,mne odpísala ,zajtra jej volám 🙂

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 ...ja som 1. záujemca a podľa pravidiel mmb ,by mala počkať na moje vyjadrenie ,tak zajtra jej volám a uvidím čo povie ...

hajanka
24. máj 2012

@riki1 to som zvedava 🙂 ja som 4.zaujemca a mne este neodpisala

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 tak ale autosedačka stojí cca 300€ ,tak 500€ je nízka cena na nový kočík ...

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 no veď ja proti cene nič nemám. je že úplne super 😉

riki1
24. máj 2012

@luly3 čo ja viem ,tak zajtra idú na ňu podať trestné oznámenie dve maminy ...

novamaminka
24. máj 2012

@pumicamt ja mam cerveny a tiez som si nad tym najskor lamala hlavu ako to bude vyzerat a ako ju budem obliekat,ale teraz to uz vobec neriesim..teraz skor riesim kolko toho zobrat na prezlecenie,lebo stale sa niekde zaspini😀a to uz by som asi vazne dostala infarkt vsetko doladovat do farby😀

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 na tú z BB?

@riki1 @hajanka som zvedavá, čo je to za kočík a ako to dopadne 😉

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 aj ja mám skoro 16-ku dcéru ,tak ale nenapadlo ma odkladať jej kočík 😀 😀 😀 ,ona chce deti až po 30-ke ,chce si najprv užívať a ísť niekam do zahraničia ,ale to tatino nepredýcha 😝

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 ja len že radšej ho nepredám keď som ho tak draho kúpila 😠 a vieš čo to bude za raritu po toľkých rokoch? 😀 😀 😀 A veď to bude len "na dvor" 😎 . Ona síce prevracia oči, ale nech sa nestarie 🙂

riki1
24. máj 2012

@hajanka kto chcete ísť ešte do súkromnej ,tak mi napíšte ,ale pridám len maminy ,ktoré sú dlho registrované a už sme si písali vo verejnej ...

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 bola som v Ba od poobedia až do večera ,takže na net som sa dostala až teraz v noci ...

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 a som v prdeli 😢 som reg.len od marca a od včera pridávam 😀

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 dobre živený 🙂

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 kto? pes?

milankovazuzana
24. máj 2012

Baby, ja to už nestíham čítať, ale má to už všetky znaky detektívky, mám dojem, je táto diskusia je teraz na MK veľmi lákavá a čtivááá.Ináč som aj ja zvedavá, ako dopadnete s tým kočíkom.veľmi. 🙂

petraxy6
24. máj 2012

@milankovazuzana toto sa ti stal hneď po hokeji národný šport. Ty kokos, aj v čiernej listine sa to začína rozmáhať ☹ ☹ ☹

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 áno na tú Kormaňákovú ..

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 😀 😀 😀 😀 😀

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 áno hafan 😝

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 moja, tak to kto sa dostane zo zvierat do našej rodiny, tak takto vyzerá 😀 😀 😀 a ja sa už tiež guľatím 😠 😠 😠 . Ideme na svadbu a ja som vytiahla dnes zo skrine šaty, čo som mala na sesternicinej svadbe (len nedávnoň-že veľkosť 34, som plakala ako dážd 😢 😢 😢 😢 a teraz by som asi ani 38-ku neobliekla ☹

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 tak ja mám teraz o 20kg viac ako pred tehu ,ja už len tepláky vláčim ,lebo do iného sa nevtrepem 😒

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 ja mám len o 13kg 😀 😀 😀 😢 😢 😢 sa mi smeje a každé ráno mi je do plaču 😢 ale najlepšie sa mi je takto vysťažovať a hovbeles pre to urobiť 😠 . Ináč máš pekný rozdiel medzi deťmi. akurát včera som hovorila mame, že som mala mať deti dve po sebe s rozdielom cca 2 roky a potom dlho dlho nič a potom tretie. lebo tá moja pubertálna dcéra mi vôbec nechce pomáhať s malou ☹

riki1
24. máj 2012

..tak ja by som si mohla kľudne kúpiť ešte jeden Stokkáč ,by sa mi vošli do auta obidva 😀

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 no tak veď máš nárok, keďže si numero uno na mmb 😀 😀 😀 Super 😀 😀 😀 . to máš aké auto? ja som to takto neskúšala, ma to ani len nenapadlo 😀

milankovazuzana
24. máj 2012

@petraxy6 veru, som tam nakukla, len to sú malé sumy, oproti tým za kočiariky...

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 tak my máme tretie hlavne kvôli tej pubiške ,ma rok ukecávala spolu s mužom na mimino a som šťastná ,že som sa nechala ukecať ,Alexko je naše šťastíčko a staršie deti ho milujú ,tiež nejak extra nepomôžu ,nemajú čas ,ale keď treba ,tak sa mu venujú ...

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 takto to ani len tak niekde nevojde ,mám odskúšané skoro všetky súv-čka ,toto je cadillac escalade ....

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 moja bola xyz rokov stredobodom pozornosti a žiarli jako oná ☹ ja som strašne šťastná, že mám malú Zaru, ako hovoriš, je to aj naše slniečko a Ninu volám, že mrak 😀 . Hrozné, čo ja zažívam, čakám, kedy ma na psychiatriu odvedú ☹

petraxy6
24. máj 2012

@riki1 no my sme to nasúkali ltt do x6 a mám pocit, že tam bolo viac miesta ako v x5. ale skúsim to zajtra do x5, lebo predsa má vyšší ten kufor - kapánek 😉