• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
@hajanka jeminky ten je krasssnyyyyyyy, tak ty si mi ho vyfukla:slight_smile:)))):slight_smile:)))))
6. jún 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@duplicka veru, je :wink: krajsi nez som si predstavovala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka kedy predavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka tebe som ho vyfukla? :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jún 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka hi hi :grinning: nooooo... mozno po lete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked vobec nejake bude
6. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka :grinning: :grinning: :grinning: ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja som pisla hned ako to vyhodila,ze preda :grinning: :grinning: :grinning: ,ale bola si rychlejsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no veru zatial leto nie je:(
6. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka asi som bola rychlejsia, lebo tiez som pisala hned ako som zbadala :grinning:
na to leto si teda pockam :angry: :angry: :angry: dufam, ze dorazi :slight_smile: ak nie potom budem predavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @hajanka @duplicka leto príde ked ja budem v porodnici minimálne vtedy budu 40-ky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pozrela som na tvoj termin a ze este kolko casu kym summer kit kupim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g nesranduj, to toooooolko este? :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka Na tvojich fotkach sa mi dokonca aj tento summer kit paci :grinning: Vzdy som si myslela, ze je na nom aj cervena, no nie je, ci hej?
6. jún 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Objednávali ste niekto kočík z Nemecka? Platí sa clo? ako to funguje ?
6. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No my parkujeme ešte stále doma :sunglasses: Ale uz sa dúfam premiéra blíži,aj keby pršať už malo do konca leta
Musím presvedčiť muža lebo on včera povedal..."no ja ti neviem"..hlavne že ja viem :wink: Ze bude super...
Tajny plán-presvedčiť ho teraz na svadbe že +nemusíme riešiť stoličku.kociar-stolička 2v1
6. jún 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@penelope1 ja,postovné bolo 50€
6. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 áno,naklikala som Vsetko čo chcela,vyplatila cez banku(ináč by som prevodom,ale nebralo mi moju kartu - vtedy by mi kociar aj o pár dni skôr možno dosiel)a za 2 týždne stal doma :slight_smile:
6. jún 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g Tiež si objednávala za tú cenu 808 € ? A s tým clom je to ako?
6. jún 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka nadherny, kde si ho kupovala a cena? Presne tento chcem aj ja , supiš :slight_smile:
6. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno,ináč mali predtým za 729 € tušim pred pár mesiacmi
Ja som platila len cenu veci plus postovné..
6. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ziadne clo, ved sme v EU
6. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g A to si si kupovala len športiak alebo športiak + vanička? A akej farby,ak sa môžem spýtať? Inak to si za výbornú cenu kúpila!
6. jún 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 Vieš, ja sa radšej informujem,lebo neviem sa vôbec v týchto veciach pohybovať :grinning: Ale ďakujem za odpoveď..
6. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davnejsie som citala, ze pisete o nejakej podvodnicke .. co predava STOKKE .. je inzerat z BB nejaky natt83 alebo nieco take, vsak kuk do bazariku... zhod anahod je z BB a iny inzerat nema , len tento jeden. Ak je to opat ta podvodnicka, nerozumiem preco s tym niekto nieco nerobi... kokos ako moze byt niekto tak hnusny a zarabat na tehotnych zenach, hnus!
6. jún 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 nie ja som za 808€ sport.aj vanicku-beige,blue pixels,adaptery na Maxi C.a stupatko pre druhe dieťa a držiak na nápoj-1123€ vrátane postovneho
6. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g Takže teraz to chápem tak,že aj ty si vlastne ten kočík hlboká+športová časť kúpila za 808€ + dokúpila si si tie veci k tomu. Chápem to správne?
6. jún 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ináč mne sa pači aj inzerát tu na MK-zelený,kEby som nekupila môj tak určite vezmem ten po obhliadke
6. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 áno chápeš dobre
6. jún 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g zelený by som nechcela...Ja by som chcela ten fialový ak by bolo dievčatko,ak chlapec,tak asi beige...A kde je ten inzerát,lebo sa mi to tu nechce hľadať :wink:
6. jún 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, máte niektorá fialový stokke pre chlapca? To sa len tak pýtam....
6. jún 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka som rada veľmi. Ináč ty máš neskutočný talent na fotenie :slight_smile:))
6. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok