• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@mirkadena :sweat_smile: dakujem za pochvalu aj za kitik :slight_smile:
6. jún 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ja ho nemam este doma, ale urcite bude fialovy....pre chlapca :wink:
6. jún 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka nie cervena v nom nie je, je tam svetlunko ruzova, tmavsia ruzova (taka ostrejsia) a potom fialkova (taka ako kocik)
potom biela a sv. bezova (ci siva to je?), sv. zelena ako kociarik, aj tmavsia zelena :grinning:
6. jún 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tibiana ja som ho kupila tuto od @mirkadena :slight_smile: za (myslim ze) velmi dobru cenu
6. jún 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ja predavam nas :slight_smile:
6. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien ty predávaš ten zelený,čo spomínala lentila.g ?
6. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ja predavam fialovy mam ho v inzeratoch.mam este aj fusak k nemu keby mal niekto zaujem
6. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien No môj sen je fialový! akurát som to dnes riešila,že by som ho chcela možno objednať z nemecka. Len my ešte nevieme, čo čakáme :unamused: Takže zatiaľ len zháňam informácie ako a kde kúpiť... My plánujeme kupovať tak v júli-v auguste....len ktovie, či budeme vedieť, čo čakáme... Zatiaľ dakujem za ponuku, cena je super!
6. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 jasne jasne treba pockat ved casu mate este dost :slight_smile:
6. jún 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@penelope1 ja predavam zeleny :slight_smile:
6. jún 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 my sme mali fialovy pre chlapceka :wink:
6. jún 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana Ja som práveže zelený nechcela, preto som sa vlastne pytala, či je to ten zelený, co mi tu jedna kočka spomínala...
6. jún 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta Vážne? A nebolo to také zvláštne, že chlapček vo fialovom kociku? Ja som uz rozmyslala aj nad touto možnosťou, no ale neviem... Preto som sa pytala, či ma niekto fialový pre chlapčeka :wink:
6. jún 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ja ti ho nevnucujem :grinning: :grinning: len ty si sa pytala ci zeleny predava dastien tak som sa ozvala, ze ja som ta co predava zeleny :grinning:
6. jún 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 pre mna to nebolo zvlastne a samozrejme sa nasli aj taky co to nechapali :grinning: Ale ak sa ti paci kup si ho a neries ostatnych :wink: Podla mna je tato fialova od stokke neutralna,kedze je tam aj tmava kraaasna fialova :wink: Ja som ho milovala :dizzy_face:
6. jún 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana Jasné,ja som to nebrala, že mi ho vnucuješ.. :wink: Ja len nejako nemám vzťah k zelenej :confused: A co si s kočíkom nespokojná, keď ho predavaš takmer nepouzivany?
6. jún 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 maly ho nema rad :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta Ja som mala v pláne pre chlapčeka skôr béžový... Ale táto možnosť má napadla, že ak bude babo vždy inak otocené a my nebudeme vedieť co to je, tak aby sme mohli kocik kúpiť... Alebo co ak mi doktor povie, že čakáme dievča a nakoniec to aj tak bude chlapec !!! :grinning:
6. jún 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana a v akom kociku ho voziš, keď stokke nechce?
6. jún 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien moja, ty by si mi aj usila tu striesku aj podlozku do beecka??? Ak ano, za kolko? A ake latky mas na to?
6. jún 2012 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 v ziadnom, s kocikom nechodime
6. jún 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 aha,tak potom asi kupit kocik az sa babatko narodi :grinning: aby si mala istotu :slight_smile:
6. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana nevoziš malého vôbec v kociku :sweat_smile: ?
6. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 nie :grinning: :grinning: :grinning: on ma rad ruky :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta Veď práve by som nechcela čakať az do narodenia, aj keď človek nikdy nevie... :grinning: Ale to si myslím, že radšej budem voziť chlapčeka vo fialovom kociku, ako čakať , kým sa narodí :wink:
6. jún 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana Tak z toľkého nosenia už máš urcite aj svaly :grinning:
6. jún 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@penelope1 my chodime skoro stale autom a je vo vajicku tak to len prekladam :slight_smile:
6. jún 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 ahoj.tuto striesku bodkovo pasikovu som sila z takej pevnej bavlny.aj podlozka je z tej istej latky.ty by si aku chcela striesku?farebne?
6. jún 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana vobec v ziadnom nechce byt?
6. jún 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 este som iny nekupila :grinning: dnes som sa tomu nevenovala a zajtra chceme ist s muzom nieco vybrat :slight_smile:
6. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok