Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

duplicka
6. jún 2012

@hajanka jeminky ten je krasssnyyyyyyy, tak ty si mi ho vyfukla🙂))))🙂)))))

hajanka
6. jún 2012

@duplicka veru, je 😉 krajsi nez som si predstavovala 😀 😀 😝

duplicka
6. jún 2012

@hajanka kedy predavas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hajanka
6. jún 2012

@duplicka tebe som ho vyfukla? 😅 😅

hajanka
6. jún 2012

@duplicka hi hi 😀 nooooo... mozno po lete 😝 ked vobec nejake bude

duplicka
6. jún 2012

@hajanka 😀 😀 😀 ty jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ja som pisla hned ako to vyhodila,ze preda 😀 😀 😀 ,ale bola si rychlejsia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no veru zatial leto nie je:(

hajanka
6. jún 2012

@duplicka asi som bola rychlejsia, lebo tiez som pisala hned ako som zbadala 😀
na to leto si teda pockam 😠 😠 😠 dufam, ze dorazi 🙂 ak nie potom budem predavat 😝 😀 😀 😀

lentila.g
6. jún 2012

😀 @hajanka @duplicka leto príde ked ja budem v porodnici minimálne vtedy budu 40-ky 😝

duplicka
6. jún 2012

@lentila.g 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no pozrela som na tvoj termin a ze este kolko casu kym summer kit kupim 😀 😀 😀 😀

hajanka
6. jún 2012

@lentila.g nesranduj, to toooooolko este? 😀 😀

pallacinka
6. jún 2012

@hajanka Na tvojich fotkach sa mi dokonca aj tento summer kit paci 😀 Vzdy som si myslela, ze je na nom aj cervena, no nie je, ci hej?

penelope1
6. jún 2012

Objednávali ste niekto kočík z Nemecka? Platí sa clo? ako to funguje ?

lentila.g
6. jún 2012

😀 No my parkujeme ešte stále doma 😎 Ale uz sa dúfam premiéra blíži,aj keby pršať už malo do konca leta
Musím presvedčiť muža lebo on včera povedal..."no ja ti neviem"..hlavne že ja viem 😉 Ze bude super...
Tajny plán-presvedčiť ho teraz na svadbe že +nemusíme riešiť stoličku.kociar-stolička 2v1

lentila.g
6. jún 2012

@penelope1 ja,postovné bolo 50€

penelope1
6. jún 2012

@lentila.g A to si objednávala z tejto stránky: http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202...
Normálne si zadala objednávku a prišlo ti to až na slovensko?

lentila.g
6. jún 2012

@penelope1 áno,naklikala som Vsetko čo chcela,vyplatila cez banku(ináč by som prevodom,ale nebralo mi moju kartu - vtedy by mi kociar aj o pár dni skôr možno dosiel)a za 2 týždne stal doma 🙂

penelope1
6. jún 2012

@lentila.g Tiež si objednávala za tú cenu 808 € ? A s tým clom je to ako?

tibiana
6. jún 2012

@hajanka nadherny, kde si ho kupovala a cena? Presne tento chcem aj ja , supiš 🙂

lentila.g
6. jún 2012

Áno,ináč mali predtým za 729 € tušim pred pár mesiacmi
Ja som platila len cenu veci plus postovné..

boska79
6. jún 2012

@penelope1 ziadne clo, ved sme v EU

penelope1
6. jún 2012

@lentila.g A to si si kupovala len športiak alebo športiak + vanička? A akej farby,ak sa môžem spýtať? Inak to si za výbornú cenu kúpila!

penelope1
6. jún 2012

@boska79 Vieš, ja sa radšej informujem,lebo neviem sa vôbec v týchto veciach pohybovať 😀 Ale ďakujem za odpoveď..

tibiana
6. jún 2012

Davnejsie som citala, ze pisete o nejakej podvodnicke .. co predava STOKKE .. je inzerat z BB nejaky natt83 alebo nieco take, vsak kuk do bazariku... zhod anahod je z BB a iny inzerat nema , len tento jeden. Ak je to opat ta podvodnicka, nerozumiem preco s tym niekto nieco nerobi... kokos ako moze byt niekto tak hnusny a zarabat na tehotnych zenach, hnus!

lentila.g
6. jún 2012

@penelope1 nie ja som za 808€ sport.aj vanicku-beige,blue pixels,adaptery na Maxi C.a stupatko pre druhe dieťa a držiak na nápoj-1123€ vrátane postovneho

penelope1
6. jún 2012

@lentila.g Takže teraz to chápem tak,že aj ty si vlastne ten kočík hlboká+športová časť kúpila za 808€ + dokúpila si si tie veci k tomu. Chápem to správne?

lentila.g
6. jún 2012

@penelope1 ináč mne sa pači aj inzerát tu na MK-zelený,kEby som nekupila môj tak určite vezmem ten po obhliadke

lentila.g
6. jún 2012

@penelope1 áno chápeš dobre

penelope1
6. jún 2012

@lentila.g zelený by som nechcela...Ja by som chcela ten fialový ak by bolo dievčatko,ak chlapec,tak asi beige...A kde je ten inzerát,lebo sa mi to tu nechce hľadať 😉

penelope1
6. jún 2012

Baby, máte niektorá fialový stokke pre chlapca? To sa len tak pýtam....

mirkadena
6. jún 2012

@hajanka som rada veľmi. Ináč ty máš neskutočný talent na fotenie 🙂))