• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
Baby, ako zvladate nakupy, vybavovacky bez kocika??? Vsetky tu pomaly predate kocik uz rocnemu dietatu a potom co??? lebo ja by som sa pri mojom malom asi zbesnela do 3 sekund :grinning:
20. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja sa toho tiez obavam... starsia sa velmi rada vozila a ta mladsia zacina bojkot, ale ved uvidim ci ho vobec predam... ak ano tak sa s nim budem velmi tazko lucit... :confounded: ale mam este zappik popripade... mozno sa mi podari malu vycvicit tak, ze zvladneme aj chodenie a aj vozenie :D
20. jún 2012 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...zo zákulisia výrobcu Stokke :wink:
Od septembra v predaji dva nové modely kočíka Stokke - Scoot a Crusi :wink:...krása, opäť nesklamali :sunglasses: (7 farebných prevedení)
20. jún 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@babymarket_sk a ako vyzeraju tie nove modely? :dizzy_face:
20. jún 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babymarket_sk @kilian to by aj mna zaujimalo ako vyzeraju :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax aaaa,zvedava.zeby nieco mensie?Typ Buggy?
20. jún 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@babymarket_sk
Aj ja som straaasne zvedava...:slight_smile: zatial som len snazilka ale Stokke je u mna jednicka :slight_smile:
20. jún 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mikolajova.zuzana jaaj, som myslela, ze uplne bez kocika zostavas. lebo ja mam doma drobca cez dva roky a neviem si to predstavit. tiez mal take obdobie, ale nakoniec sa vratil spat ku kociku :grinning:
20. jún 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @kilian :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do septembra osediviem :slight_smile:
20. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
najviac sa mi paci, ze novinky od bgb a od stokke budu aktualne od septembra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a clovek sa moze zblaznit :dizzy_face:
20. jún 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@babymarket_sk nejaka fotecka by nasss velmi potesila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@babymarket_sk zabudli ste napisat, ako vydrzat do septembra a nezblaznit sa pritom od zvedavosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mycats Maji, už začínaš šetriť, však? :grinning:
20. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana :grinning: :grinning: :grinning: Uz asi nie.... jedine, ze predam aktualny stav a kupim novy. zalezi na ponuke :grinning:
20. jún 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats škoda že už z BM neodpovedali, nevieme, ako bud vyzerať
20. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babymarket_sk a to sme nevedeli vo stvrtok ked sme kupovali melangaaaaaca??? :grinning: :grinning: :grinning: Aaaaaaaaaaaaaaa....hlavu si idem trieskat o stenu
20. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky, to vám musím napsat, manžel projížděl minulý týden Německem a pak mi doma říkal, že tam viděl jet maminu s tím mým Ufo kočárkem (prý mým, však žádný nemám, ale ví, že o něm pořád mluvím :grinning: ), vybavený i slunečníčkem, pralo prý šíleně slunce, a mamina si slunečník otočila na sebe, aby byla ve stínu a prcek jel přímo proti slunci a řval prý jak tur.
Chudák, ani se mu nedivím, buď si ho měla otočit k sobě, aby byl zády ke slunci anebo použít slunečník pro mrně, ne pro sebe.
Dost dobře nechápu maminky, co jedou s kočárkem, mimčo třeba i spí a pere na něj slunce. A řeči typu však co, aspoň se opálí, ty přímo zbožňuju :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana myslim, ze stokke este nedalo oficialne vyjadrenie s fotkami. ani na fb nie je nic konkretne :slight_smile:
20. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa mala si dokupit summer kit a mala by krasnu clonu cez cely kocik a nemusela by riesit ani smer jazdy a ani slnko :confounded:
20. jún 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
omg to co s tym septembrom?? konecne som presvedcila mm a zajtra ide objednat fialovy! teraz co? :D
20. jún 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ty co sa hviezdickujes? :grinning: Veru nie je nic nikde, ani na fb, ani na webe u nich na stranke. Uz knuuuuram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi29 no vitaj v klube....my sme vo stvrtok objednali melangaca :grinning: :confused:
20. jún 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 to asi nebude Stroller, ale možno z nižšej triedy-myslím si to.
20. jún 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no ja duuuuufam, lebo budem pistat :grinning:
20. jún 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikde nic, to je info len pre distributorov, urcite nic nevyjde do septembra - myslim obrazok ani nic, to by boli neopatrni pred konkurenciou :slight_smile: no nic, budem dufat ze to bude len take nieco typu golfac a zze to nebude mat vychytane muchy kedze to je novinka takze ostavam pri starom dobrom xplore ;)
20. jún 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 :grinning: :grinning: :grinning: mam aj toto :grinning: zbytocne nuchas, uz som prenuchala :grinning:
20. jún 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana kto vie co to bude :grinning:
20. jún 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babymarket_sk iba jednu vec nam prezradte, to snad mozte :slight_smile: bude to nizsia trieda ako xplory?
20. jún 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze na novy xplory je nejako pri skoro. ale tak uvidime. nechame sa prekvapit. oni tak koncom leta isto hodia nejake info :grinning:
20. jún 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok