Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luciag3
27. jún 2012

@mimi27712 ahoj aj ja mám light green stokke a blue pixel summer kit a vyzerá to super....môžem ti len odporučiť

mimi27712
27. jún 2012

@luciag3 Ahoj. Super, ďakujem za radu, asi si ho objednám. Mušky na Vás nejdú?

hajanka
27. jún 2012

@mimi27712 ahoj, nedavno tu niekto pisal, ze sa musiek na kociku nemoze zbavit (green)

mimi27712
27. jún 2012

@hajanka Ahoj, no tak to je super. Ja som z toho na nervy, normálne nemám náladu ísť s ním von. Myslíš, že summer kitom sa ich zbavím?

hajanka
27. jún 2012

@mimi27712 tak ak vymenit potah za summer a nie je v nej vela zelenej tak by si sa ich mohla zbavit, myslim, ze oni idu konretne za farbou, my mame purple kocik a ziadne musky, pink pixel summer kit (je tam aj zelena trochu) a ziadne musky 😉

mimi27712
27. jún 2012

@hajanka budem musieť vyskúšať. Ďakujem.

duplicka
27. jún 2012

@hajanka no ako summer kit, nadherny je v realke ze🙂, pocuvaj prosim ta ta frote plachticka je prakticka ci ani nie a ta clona?

hajanka
27. jún 2012

@duplicka jaaaj, ja som zabudla napisat 🙂 ani je nadherny v reale, ten frote potah je super, je to taky super material, makkucky, na leto urcite prijemnejsi nez original potah, zatial sa mala v tom nepoti, ale ked budu hice, tak pocitam ze mozno bude, no lepsie potit sa na frote ako na tom origi potahu, predsa, frote lepsie saje 😉 clona je tiez fajn, pouzivame len ked mala spi proti slniecku, lebo inak by si to nenechala, zabranovalo by jej to vo vyhlade 🙂 ked nespi, otvarame slnecnik 😉

lentila.g
27. jún 2012

@duplicka ja som s tou plachtou veľmi spokojná,náš Malý sa nenormálne potí ked spí ale na tomto eee,a tá "zaclona"sa u nás využíva iba ked spí vonku a až ked zaspí inač mu vadí

duplicka
27. jún 2012

baby nechcete niekto predat len tu frote plachticku 😉

duplicka
27. jún 2012

@hajanka
@lentila.g dakuuujeeem ,presne som si myslela,ze ta clona asi len ked babo buva, no a ta plachticka,hmmmm, mozno s ami niekto ozve 😀 😀 😀 😀 😀 😀

penelope1
28. jún 2012

Chcem sa spýtať, bábätko čakáme v novembri. Dnes sme si objednali stokke, ale bez fusaka. Treba do vanicky fusak? Alebo do čoho ste bábätko dávali v zime do vanicky ?

ustrachana
28. jún 2012

@penelope1 ja fusak, overal, do deky a este som na neho jednu deku davala - tu len kvoli tomu aby to vyzeralo krajsie 😀

penelope1
28. jún 2012

@ustrachana Fusak si dávala originál stokke? Mne dnes predavačka povedala, že ten fusak sa do hlbokej vanicky nedáva, ale len do sportiaku 😖

ustrachana
28. jún 2012

@penelope1 jasne stokke, rada by som predavacku vozila v zime bez fusaku 😀 nie, ja som ho normalne dala do vanicky a maly bol ako v bavlnke, ked boli tie hrozne mrazy tak sme v pohode chodili von, maly nebol ani raz prechladnuty ani nic takze som rada, ze som ho strazila ako oko v hlave 🙂 ja by som s malym babom bez fusaku v kociku urcite von nechodila.

penelope1
28. jún 2012

@ustrachana No dnes mi predavacka takto povedala... Vraj si mám kúpiť nejaku teplú deku či co.. A mala si aj winter kit?

ustrachana
28. jún 2012

@penelope1 mala som aj kit, ale len par dni 🙂

slunicko78
28. jún 2012

Ahoj maminky - kdybyste měla některá zájem - prodávám starší typ kočárku Stokke. Koukněte na můj inzerát. Je to vhodné pro nenáročnou maminku, která chce vyzkoušet Stokke Xplory a nechce do něj příliš investovat. Kočárek je sice starší typ, ale plně funkční a bez vad.

babymarket_sk
29. jún 2012

@penelope1
STOKKE Zimný spací vak DOWN

vevika
29. jún 2012

@wewe8584 ja som nikdy nemala potrebu svoje deti v kociku hojdat. Zda sa mi to hovadina, naucis dieta na hojdanie a potom nevies, co s nim... Ja som svoje deti nikdy neuspavala takymito metodami a spavali mi ako anjelici. Neviem, co presne myslis tym, ze nozky mu budu vidiet. Na nozicky je tam taka opora-stupatko. Ked je babo este male, tak je to stupatko pritlacene az k tej stredovej tyci, takze ten priezor je tam minimalny.

wewe8584
29. jún 2012

@vevika no ja by som tiez nerada anucila dietatko na hojdanie, len som nevedela, ci to aspon na kociariku nie je potrebne, ci ti to tam nechyba..tak ale potom uz nemam ziadne pochybnosti 🙂 a to na nozicky som myslela tak, ze ked das ten sportiak do leziacej polohy, tak ci mu nevisia nozicky...ale to je este male na to, aby mu viseli 😀 och..ja som ale hlupucka v tomto 😀 dakujem za rady

vevika
29. jún 2012

@wewe8584 nie, nozicky mu urcite visiet nebudu, lebo je tam ta plastova opora na nohy, na tu si babo nozky krasne polozi

wewe8584
29. jún 2012

@vevika no tak potom super....uz len peniazky a bude kocik 😀 😀 a samozrejme krasne babatko 🙂

vevika
29. jún 2012

@wewe8584 ved po porode dostanes kocikove od statu 😉 🙂

wewe8584
29. jún 2012

@vevika hm...no tak to bude na dlhe lakte vybavovat, kedze sme v uk teraz :(

vevika
29. jún 2012

@wewe8584 jaaaaj, tak s tym ti neporadim ☹ ale co som tak postrehla na inych diskusiach tak by si mala mat narok aj tak...

wewe8584
29. jún 2012

ano ano, mali by sme mat narok...len ta cela birokracia vies...vybavovacky..papierovacky...ale tak hadam sa to vybavi a bude aj kocik 😀

swanqueen
1. júl 2012

ahojte.. chcela by som sa opytat dve veci:
1. do kedy ste pouzivali novorodenecku vlozku?
2. da sa kupit nejaka podlozka? lebo moja je vkuse totalne mokra, mokry chrbat, mokre vlasky.. da sa nieco dat na tu novorodenecku vlozku? dokonca aj ked nie je tak teplo, taj tak ma cely chrbatik mokry.. 😒
dakujem!

boska79
1. júl 2012

Kocky, len info- ako to dopadlo s tou babou co vypytala prachy na stokke a kocik neposlala?

sasikas
2. júl 2012

caute kocky....
chcem sa spytat ci sa da slnecna clona kupit aj samostatne alebo len ako sucast toho Summer Kitu.?..