• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@pumicamt no jasně, to jen já jsem se ve svém nadšení uklikla :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pumicamt tak jsem to opravila, aby to nemátlo :wink:
3. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka :grinning: :grinning: :grinning: už sem to komentovala :grinning: :grinning: :grinning: že waaaaaaaaau
3. aug 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka to teraz najdem ked som sa rozlucila so stokke!!!!
3. aug 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ja sceeeem!!!! uuuuzasny je ten kit!!! Super to vyzera a ja som si myslela, ze v ciernom to bude take mrtvolne ako dark navy kit :(
@jessicax
3. aug 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevzuz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz len ten krasny cierny winter kit vam k nemu chyba!!!
3. aug 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ozaj a co prva testovacia jazda??? uz bola??
3. aug 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100 rokov som tu nebola a tu ceeeela kopa noviniek. citam jak zerava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: najvacsi vtip tohto tyzdna by bol asi navrat sokke k nam domov :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@swanqueen ja ju mám ...
3. aug 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jaaaj moja, no aj mna to napadlo pri prvom pohlade na tuto ciernu krasu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ved ty budes mat doma inu krasnu cernotuuu, ktoru ti budem strasne zavidiet :grinning:
3. aug 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@riki1 prosim ta, do akeho veku si ju pouzivala? a chcem sa opytat este jednu vec, ta opierka okolo hlavy tam musi byt? ona sa nedava dole vsak? lebo malej sa v tom strasne poti hlavka a je to aj neprijemne mat takto zafixovanu hlavku.. ked chodime len takto po meste tak mi to az tak nevadi,ale chceme ist do chorvatska a neviem si predstavit ci vydrzi takto zafixovana taku dlhu cestu.. keby si mohla aspon hlavku otocit.. diky pekne :slight_smile:
3. aug 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swanqueen do 14-tich mesiacov ,ale môj Alex je drobček ,skúsila si to vysunúť vyššie ? ...ja som kúpila minulé leto podložku proti poteniu ,aerosleep a myslím ,že sa na nej potil ešte viac ,tak som ju vyšmarila a dávala som mu pod hlavu látkovú bavlnenú plienku ...
3. aug 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no len aby vobec dorazila!! aby nebehala tyzden po AT a potom nesla spat do NL :confounded:
3. aug 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@riki1 aby to mala akoze nad hlavkou hej?
ja tiez davam latkovu plienku, aj do kociara, lebo ona je cela mokra, chrbat aj hlavka! :unamused:
3. aug 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swanqueen nie úplne nad hlavou ,ale tak do polky ,aj môjmu sa strašne potí hlava ,aj dnes spal poobede v kočíku a bol v chládku a aj tak vstal s mokrou hlavou a to ho strihám skoro na koleno ,u dievčatka to musí byť horšie ,keď má vlásky ...
3. aug 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 no a ona este takmer ziadne nema.. neviem co bude ked ich bude mat.. uz teraz sa jej hlavka extremne poti a v tej autosedake je to horor, ked ma tak natesno tie opierky! no skusim to poriesit..
3. aug 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swanqueen zato môj sa narodil s hrivou ,keby som ho už x krát nestrihala ,tak by mal teraz vlásky možno aj do polky chrbta :grinning: ,rastú mu strašne rýchlo ...
3. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@swanqueen v tych bocniciach pri hlavicke su take polystyrenove vlozky, ktore sa daju vybrat.
3. aug 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 juuj ja by som uz tak chcela aby aj malej narastli.. :slight_smile: a tak pomaly rastuuuu :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika a mozem ich vybrat??
3. aug 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strawberry7 JA NEMUSíM STOKKE ALE z tejto farby jak je celý na foto odpadámmmmmm milujem čierne kočíky :grinning: Fakt je prenádhernýýýýýýýý ty brďo :slight_smile:
3. aug 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrrrrry aj mne sa najviac páči ten tmavý :slight_smile:
4. aug 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strawberry7 vobec som nevedela že je aj táto tmavá verzia lebo som ju nikdy nikou nevidela pozerám origoš doplnky a celý kočík víde na peknu pálku xixixi :grinning:
4. aug 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats Maji, no vôbec by som sa nedivila, keby si Stokke kúpila :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana :grinning: ale tak najskor na jesen, lebo dva nove kociky v jeden mesiac a doma by bola tretia svetova :slight_smile:
4. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats :grinning: :grinning: :grinning: to verííím :grinning:
4. aug 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mala spomienka na nas melange
4. aug 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte baby. Chcela som sa spýtať, že aké máte s týmto kočíkom skúsenosti v zime, či sa s nim dobre chodí po snehu. Tuho nad nim uvažujem. Ďakujem
4. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats A aký maš teraz kočík alebo kočíky? :wink:
4. aug 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok