• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
@jessicax @julinkak No najskor tak o 3 roky, ak pojde vsetko podla planu :slight_smile:
20. aug 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka ked som spravne pochopila,ty teraz len kit kupis .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Hej, spravne, lebo som sa zblaznila :slight_smile:
20. aug 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka ale vsak tebe sa to este zide. :wink:
20. aug 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka myslim si, ze za tie tri roky bude este vela wk:slight_smile: ale aspon si urobis radost:slight_smile: a drzim prsty, aby vyslo vsetko podla planu;)
20. aug 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neprodáváte náhodou někdo náhradní potahy na stokke nebo zimni sadu? :slight_smile: Kdyby někdo prodával, prosím napište na mail: petra.sasinkova@seznam.cz

Děkuji :grinning:
20. aug 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mame prve stokkacikovanie kocikovanie za sebou vcera vo vanicke mala bola kludna spinkala krasne takze sa jej paci a dnes vo vajicku lezkala hodinku ked sme sli do mesta vybavovt a celu cestu tiez prespala len je v nom strasne stratena kedae ma este len 3kilecka taka dokrcena a to mi v obchode radili nekupovat hlboku cast ked je letna ze vajicko staci by som ju utzrala v tom takze baby ktore sa rozhodujete moj nazor rozhodne aj vana
21. aug 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte odbornicky na stokkaciky,neviete mi prosim poradit v dvoch veciach??hladam nejaku univerzalnu podlozku do kocara stokke,tak na jesen,lebo vsak teraz mam summer kit,a je tam ta biela frote vlozka,taj e ok.nasla som stranku pinkie.cz,su tam univerzalne pekne podlozky,vraj na vsetky kociky,ale stokke v ponuke nemali,myslite ze to bude sediet aj na stokke??mate niektora s tym skusensot,popripade mi poradit,nejaku inu vlozku do stokkacika.a este jedna vec,myslite ze sa niekde da objednat nove madlo,resp len potah,mala mi ho cely dokusala a vyzera to hrozne:((vraj sa daju kupit hocijake,ale neviem,kde...dakujem za rady:slight_smile:))
23. aug 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charlotte29 my sme mali kupene podlozky z Premaman-u.. nesedeli uplne na 100% ale bolo to v pohode.... na Pinkie som pocula od znamej ze nic moc kvalita, vraj sa rychlo opotrebuju... ale osobnu skusenost nemam... no a madlo (potah) skus riesit cez niektoru predajnu ako nakup nahradneho dielu, mozno cez reklamaciu (aj keby ti ju neuznali,mohli by ti predat nahradny kus)
23. aug 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madlo sa da normalne objednat ako nahradny diel...stoji nieco okolo 15€. Pride , ale komplet aj s plastovou castou...nie len potah.
23. aug 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojjte nepredava niekdo Stokke fialovy športak??
25. aug 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje neviete co to bude za novinku od stokke , sportovy kocik alebo buggina ?
25. aug 2012 o 19:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki aj aj :slight_smile: maju byt dva nove typy, jeden s terennym podvozkom a druhy zevraj bieco podobne ako bgb bee.
25. aug 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika ahoj dakujeeem, jaj tak sa uz velmi tesim :slight_smile:
25. aug 2012 o 21:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika a nevies kedy budu v ponuke?? :slight_smile:
25. aug 2012 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 ahoj, ja predávam fialový športiak ak by si mala záujem
25. aug 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, nemůžu se rozhodnout mezi stříbrným a bílým winter kitem.... Prosím nemáte někdo fotky pro srovnání?
25. aug 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladymacbeth strieborny je nazivo nic- moc podla mna, ja by som sla urcite do bieleho :wink:
25. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taminameiki zaciatkom oktobra maju byt uz v predaji, info a foto budu k dispozicii koncom septembra
25. aug 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika taky se mi asi víc líbí bilý... Ale zase si říkám, že v zimě musí strašně špinit.... Když v je taková s...čka že sněhu a tak....
25. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som volala tento tyzden do Babymarketu a kociky budu uz zaciatkom septembra vonku :slight_smile: ale uz som mala info, ze hned ako budu zverejnene budu v babymarkete aj k dispozicii takze vsetky cakame babuleeeee:slight_smile:
no , dufam, ze opat ich bude u nas v meste aspon 6 ako Xplory :wink:
25. aug 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ladymacbeth Ahoj a kde sa da kupit biely winter kit?dik
26. aug 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 bude aj v Babymarkete, uz ho maju v ponke aj biely aj cierny
26. aug 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder tak rada by som brala takyto kocik aj stou Winter kit-om,supeeer vyzera...
26. aug 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana aha uz vidim,uz som ho aj objednala :slight_smile: a k tomu bielemu je aj ta kozusinka?v babymarkete maju white kit+ta kozusinka,nevies ako to je?dik
26. aug 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 neviem ako to je, ja cakam na novy model a potom budem riesit co dalej :grinning: zatial mam bgb all black a ked sa mi nove stokke nebude pacit ostanem pri bgb :grinning: lebo nenavidim ked idem po meste a vsade same stokke, takto mam all black jedina.....zatial
ale urcite budes spokojna a bude to krasne :wink:
26. aug 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevím tak pořád koukám po těch zimních sadách... Že se mi přestal líbit ten bílý a střibrný,že se mi přestali líbit a zamilovala jsem se do červeného..... Ale v Brně ho nikde nemají.... Nevíte kde ho sehnat? Nebo neprodává ho tady někdo???
26. aug 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 aj som objednavala v sobotu ten biely winter, dufam len, ze ked uz bude mala behat tak nebude hned spinavy :angry:
@ladymacbeth ja mam cerveny a rozmyslam, ze sa ho zbavim, lebo mam este fialovy winter a teraz som objednavala biely. Ak by si chcela tak ti ho nafotim
26. aug 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla25 ta kozusina k tomu neni, ja ju mam doma uz od minulej jesene a teda este sme ju ani nevyuzili, mala sa pod nou brutal potila na jar, takze to vyuzijeme asi len tak ma mesiac teraz na jesen a zase pojde do skrine
26. aug 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok