• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@finda ved ja som tu kozusinu ani nechcela prave pretoto ze to je k nicomu...tak budu po hc behat dva biele :grinning: ,ja som mala tiez fialovy ale ten ruzovy zips ma odradil,tak som ho predala :slight_smile:
27. aug 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky da sa dokupit na stokke ta "tycka" kde sa nasuva slnecnik aj samostne? dnes mi ju niekto zobral :confounded: neviem naco to komu bolo...
27. aug 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby úrosim o radu ked mam vanicku hlboku zaistenu na bokoch a aj na stredovej tyci a potrebujem vyniest kocik kedze byvam na medziposchodi k vytahu mozem ho drzat za vanu ci radsej nie aby to nejak nepovolilo inak ho musim rozobrat a po castiach vyniest to je dst nerpakticke :confounded:
27. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 vytiahnii to hore na kolečkách ja to tak robím stále :wink: :wink: :wink: :wink:
27. aug 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 fuha ako na koleckach
27. aug 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 :grinning: :grinning: :grinning: normálne po schodoch chod hore a tahaj kočík po schodoch na kolečkách, môžeš aj zložiť zadnú časť a máš iba predné kolečká ale ja to nerobím :wink:
27. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 aaaaaaaaaaaaaa gratulujem k dcérke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 a nepokazi sa tym nejako ten kocik ked ot budem deno dene takto tahat?
27. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monna1608 to neviem, ale skús sa spýtať v BM
27. aug 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 to určite nie, ja ho ťahám aj s malým a to má 14kg :grinning:
27. aug 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana nevies ci anjdem niekde video ako ho mam tahat? neviem si to vobec predstavit s tou vanickou :grinning:
27. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 video ... no na YT sú videá staršie, kde ukazujú, ako sa chodí s kočiarikom po schodoch, popozeraj niekde, natrafíš, ale to nieje veda, popadneš madielko a priťahuješ ho k sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no posklusam s prazdnym lebo som uz tak bohovala dnes na ten kocik ze ho predam :grinning:
27. aug 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 ja som sa tiež zo začiatku bála a teraz som hore jedna radosť :grinning: :grinning: :grinning: a Simon má 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@monna1608 nedá mosíš kúpiť celý slnečník :wink:
27. aug 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 vyskúšaj, nacvič si to, a prečo si nadávala?
27. aug 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana lebo s nim neviem manipulovat tiez som ho mala doma 3mes pred a teraz stresy s nim uz aj v porodnicu s vajickom sme stresovali tak musim ho studovat a skamaratime sa :grinning:
27. aug 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 jasné, chce to len trošku času, nieje to vôbec ťažké, na YT je i video, že ako sa skladá a rozkladá aj to, ako ho odstrojíš od poťahov, keď ho pôjdeš prať.
27. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87
@luly3 hlboka cast sa tak tahat nema, myslim, ze aj v navode je to cervenym preciarknute, sportova cast tak ide, ale vanicka sa tak tahat nema
podla mojho nazoru by som to ani nerobila, ja som to rozklila a nosila po castiach az sportovy som tak tahala, ja by som to neriskovala
27. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tannia87 ja chodim asi po 40 schodoch denno denne - ale mam sportovu - neviem ako to je s vanickou kociarik mame rok a vsetko funguje ako za nova :D jedine rucku musim dotiahnut srubiky :D trosinku zacala vrzgat - ale len trosinku :D
28. aug 2012 o 07:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka100 Já vždycky říkám, že chlapi dělají tunning u aut, baby u kočárků :grinning:
28. aug 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ladymacbeth tak ja som ti tu dala fotku. Mám biely winter kit a švagrinka strieborný, čiže rozdiel tam je :wink:
28. aug 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@ladymacbeth a ešte zozadu, odporúčam biely
28. aug 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mirkadena no krasny je ten biely WK - ja sa stale neviem rozhodnut ci ist alebo neist do toho - mala mi uz vobec nespi vonku a ked bude nejako nepriaznive pocasie ani sa nebudem trepat von v zime :D

ale su krasne vsetky no biely a cierny vedie a este aj cerveny chi :D
28. aug 2012 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikolajova.zuzana ahoj, ja si myslím, že nebudeš ľutovať keď ho kúpiš. Mne malá tiež v kočiariku toho nepospí, ale vozí sa rada. Ja kúpu neľutujem :slight_smile:
28. aug 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkadena pomoooooooc nádherne a ja chcem :wink: :wink: :wink: ten strieborný vyzerá vedľa toho bieleho taký špinavý zašednutý :confused: :confused: :confused: takže aj ja ďakujem za foto biely bude nááááááááááááš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau!!! Ten bílý vypadá úžasně !!!! Opravdu stříbrný vypadá vedle něj nic moc :grinning:
28. aug 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,bambule!
Nevie mi niekto poradiť,či sa dá dať winter kitt aj na starší typ stokkyho???
Ďakujem.
29. aug 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky fusak ste dávali do autosedacky?
29. aug 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak uz nieco nove o stokke?????
30. aug 2012 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok