Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla25
27. aug 2012

@finda ved ja som tu kozusinu ani nechcela prave pretoto ze to je k nicomu...tak budu po hc behat dva biele 😀 ,ja som mala tiez fialovy ale ten ruzovy zips ma odradil,tak som ho predala 🙂

monna1608
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tannia87
27. aug 2012

baby úrosim o radu ked mam vanicku hlboku zaistenu na bokoch a aj na stredovej tyci a potrebujem vyniest kocik kedze byvam na medziposchodi k vytahu mozem ho drzat za vanu ci radsej nie aby to nejak nepovolilo inak ho musim rozobrat a po castiach vyniest to je dst nerpakticke 😖

luly3
27. aug 2012

@tannia87 vytiahnii to hore na kolečkách ja to tak robím stále 😉 😉 😉 😉

tannia87
27. aug 2012

@luly3 fuha ako na koleckach

luly3
27. aug 2012

@tannia87 😀 😀 😀 normálne po schodoch chod hore a tahaj kočík po schodoch na kolečkách, môžeš aj zložiť zadnú časť a máš iba predné kolečká ale ja to nerobím 😉

luly3
27. aug 2012

@tannia87 aaaaaaaaaaaaaa gratulujem k dcérke 🙂 🙂 🙂 🙂

tannia87
27. aug 2012

@luly3 a nepokazi sa tym nejako ten kocik ked ot budem deno dene takto tahat?

milankovazuzana
27. aug 2012

@monna1608 to neviem, ale skús sa spýtať v BM

milankovazuzana
27. aug 2012

@tannia87 to určite nie, ja ho ťahám aj s malým a to má 14kg 😀

tannia87
27. aug 2012

@milankovazuzana nevies ci anjdem niekde video ako ho mam tahat? neviem si to vobec predstavit s tou vanickou 😀

milankovazuzana
27. aug 2012

@tannia87 video ... no na YT sú videá staršie, kde ukazujú, ako sa chodí s kočiarikom po schodoch, popozeraj niekde, natrafíš, ale to nieje veda, popadneš madielko a priťahuješ ho k sebe 🙂 🙂 🙂

tannia87
27. aug 2012

@milankovazuzana no posklusam s prazdnym lebo som uz tak bohovala dnes na ten kocik ze ho predam 😀

luly3
27. aug 2012

@tannia87 ja som sa tiež zo začiatku bála a teraz som hore jedna radosť 😀 😀 😀 a Simon má 10 kg 😝 😀 😀 😀
@monna1608 nedá mosíš kúpiť celý slnečník 😉

milankovazuzana
27. aug 2012

@tannia87 vyskúšaj, nacvič si to, a prečo si nadávala?

tannia87
27. aug 2012

@milankovazuzana lebo s nim neviem manipulovat tiez som ho mala doma 3mes pred a teraz stresy s nim uz aj v porodnicu s vajickom sme stresovali tak musim ho studovat a skamaratime sa 😀

milankovazuzana
27. aug 2012

@tannia87 jasné, chce to len trošku času, nieje to vôbec ťažké, na YT je i video, že ako sa skladá a rozkladá aj to, ako ho odstrojíš od poťahov, keď ho pôjdeš prať.

ustrachana
27. aug 2012

@tannia87
@luly3 hlboka cast sa tak tahat nema, myslim, ze aj v navode je to cervenym preciarknute, sportova cast tak ide, ale vanicka sa tak tahat nema
podla mojho nazoru by som to ani nerobila, ja som to rozklila a nosila po castiach az sportovy som tak tahala, ja by som to neriskovala

mikolajova.zuzana
28. aug 2012

@tannia87 ja chodim asi po 40 schodoch denno denne - ale mam sportovu - neviem ako to je s vanickou kociarik mame rok a vsetko funguje ako za nova :D jedine rucku musim dotiahnut srubiky :D trosinku zacala vrzgat - ale len trosinku :D

klarawerder
28. aug 2012

@babulka100 Já vždycky říkám, že chlapi dělají tunning u aut, baby u kočárků 😀

mirkadena
28. aug 2012

@ladymacbeth tak ja som ti tu dala fotku. Mám biely winter kit a švagrinka strieborný, čiže rozdiel tam je 😉

mirkadena
28. aug 2012

@ladymacbeth a ešte zozadu, odporúčam biely

mikolajova.zuzana
28. aug 2012

@mirkadena no krasny je ten biely WK - ja sa stale neviem rozhodnut ci ist alebo neist do toho - mala mi uz vobec nespi vonku a ked bude nejako nepriaznive pocasie ani sa nebudem trepat von v zime :D

ale su krasne vsetky no biely a cierny vedie a este aj cerveny chi :D

mirkadena
28. aug 2012

@mikolajova.zuzana ahoj, ja si myslím, že nebudeš ľutovať keď ho kúpiš. Mne malá tiež v kočiariku toho nepospí, ale vozí sa rada. Ja kúpu neľutujem 🙂

luly3
28. aug 2012

@mirkadena pomoooooooc nádherne a ja chcem 😉 😉 😉 ten strieborný vyzerá vedľa toho bieleho taký špinavý zašednutý 😕 😕 😕 takže aj ja ďakujem za foto biely bude nááááááááááááš 😀 😀 😀 😀

ladymacbeth
28. aug 2012

Wau!!! Ten bílý vypadá úžasně !!!! Opravdu stříbrný vypadá vedle něj nic moc 😀

penelopa
29. aug 2012

Ahojte,bambule!
Nevie mi niekto poradiť,či sa dá dať winter kitt aj na starší typ stokkyho???
Ďakujem.

penelope1
29. aug 2012

Aky fusak ste dávali do autosedacky?

patka1987
30. aug 2012

Ahojte babule, tak uz nieco nove o stokke?????

esika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz