Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
29. okt 2012

kocky neodieraju vam zipsy z kitu tu tycku?

nat_marcipanova
29. okt 2012

ahoj maminy, mate niektora tu podlozku z ovcej vlny? 🙂

wewe8584
29. okt 2012

@ikarkulka @tannia87 Ahojte baby, v piatok nam napisali z Nemecka, dnes nam vyexpeduju kocik a pravdepodobne do 5 dni by mal byt u nas....objednavali sme ho pred 2 tyzdnami, aj s autosedackou, kde bola dodacia lehota 6 tyzdnov. Tak dufam, ze pride v poriadku, dam vediet 🙂 musim povedat, ze som s nimi zatial spokojna 🙂

milankovazuzana
29. okt 2012

@ustrachana myslíš na tom nánožníku?

milankovazuzana
29. okt 2012

@mirkadena u nás dnes chumelí, ale tak mokro, ja dám kožušku zo striešky dolu a hold aj muff, lebo ja by som to nerozdýchala, keby tá kožuška bola ako zmoknutá sliepka, škodaaaaaa, lebo práve ten muff sa mi na kite páči najviac 😀

ustrachana
29. okt 2012

@milankovazuzana no presne to zuzi

ustrachana
29. okt 2012

aj u nas je tak divno snezno mokro, ale kit je ok 🙂 vecer mu hodim tupirku a zajtra mozeme vyrazit opat 😀 zajtra nam pride aj fusak tak uz bude fajn

dolcegucci
29. okt 2012

@nat_marcipanova ja mam 🙂

milankovazuzana
29. okt 2012

@ustrachana my s tým nánožníkom vyrážame dnes po 1.x, budem večer informovať 🙂

ustrachana
29. okt 2012

@milankovazuzana my uz mame jeden vyjazd za sebou poobede budeme mat druhy 😀

klarawerder
29. okt 2012

Noo, tak to teda Stokke nevymyslelo...Myslím, že by ve finále posloužila líp kožešinka umělá, protože ta není tak háklivá na vlhkost atd. ...Kdyby dali kvalitní umělou a na boudu pro mě za mě pravou kožešinu, tak by to podle mně ani poznat nebylo a muff by nebyl po jediné procházce v horším počasí takhle dodělaný. No, nic, tak budeme holt vypadat jako po elektrošoku 😀 Trochu se to spraví, když to vykartáčuju kartáčem na psa,ale to, jak to vypadalo, když byl WK nový, toho se mi taky nepodařilo dosáhnout...No, ale my to berem s nadhledem, WK je poměrně drahá sranda, tak ať hergot slouží....to stejný celé Xplory...Spousta bab si ho "šetří"...já musím říct, že mu dáváme pěkně zabrat 😀 ...s tím, že prostě když se něco rozbije/nebude fungovat, tak to hodím do kelu a koupíme nové...ale dát tu balík za kočár a WK a další doplňky a mít to doma za vitrínou, to bych se na to mohla vykašlat :-P

klarawerder
29. okt 2012

@ustrachana Neodírají, jen ji zašpiní a to jde Cifem krásně dolů 😉 Ale na první pohled to vypadá jako odřené...

klarawerder
29. okt 2012

@nat_marcipanova Máme 😉 Né originálku, sama vyrábím... Co se týče funkce, tak je to pro miminko určitě příjemné, naše malá je tam vždycky spokojená, jako v hnízdečku,údržba snadná, ani se nešpiní... Mě to vyřešilo otázku, jakou tam mám dát podložku 🙂 A jako bonus vypadá skoro jako originálka,ale za podstatně menší peníz...

klarawerder
29. okt 2012

@milankovazuzana A není to škoda? Vždyť přesně na toto to má sloužit? WK, který člověk dává ve špatném počasí dolů, je trochu na houby, ne? 😀

ustrachana
29. okt 2012

@klarawerder no presne to sa mi dnes uz stalo 😒 😒 takze cifom? ok, dakujem moc za radu

mirkadena
29. okt 2012

@klarawerder presne tak, máš pravdu

nat_marcipanova
29. okt 2012

@dolcegucci a si spokojna? myslis, ze to nie su zbytocne vyhodene peniazky? 🙂

nat_marcipanova
29. okt 2012

@klarawerder mozem poprosit foto a cenu? 🙂 farebne sedi ku kozusinke co je na strieske?

dolcegucci
29. okt 2012

@nat_marcipanova ja som velmi spokojna 🙂 mam este aj fusak ale ten bol 1x pouzity v alpach pri -20 stupnov a maleho som vytiahla aj tak spoteneho takze pouzivame len kozusku 🙂 fusak lezi v skrini ☹ Tych peniazkov urcite nelutujem,stoji to za to 😉

ikarkulka
29. okt 2012

@dolcegucci Prosím tě, já už jsem se tu několikrát ptala, kdy, v kterém období, holky tu kožešinku vlastně používají, ale nikdy jsem odpověď pořádně nedostala.
Psala jsem, že v létě možná, vím, že odvádí pot a chladí. I když mi přijde asi pocitově divné jezdit v parnech s kožešinou 🙂
Ale v zimě? Ty teda nedáš fusak, jenom kožešinku dospod... a navrch co? Aby nebyla zima. Používáš to tak i opravdu v mrazech? Nebo jen teď na podzim?

Pořád váhám, zda ji pořídit, nebo jestli je to zbytečné. Fusaky jsem objednala dva a jeden ten malý do korbičky. WK mám taky. Tak nevím, jestli bych tu kožešinu využila.

Díky.

dolcegucci
29. okt 2012

@ikarkulka Ja ju pouzivam len v zime.Teraz na jesen mam fusak buggysnuggle.Ale pri takychto stupnoch uz budem davat WK a kozusku 🙂 Minuly rok som maleho navliekla do kombinezky polozila na kozusku a dala som len nanoznik z WK a pri mrazoch na neho este dam deku pod nanoznik.A je mu teplucko 🙂

ikarkulka
29. okt 2012

@dolcegucci Takže jsem teda asi místo fusaků měla koupit kožešinku 😀 No já jsem fusakový nadšenec, tak věřím, že je využiju 🙂
Buggysnuggle mám taky, jsem s ním moc spokojená.

Díky 🙂

dolcegucci
29. okt 2012

@ikarkulka urcite, ak nedas kozusku tak fusak bude ok 😉 Ja len vravim ze aj kozuska aj fusak je privela 😉

ikarkulka
29. okt 2012

@dolcegucci A tak, já jsem to pochopila, že ten fusak je na naši zimu příliš teplý, že se ti v něm dítě potilo i při těch mínus 20°C 😀 Tak to jo 😀

dolcegucci
29. okt 2012

@ikarkulka nie nie 😀 on sa spoti ak ma kozusku aj fusak spolu 😀 Ak je zvlast je to ok 😉

lolllka
29. okt 2012

@milankovazuzana ...dik za radu...ja som tiez dala tu kozusinku dolu..zdalo sa mi toho privela....a rozmyslala som ze jedine riesenie je fakt pracovne obuvat a vyzuvat topanocky...a dala by si mi link, ake si nasla tie cizmicky?...dikes 😉

klarawerder
29. okt 2012

@ustrachana Já jsem to tam měla taky "odřené"...si říkám, sakra, tak WK mi za ty peníze ještě poškrábe kočár za ještě víc peněz 😀...ale pak jsem to při příležitosti, kdy jsem umývala celý kočár vzala tím Cifem a na dvě setření to bylo pryč...jaká pak byla radost 😀 Musí se to zkrátka vzít něčím lehce abrazivním, co to nepoškrábe, ale vyčistí tu špínu...protože např. nějakým prostředkem na nádobí to nešlo...

klarawerder
29. okt 2012

@nat_marcipanova Ano, barevně sedí...(snad) veškeré info zde: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59226558&ta...
Kdyžtak IP 😉

klarawerder
29. okt 2012

@ikarkulka My kožušku používáme v podstatě na podzim, v kombinaci s dekou, příp. když bylo chladněji, tak jsem dala přechodový fusak a dovnitř kožušku. Teď jsme ji daly pryč, jelikož máme zimní fusak (E. Cocoon) a s kožešinkou by se tam malá asi upekla 🙂 Ale kdyby byly nějaké echt mrazy, tak bych ji zase šoupla do fusaku. V létě odzkoušené ještě nemáme...

klarawerder
29. okt 2012

@lolllka Ahoj, ještě ohledně těch botiček - my to vyřešily návlekama na boty,fusak zůstává čistý a suchý a já malou nemusím přezouvat 10x za vycházku 🙂