• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
kocky neodieraju vam zipsy z kitu tu tycku?
29. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy, mate niektora tu podlozku z ovcej vlny? :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka @tannia87 Ahojte baby, v piatok nam napisali z Nemecka, dnes nam vyexpeduju kocik a pravdepodobne do 5 dni by mal byt u nas....objednavali sme ho pred 2 tyzdnami, aj s autosedackou, kde bola dodacia lehota 6 tyzdnov. Tak dufam, ze pride v poriadku, dam vediet :slight_smile: musim povedat, ze som s nimi zatial spokojna :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ustrachana myslíš na tom nánožníku?
29. okt 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkadena u nás dnes chumelí, ale tak mokro, ja dám kožušku zo striešky dolu a hold aj muff, lebo ja by som to nerozdýchala, keby tá kožuška bola ako zmoknutá sliepka, škodaaaaaa, lebo práve ten muff sa mi na kite páči najviac :grinning:
29. okt 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no presne to zuzi
29. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je tak divno snezno mokro, ale kit je ok :slight_smile: vecer mu hodim tupirku a zajtra mozeme vyrazit opat :grinning: zajtra nam pride aj fusak tak uz bude fajn
29. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana my s tým nánožníkom vyrážame dnes po 1.x, budem večer informovať :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana my uz mame jeden vyjazd za sebou poobede budeme mat druhy :grinning:
29. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Noo, tak to teda Stokke nevymyslelo...Myslím, že by ve finále posloužila líp kožešinka umělá, protože ta není tak háklivá na vlhkost atd. ...Kdyby dali kvalitní umělou a na boudu pro mě za mě pravou kožešinu, tak by to podle mně ani poznat nebylo a muff by nebyl po jediné procházce v horším počasí takhle dodělaný. No, nic, tak budeme holt vypadat jako po elektrošoku :grinning: Trochu se to spraví, když to vykartáčuju kartáčem na psa,ale to, jak to vypadalo, když byl WK nový, toho se mi taky nepodařilo dosáhnout...No, ale my to berem s nadhledem, WK je poměrně drahá sranda, tak ať hergot slouží....to stejný celé Xplory...Spousta bab si ho "šetří"...já musím říct, že mu dáváme pěkně zabrat :grinning: ...s tím, že prostě když se něco rozbije/nebude fungovat, tak to hodím do kelu a koupíme nové...ale dát tu balík za kočár a WK a další doplňky a mít to doma za vitrínou, to bych se na to mohla vykašlat :-P
29. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ustrachana Neodírají, jen ji zašpiní a to jde Cifem krásně dolů :wink: Ale na první pohled to vypadá jako odřené...
29. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nat_marcipanova Máme :wink: Né originálku, sama vyrábím... Co se týče funkce, tak je to pro miminko určitě příjemné, naše malá je tam vždycky spokojená, jako v hnízdečku,údržba snadná, ani se nešpiní... Mě to vyřešilo otázku, jakou tam mám dát podložku :slight_smile: A jako bonus vypadá skoro jako originálka,ale za podstatně menší peníz...
29. okt 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana A není to škoda? Vždyť přesně na toto to má sloužit? WK, který člověk dává ve špatném počasí dolů, je trochu na houby, ne? :grinning:
29. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder no presne to sa mi dnes uz stalo :unamused: :unamused: takze cifom? ok, dakujem moc za radu
29. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder presne tak, máš pravdu
29. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci a si spokojna? myslis, ze to nie su zbytocne vyhodene peniazky? :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder mozem poprosit foto a cenu? :slight_smile: farebne sedi ku kozusinke co je na strieske?
29. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat_marcipanova ja som velmi spokojna :slight_smile: mam este aj fusak ale ten bol 1x pouzity v alpach pri -20 stupnov a maleho som vytiahla aj tak spoteneho takze pouzivame len kozusku :slight_smile: fusak lezi v skrini :frowning2: Tych peniazkov urcite nelutujem,stoji to za to :wink:
29. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci Prosím tě, já už jsem se tu několikrát ptala, kdy, v kterém období, holky tu kožešinku vlastně používají, ale nikdy jsem odpověď pořádně nedostala.
Psala jsem, že v létě možná, vím, že odvádí pot a chladí. I když mi přijde asi pocitově divné jezdit v parnech s kožešinou :slight_smile:
Ale v zimě? Ty teda nedáš fusak, jenom kožešinku dospod... a navrch co? Aby nebyla zima. Používáš to tak i opravdu v mrazech? Nebo jen teď na podzim?

Pořád váhám, zda ji pořídit, nebo jestli je to zbytečné. Fusaky jsem objednala dva a jeden ten malý do korbičky. WK mám taky. Tak nevím, jestli bych tu kožešinu využila.

Díky.
29. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Ja ju pouzivam len v zime.Teraz na jesen mam fusak buggysnuggle.Ale pri takychto stupnoch uz budem davat WK a kozusku :slight_smile: Minuly rok som maleho navliekla do kombinezky polozila na kozusku a dala som len nanoznik z WK a pri mrazoch na neho este dam deku pod nanoznik.A je mu teplucko :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dolcegucci Takže jsem teda asi místo fusaků měla koupit kožešinku :grinning: No já jsem fusakový nadšenec, tak věřím, že je využiju :slight_smile:
Buggysnuggle mám taky, jsem s ním moc spokojená.

Díky :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka urcite, ak nedas kozusku tak fusak bude ok :wink: Ja len vravim ze aj kozuska aj fusak je privela :wink:
29. okt 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci A tak, já jsem to pochopila, že ten fusak je na naši zimu příliš teplý, že se ti v něm dítě potilo i při těch mínus 20°C :grinning: Tak to jo :grinning:
29. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka nie nie :grinning: on sa spoti ak ma kozusku aj fusak spolu :grinning: Ak je zvlast je to ok :wink:
29. okt 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana ...dik za radu...ja som tiez dala tu kozusinku dolu..zdalo sa mi toho privela....a rozmyslala som ze jedine riesenie je fakt pracovne obuvat a vyzuvat topanocky...a dala by si mi link, ake si nasla tie cizmicky?...dikes :wink:
29. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana Já jsem to tam měla taky "odřené"...si říkám, sakra, tak WK mi za ty peníze ještě poškrábe kočár za ještě víc peněz :grinning:...ale pak jsem to při příležitosti, kdy jsem umývala celý kočár vzala tím Cifem a na dvě setření to bylo pryč...jaká pak byla radost :grinning: Musí se to zkrátka vzít něčím lehce abrazivním, co to nepoškrábe, ale vyčistí tu špínu...protože např. nějakým prostředkem na nádobí to nešlo...
29. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat_marcipanova Ano, barevně sedí...(snad) veškeré info zde: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59226558&tab=10
Kdyžtak IP :wink:
29. okt 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka My kožušku používáme v podstatě na podzim, v kombinaci s dekou, příp. když bylo chladněji, tak jsem dala přechodový fusak a dovnitř kožušku. Teď jsme ji daly pryč, jelikož máme zimní fusak (E. Cocoon) a s kožešinkou by se tam malá asi upekla :slight_smile: Ale kdyby byly nějaké echt mrazy, tak bych ji zase šoupla do fusaku. V létě odzkoušené ještě nemáme...
29. okt 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lolllka Ahoj, ještě ohledně těch botiček - my to vyřešily návlekama na boty,fusak zůstává čistý a suchý a já malou nemusím přezouvat 10x za vycházku :slight_smile:
29. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok