• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@klarawerder ...super napad.. :slight_smile: :wink: ...si zlata DIK
29. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolllka :slight_smile: Nám je teda ušila mamina, úplně jednoduché, nahoře do gumičky...ale máme i od Emitexu a ty jsou taky dobré...
29. okt 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, které máte fusak Elodie Details...můžu nějak příležitostně poprosit o foto?? Chtěla jsem ho koupit, ale nejdřív bych ráda viděla, jak to ve Stokkáči vypadá... Díky moc :slight_smile::slight_smile:
29. okt 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder Tak jsi už třetí, které slibuji, že tento týden nafotím. Stokke zítra nebo ve středu přijde, ED mám doma :wink: Vydrž! :slight_smile:
29. okt 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolllka Ja som v žiadnom prípade nechcela dávať už aj tak na teplú obuv vo fusaku ešte návleky, to by mal nožičky ako v ohni, preto tie papučky... ale každý si musí vybrať sám :slight_smile:
29. okt 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka Jasné, v pohodě :slight_smile: Hele, a jak je to s držením v sedačce, neklouže dolů? V popisu má E.D. psané, že je tam nějaká protiskluzová úprava či co... Za foto budu moc ráda, díky :wink:
29. okt 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder Jo jo, má vzadu takové pogumované (nebo co) proužky, nám v sedačce nikdy neklouzal :wink:
29. okt 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder no tak to by som chcela aj ja vidiet ako sedi v Stokke:slight_smile: aj ja som ho uz pozerala vyzera super a hlavne sa mi paci ten biely s kozusinkou alebo ten ruzovy:slight_smile:
29. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder A mozem sa spytat, aka by bola doba dodania, ak by som si tu kozusinku objednala? :slight_smile: Mam velky zaujem...
29. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronica30 No, já si brousím zuby na ten bílý :wink:
29. okt 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nat_marcipanova Tak od přijetí platby řekněme 2 týdny...(musím to poslat ze Swiss, jelikož do ČR jedu až v lednu)...a maminky už jsou netrpělivé :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Tak to jsi mně velmi potěšila...a mého manžela už tolik ne, jelikož pozbyde další 3000 Kč :-P :grinning:
29. okt 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder a aka by bola cena v eurach aj s postovnym?
29. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder No jestli to tvého manžela trochu uklidní, tak ten můj teď najednou jen za Stokke pozbyl 2200,- EUR :sweat_smile: Což teda počítám, vy už dohromady taky :grinning:
A ostatní mu musím dávkovat po kouskách :grinning:
29. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder A jaký budeš brát? Já mám černý a Retro. Cukala jsem se letos u té nové bílé kolekce, ale pak jsem odolala. Do klasického nízkého sporťáku/golfek je to sebevražda.
29. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikarkulka My právě taky dávkujem...aby z toho nedostal infarkt :grinning: To je na chlapy podle mně nejlepší strategie :-P A taky schopnost baby mu obratně a diplomaticky svůj názor tak, aby měl chlap dojem, že s tím vlastně přišel on (viz. kauza já-manžel versus Bugaboo bee+) :grinning:
30. okt 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikarkulka No, my asi vezmem ten bílý, protože ho plánujem mít vyloženě do zimy, kdy bude sníh atd...takže si sama sobě nalhávám, že to s tím špiněním nebude tak hrozné (potřebuju si to nějak odůvodnit :grinning: ) ...ale zvažuju i ten černý. Líbí se mi moc i ten retro, i ten černý s bílýma puntíkama...ale já se snažím o takřka nemožné - vybrat něco, co mi půjde jak do fialového Stokkáče, tak do Beečka, kde máme (zatím :wink: )tmavě modrou a korálově červenou stříšku :grinning: Chci se vyhnout kupování dvou E.D. , protože to by manžel fakt asi nerozchodil :grinning:...a my bychom to ani pořádně neunosily. Už tak máme fusaky momentálně tři. No, v každým případě rozhodnutá, který budu brát, nejsem... a bude to ještě pěkné dilema :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronica30 Vůbec mně tady s těma fotkama neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder ten biely je dosť nešťastný....je to taký pogumovaný materiál, na ktorý sa už od novoty nachytali všelijaké chlpy, detto na to čierne vnútro, z tej bielej kožušinky.....a kamoškám ešte prišiel aj fľakatý- takže ten biely neodporúčam. :sunglasses:
Ten čierny je výborná voľba, vyzerá super a je materiálovo najkvalitnejší zo všetkých ED.
30. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby prosim vas myslite ze ked na moj nanoznik dam nasit gumu aby tie boky tak neodstavali bude to drzat v zadu na tej sportovej casti? neviem ci chapete.kuk foto.myslela som ze by som dala nasit gumu a dala ju poza chrbatik.co myslite?
30. okt 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aky nanoznik z WK myslite???
@klarawerder prosim ta nemas fotku tmavo hnedej kozusinky v stokke?? Rada by som to videla ;) dakujem!
30. okt 2012 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka1108 skor by som asi na ty boky nejako vsila gumu aby sa to pekne pricuclo :slight_smile:
30. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.swedishamericanmamma.com/2011/10/stokke-xplory-winter-kit.html?m=1 tento nanoznik myslite? Lebo pri striebornom wk som taky nemala... Vlastne ved to je fusak...
Neviem myslite si ze ked mam black melange kocik, cerveny wk a este kupim kozusinu nebude tych farieb moc??
30. okt 2012 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 akoze nemala?kupovala si ho novy?
30. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ano novy, ale na neviem co vy myslite tym nanoznikom. Ja som mala pri striebornom len striesku a kryt spredu na kociar...
30. okt 2012 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 ano,kryt spredu aj zozadu.tak ten predny kryt alias nanoznik bol mysleny.4 casti obsahuje wk.
30. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian jaaaj tak tomu hovorite nanoznik...
30. okt 2012 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto ma kozusinu a je dobra zohreje dieta a da sa dat do sportovej casti ?
30. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok