• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@ikarkulka To Stokkáče nikdy nejde přehlédnout :grinning:
15. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4
Mne to príde ako nevydarená kópia BGB Bee. Stokke je jednoducho Stokke a s tým sa nedá porovnávať.
@verousk
Veľký nie. Iba o 1-2 odtiene.
15. nov 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Díky moc, black vypadá že je více světlejší oproti blue. My budeme kočárek kupovat v ČR. Je výhodný s tou autosedačkou zdarma..... Ještě bych k tomu chtěla sehnat originální deku (Black melange), ale tady v ČR to nehrozí a fusak bych chtěla spíše černý i WK.:slight_smile:
15. nov 2012 o 12:08  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk ahoj mám blue melange a kamarátka ma black melange takže som mala tu možnosť ich mať vedľa seba a porovnať: naozaj ich mosíš dať vedľa seba a poriadne na slniečku pozrieť inak ich nerozoznáš..., blue ide do modra a black do šeda :wink: no svetlejší je rozhodne blue :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
black melange deku si objednaj v kike vyjde ta 39,90 € :wink:
15. nov 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana prepac za to ocumovanie, ale musela som sa pokochat melangacikom aj modrym WK (este som ho nevidela nazivo) :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 Super, děkuji moc;)
15. nov 2012 o 12:44  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika som si ani nevsimla, ze si pozerala :slight_smile:)))))))))) v pohode :slight_smile:))))))))
15. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ještě holky dotaz, používáte to prostěradlo do lůžka? nevím zda si ho mám koupit?:slight_smile: a zda máte některá zkušenost s originál autosedačkama, rozhoduji se spíše pro izisleep, i když mě odrazuje ta hmotnost....(((
15. nov 2012 o 13:30  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk tu plachtičku na matrac by som riešila až na leto, inak je podľa mňa zbytočná. Ja som mala izisleep. Bola fajn, to polohovanie sme občas využili, ale je fakt, že je dosť ťažká, takže ja som ju využívala prevažne s podvozkom. Keby som si mala teraz kupovať, tak zoberem určite izigo.
15. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika Prave taky si říkám, teď čtu, že ta izigo má 2 odnímatelné novorozenecké vložky pro optimální komfort, což u izi sleep nepíšou že by něco podobného měla:(
15. nov 2012 o 14:24  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk izisleep ma tiež novorodeneckú vložku, ktorá sa dá nastavovať+ vyberatelné vankúšiky na lepšie fixovanie hlavičky. ona je fakt výborná, až na tú váhu. preto by som volila radšej izigo, ale keď som ja kupovala tak ešte nebola v ponuke.
15. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teegreen Stokkačika mám,ale toho nedám do príručnej batožiny aj keď je to môj miláčik, ani bee nie, takže yoyo sa mi zda super praktická verzia.
15. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4
My vždy až k dveram lietadla s normalnym kočikom a nie je problém, letušky ho vždy pekne spratali dnu a nikdy nebol ani jeden škrabanec. Mať kritérium príručná batožina je divné, poslali by ma ľudia do... keby som im tam ešte trepala kočík aj tak tam je vždy kopec kufrikov, oblečka.
15. nov 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 ja som prave dopozerala videa k tomu babyzen yoyo a musim povedat, ze ma fakt zaujal :slight_smile: Aj ked na prvy pohlad pripomina bgb bee, ale to skladanie a rozkladanie a velkost po zlozeni su super. Asi to na leto budem "musiet" kupit :grinning: :grinning: . Mangela zo mna klepne :grinning: :grinning:
16. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wewe8584 Môžem sa opýtať z akej stránky si objednala a koľko vyšiel? Ďakujem :wink:
16. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ako to býva so SK? Každý rok sú nové?
16. nov 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ijanka27 na FB stranke Stokke sa jedna baba pytala, ci budu na rok 2013 nove SK a povedali jej, ze nie :unamused:
17. nov 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika Diky za infosku:wink: Pri tych novych modeloch im asi nezvysil cas:slight_smile:
17. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vevika
@Ijanka ahoj ja som sa tiež pýtala, či budú nové SK a bolo mi povedané že hej a vyjdu 02/2013 tak som zvedavá.... :slight_smile:
17. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 no vsak mne to bolo podozrive, ze by neboli nove SK :grinning: ale teda nechapem preco napisali tej babe, ze nechystaju nove.... :fearful:
17. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 no vyborne, tesim sa..uz som sa aj ja nad touto otazkou zamyslala..
17. nov 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vevika tak to neviem ani ja, ale mne osobne povedali takto..... Však preto čakám aj ja.... A ešte som nekúpila..... :slight_smile:
17. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby hladam nahradne diely na kocik Stokke Xplory konkretne plastovu pracku do ktorej sa upinaju bezpecnostne popruhy, ktora mi praskla. Neviate mi poradit kde by som to moha zohnat?
17. nov 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka217 skus babymarket - predavaju nahradne diely, mozno budu vediet pomoct
17. nov 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto objednaval scoot - prosim Vas, kolko nan mate cakat?
17. nov 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Nepredáva niekto kočík Stokke?
18. nov 2012 o 05:48  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalhumenne mrkni bazár je ich tam pár..... :slight_smile:
18. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ijanka27
@ijanka27
@kajakaja77
Holky, ptala jsem se přímo Sian, nenapsala nic konkrétního (prý nemůže - nevím, jestli proto, že nic neví - pochybuju - nebo proto, že prostě nesmí zatím nic zveřejnit). Ale z toho, co napsala, vychází, že SK budou, jen nevím kdy a jaké :slight_smile:
19. nov 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Bab,y nepredáva niekto červený alebo fialový winter:O)).
Díky.
19. nov 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok