Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

zajo79
29. júl 2011

@hajanka cely si ho pozri. ved natom nic nieje, nieje to lacna vec 🙂)

andrejo
29. júl 2011

@hajanka Stokke ma centralny sklad a predajcovia maju rozne objednavky. Moze sa stat ze niekto kocik stiahol na predajnu kvoli zakaznikovi a zakaznik sa rozhodol ze ho nekupi. Vtedy si aj predajne medzi sebou presunu kocik. Je to bezna prax. Cize ak kocik napriklad bol na predajni v Babymarkete alebo v inej predajni a Brendon mal konkretne nan objednavku tak im ho presunu.
To site sa nam stalo zo sedackou (vajickom) v pre deti. Objednat nam ho vedeli v tej farbe zo skladu. Zavolal som do inej predajne a tam som ho o 2 hodiny v tej farbe kupil. No a nakoniec sme zistili ze nie zo skladu ale z tej predajne by Pre Deti stiahli tu sedacku.
Neboj sa toho ziadny vrateny kocik ti nepredaju.

hajanka
29. júl 2011

@andrejo ak by to bolo tak ze zakaznik sa rozhodol ze ho nekupi (ze je ako sa hovori fungel novy) tak by to bolo super! Alebo ze si ho nejak presunuli z ineho obchodu.
Dakujem!!! Si ma potesil! 😵

hajanka
29. júl 2011

@pallacinka ahoj, ako s tym white winter kitom? Mas nieco nove?
A ten link co dala @hhranolka niekto neskusal?

Volala som a kociarik maju naisto na sklade, (az) na buduci tyzden ho uz bude bambulka mat! Isla by som ponho hned ak by sa dalo 😵

julinkak
29. júl 2011

Zabudla som pridat fotky noveho Stokke 🙂

pallacinka
29. júl 2011

@hajanka Ahoj, gratulujem ku kociku 🙂 Ten winter kit mam objednany od tej pani, na ktoru dala link hhranolka, a v pondelok by ho mala poslat. Trvalo nam vyse 2 tyzdne kym sme si vyjasnili, co vlastne chcem a prisli jej peniaze, tak som zvedava, ako to cele dopadne. Potom urcite podam referencie 🙂

pallacinka
29. júl 2011

@julinkak Krasna babika, a ako jej to v tom kociku pristane, nadhera! A ten usmev, nema chybu, vyzera byt naozaj spokojna. Vdaka za foto 🙂 Uz sa nemozem dockat, ako pojdeme aj my do sportiaku. Nasa Kamilka sa mi zda o dost mensia, nozickami ledva dociahla na ten stupienok, tak tie pasy nam musia stacit aj s novorodeneckou vlozkou. Este mi napadlo, z tej vlozky si vybrala ten biely vankusik co ma vzadu ci nie?

julinkak
29. júl 2011

@pallacinka Dakujem velmi pekne 😵 ten vankusik som jej tam nechala, zatial je to v poriadku, mozno neskor vyberiem. A ked sa ti zda tvoja Kamilka mensia, tak tie pasy jej budu urcite sediet. Lebo moja mala ma este trosku rezervu. A ako strasne sa jej paci ta tyc, vzdy si tam nozky vyklada 🙂 Hlavne, ze ti, ktori tento kocik kritizuju, vravia, ze ta tyc je strasne nepohodlna pre dieta... Neboj sa, urcite uz coskoro s malinkou pojdete aj vy do sportiaka a verim, ze aj Kamilke sa bude v nom tak pacit ako mojej Sandre 😎

hajanka
29. júl 2011

@julinkak jeeej ako vyzera byt naozaj taka spokojna 🙂 ako sa len usmieva 😵
To bola prva jazda? Ako si spokojna?

hajanka
29. júl 2011

@pallacinka fiha takze uz v pondelok 😵

kilian
30. júl 2011

@julinkak zlata je malicka,vyzera byt spokojna s vyberom kocika. 😉 😉 moja mala si tiez vyklada nozicky na tu tyc.
@pallacinka ja tam mam tiez ten vankusik vnutri,ale mas pravdu tie pasy su dost kratke,na starom modeli boli dlhsie.ked bude hrubsie poobliekana,budem musiet dat prec tu novorodenecku vlozku.

julinkak
30. júl 2011

@hajanka Dakujem 🙂 ano, bola to prva jazda a velmi sa jej v nom pacilo hadam ju to nadsenie tak skoro neprejde 😅

julinkak
30. júl 2011

@kilian Dakujem krasne 😉 myslim, ze ta tyc bol skvely napad.

luciag3
30. júl 2011

ahojte, pridávam sa k Vám. náš vyzerá takto. už len drobca do neho. Ale určite k nemu treba maturitu 🙂 stále som neprišla na to čo sa kde a ako skladá. 🙂 a hlavne neviem pohnúť s popruhmi v športovej časti.

didydidy
31. júl 2011

ahojte stokkaci, mozno mi poradite: mame stokke, kupeny bol novy v babymarkete,pouzivame ho treti mesiac...skladame a rozkladame denne a ten naslapny system na zlozenie prestal dajako uplne doliehat v rozlozenom stave, co znamena, ze ak je kocik na styroch kolesach a potiahnem ho za rucku dohora(pohyb ako pri skladani), tak stredova tyc sa posunie tiez dohora a zaroven zadne kolesa sa o par cm prisunu k malym prednym, akoby sa isiel kocik zlozit....tak teraz neviem ci je to pouzivanim alebo je to vada, ci dat reklamovat a ostat bez kocika....skusali sme dotahovaat skrutky ale nepomohlo, ako to mate vy, ktori tiez casto skladate?teraz to posobi tak rozhegane, fakt ma to trapi:(

tonko_babymarket
31. júl 2011

@andrejo
@hajanka
andrejo tovar sa medzi jednotlivými predajcami nepresúva, celé je to divné...tie ceny sú hlboko pod nákupom a zaváňa to černotou...
@didydidy
najlepšie je čo najskôr sa u nás zastaviť, ak bude nutná reklamácia, bude k dispozícii náhradný kočík, no možno problém vyrieši náš technik na mieste...

atap
31. júl 2011

Baby, kde sa da zohnať fusak do vaničky Stokke okrem babymarketu?? Nemôžem to nikde nájsť... 😒
http://www.babymarket.sk/sk/4684/1770/stokke-sp...

luciag3
31. júl 2011

@tonko_babymarket chcem sa spýtať či budete ešte ponúkať zimný set white, lebo som ho už na Vašej stránke nenašla. ďakujem

hajanka
31. júl 2011

@tonko_babymarket co z toho vyplyva???? myslis ze nie su ok?

@julinkak vy ste tiez tam kupovali, kocik je v poriadku, ci? Kto este kupoval z brendonu?

lipsa
31. júl 2011

nemyslim si, ze len brandon ma nizke ceny. Teraz ideme kupovat stokke kocik aj s doplnkami a take iste ceny ako ma Brandon ma aj predajna Prenatal v Eurovei na 2. poschodi - my kupujeme tam (na Stokke maju do konca augusta -20%). A ziskame karticku a na vsetok tovar co budem kupovat do buducnosti budem mat -10%.(tato zlava sa aktivuje pri nazbieranych nakupoch nad 500€).

andrejo
1. aug 2011

@tonko_babymarket no presuva alebo objednava/odkupuje je pre mna ako zakaznika to iste. V TT sme napriklad videli od vas jednu celu krabicu tovaru. Ci si to u vas objednali alebo aky tam bol postup neviem.

@hajanka Pripadne skus cinknut aj do toho obchodu co spomina @lipsa . Neviem ako je to tam s objednanim konkretnej farby. Neviem ani ako to je s tym nakupom nad 500€ lebo my sme dostali kartu ked sme malemu kupovali snurku na cumel ktoru sme zabudli doma. Takze mozno tych 500€ ani nebude nutnych. My sme videli v TT nas kocik komplet (vanicka, sportova) pred 3 mesiacmi za 699€ ale to bol starsi model tipujem 2009. Bol v zelenej (ale inej ako su teraz zelene). Tusim ze v Eurovea som naposledy videl Xplory 2010 model co je trosku rozdiel v nanozniku a jeho odoberani no a aj v tom ze letne/zimne sety z 2011 sa tam obtiazne nasadzuju ak vobec.

tonko_babymarket
1. aug 2011

@andrejo
oni sú náš v. odberateľ, to je iný prípad...tak ako som písal, tovar sa medzi predajňami/predajcami nepresúva...
@lipsa
ten obchod bohužiaľ končí, čiže výpredaj, treba zvážiť, problém v prípade riešenia reklamácie a servisu
@hajanka
netuším, ale pre istotu si over tovar....
@luciag3
bohužiaľ bola to limitovaná edícia, čiže na túto sezónu k dispozícii nebude

julinkak
1. aug 2011

@hajanka No ja som spominala, ze mi trosku akoby "vrzgal". Neviem to spravne pomenovat. Proste ked nakliknem sedacku, tak tam mas tie jednotlive stupne pomocou ktorych polohujes sedacku. A akoby tam bola trosilinku medzera a trochu to tam peruje. Potom pri nerovnostiach trosku pocut akoby plast buchal o plast.

julinkak
1. aug 2011

@tonko_babymarket a odkial vies, ze brendon konci?

julinkak
1. aug 2011

@hajanka Zabudla so dopisat, ze inak je kocik v poriadku. Teda aspon dufam 🙂 inak na brendone stoji stokke uz trosku viac.

andrejo
1. aug 2011

Brendon zatial ma na stranke 719,95 za sportak.
@julinkak ja som to pochopil tak ze Prenatal konci.

lipsa
1. aug 2011

@andrejo, @tonko_babymarket, nemam informacie ze ta predajna Prenatal v eurovei konci, ale je to mozne - neviem....
s tou katrickou to je tak, ze ju dostanes pri prvom nakupe, zbieras body (1 bod = 1€) a ked mas nad 500 bodov tak automaticky ziskavas -10% pri kazdom nakupe ked sa preukazes kartickou. To su tie klasicke vernostne programy ale myslim ze -10% potesi, ked ceny nie su premrstene. Prave som bola prekvapena ze ceny su normalne a predajna je v Eurovei 🙂 My cakame na majitelku, ktora pride 8.8. z dovolenky a chceme sa s nou dohodnut co najvyhodnejsie. Vie dat zlavy, ktore predavacky nevedia dat. To mi poradila jedna znama ...

andrejo
1. aug 2011

@lipsa no my vzhladom na to ze nekupujeme kocik tak vacsinu doplnkov a podobnych veci riesime inde ale ak sme v Eurovea tak uz skor zavitame do detskeho obchodu na -1 oproti vytahom pod fontanou 🙂

riki1
1. aug 2011

@hajanka ahoj ,ja mám z Brendonu komplet Stokke ,aj autosedačku ,isofix ,fusak ,tašku ,všetko je v poriadku ,všetko bolo originál zabalené ....