Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

zuzigirl
28. jan 2013

@simuska1976 no ja si zoberiem asi ten ruzovy pixel SK a WK pravdepodobne strieborny 😀 esteze je moj drahy taky zhovievavy 🙂 uz mi bude chybat iba deka a kozusinka... OMG, toto je ozajstny pimp my stooke 😀

simuska1976
28. jan 2013

Babulky a ktorú deku na fialovy na leto? Mne sa veľmi páči ta Stokke biela, ale som čítala, ze ta pasikava sa dá pripevnit na striesku.

kajakaja77
28. jan 2013

@miskasitka jasne že sa može prať nemaj boja..... 😀 Super potom nahoď fotečky.....

kajakaja77
28. jan 2013

@simuska1976 ano ta pasikava sa dá pripevniť, je to prakticé.... Biela sa nedá....

kajakaja77
28. jan 2013

@milankovazuzana už mi prišlo to hniezdo do postielky, len sa chcem spýtať, keď si ho oprala v práčke nechala si ho stiecť alebo si aj zmýkala v práčke? A potom si ho žehlila?

asimon
28. jan 2013

Ahojte, potrebujem radu...vcera taaak krasne snezilo ze mala spala v kociku ako Sipova Ruzenka...chcem sa ale spytat, ked som nan davala WK zabudla som dat to plastove pod nohy...musi to tam byt...asi ano...kedze je mala skor mensia nechybalo jej to tam ale asi to drzi tvar WKitu vsak?
A este ake su aktualne vzory summer kitu...resp.budu aj nejake nove?

milankovazuzana
28. jan 2013

@kajakaja77 ja som to normálne prala na 40 nabežnom programe aj so zmýkaním, po vyschnutí som to nažehlila a ono tam potom celkovo spevnie, alebo ho aj môžeš trošku naškrobiť.... a ako? Páči sa, lebo mne teda brutal a som s ním veeeľmi spokojnááá 🙂 🙂 🙂

miskasitka
28. jan 2013

nas krasny stokkacik prisiel za 5 dni!!...vytesujem sa ako mala 🙂 🙂

dolcee
28. jan 2013

@zuzigirl také vezmu už summer kit na korbičku. Kočár ještě nedorazil, ale máme objednaný beige a líbí se mi s těmi tečkami na něj.
A na netu český návod není? Já bych měla mít kočárek z Prahy, snad tam návod bude...

@kajakaja77 jak se prosím připevňuje na stříšku ta pruhovaná deka? Nemáte někdo fotečku? To se používá jako na co? Proti slunku, nebo kvůli teplu? 😅

vralen
28. jan 2013

stokkacik objednany, uz sa len tesit na prichod. snad nebudem sklamana.

kajakaja77
28. jan 2013

@dolcee no to tu deku prehodiš cez striešku a pripneš cvokmi a používa sa keď napr. vonku fúka aby ti nefúkaľo do kočíka alebo keď taká studená jeseň tak aby bábu zima nebolo..... Idem Ti to nafotiť.... 😀 🙂 😉

kajakaja77
28. jan 2013

@vralen na 100% nebudeš sklamaná...... Budeš sa vytešovať akomkaždá z nás ktorá ho máme a len si h vylepšujeme a dopĺňame... 😉 😉 🙂 😉

kajakaja77
28. jan 2013

@miskasitka no krásny..... Taký na mňam.....

simuska1976
28. jan 2013

@miskasitka Kraaasny 🙂 Tak to vyzera, ze už len ja nemám ešte môj doma☹

miskasitka
28. jan 2013

@simuska1976 ved este mas caaaaas 😉 ale ja som bola uplne milo prekvapena,minuly tyzden utorok ho posielali z UK a dnes rano bol u mna. No parada!

kajakaja77
28. jan 2013

@dolcee Pripájam foto- ale na vaničke nechce sa mi teraz utekať hore pre šporťák, ten zatiaľ nepoužívame ale systém je ten istý. Dúfam, že som pomohla. 🙂 😉

hajanka
28. jan 2013

Ahojte, kocky prali ste potahy, chcem dat vsetko vyprat, vratane toho bag-u velkeho, zmensovacej vlozky (bez vyplne), fusaku.... skusal to niekto? nepolamu sa tie tvrde casti?

simuska1976
28. jan 2013

@miskasitka a koľko stal z UK cena+doprava prosím ťa? Z DE je to 878 EUR+postovne

kajakaja77
28. jan 2013

@hajanka neboj sa všetko kľudne oper, ale nedávaj to naraz..... Ja som normálne v práčke pral úplne všetko, ale fusak som pralasám, poťahy aj so strieškou okrem clony spolu , nákupnú tašku som prala samú aby sa nepolámal a porom vložku a prebalovaciu tašku.....
A to mám práčku na 6 kg ale bála som sa aby sa tie veci nepoškodili..... 🙂 😉

kajakaja77
28. jan 2013

@hajanka clonu som neprava v práčke ale v rukách vo vani.....

hajanka
28. jan 2013

@kajakaja77 sakra ja nepamatam na kolko kg mam pracku 😀 😅 nevadi... porozdelujem to.
ja som uz prala summer kit komplet aj striesku, ale rozmyslala som nad tou nakupnou a vlozkou teraz...
a na kolko si prala?

luly3
28. jan 2013

@hajanka @kajakaja77 ja som prala aj clonu v práčke 😉 nič sa jej nestalo 🙂

luly3
28. jan 2013

@miskasitka ten je nádherny 🙂))) pri tomto kočíku ma pochytí mať dievčatko 😀 😀 😀 nádherny

kajakaja77
28. jan 2013

@hajanka Na 40 st....

hajanka
28. jan 2013

@kajakaja77 vdaka 🙂

milankovazuzana
28. jan 2013

@luly3 aj ja, do práčky v pohode

veronica30
28. jan 2013

@miskasitka ahoj kde si kupila ten ruzovy stokac??ja som vsade zhanala a nikde uz nemaju:((((tak som kupila hnedy.Chcela by som strasne ruzove textilie na stokaca.

miskasitka
28. jan 2013

@luly3 je to uplne najkrajsi kocik pre dievcatko 🙂 🙂

miskasitka
28. jan 2013

@veronica30 kupila som v UK. Naozaj sa uz neda zohnat..a ani nove potahy uz asi nikde nekupis, mozno este na ebay...tam som videla.

veronica30
28. jan 2013

@miskasitka na nemeckom alebo rakuskom ebay?a tam kde si ty kupila kocik tam nemaju textilie??