• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
@veronica30 mali len kompletny kocik v pink farbe... Textilie mali len v tych beznych farbach..ale videla som ruzovy style kitt na anglickom ebay, nemecky som nepozerala... ;)
28. jan 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Realita e-shopov na SK, kde predávajú Stokke... napíšete im svoj dotaz na koliesko/a či majú skladom a ak nie, koľko sa čaká... Odpovedal iba BM-dodacia lehota mesiac, Brendon sa s Vami ani nebaví-hoc si tam uplatňujete reklamáciu a ďaľšie 2 Vám ani nenapíšu-už je to cca 5. deň...
Tak sa pýtam, o čom ten biznis je? Kočíky-pokiaľ ich chcete kúpiť, tak je všetko OK, ale nedajbože keď sa niečo pokazí, alebo chcete LEN koliesko-hold, to už asi nieste zaujímavý...
Nepochopím to a ani nechcem, hoc si to preberám z každej strany, to budeme dokedy takýto super obchodníci???A potom sa sťažujeme, že tu nik u nich nekupuje a podobne...no bodaj, pri takých službách a ochote...
28. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@milankovazuzana a co sa ti prosim ta konkretne stalo s prednym kolieskom? Dakujem
28. jan 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_t uvoľnila sa os, na ktorej sa točí a keďže to držia nity, nedá sa to dotiahnuť a tak koleso osmičkuje a drie sa o vidlicu, na ktorej drží, nedá sa tým chodiť...
28. jan 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana no pekne...a to som si myslela, ze celkovo vsetky kolesa na stokke su skoro neznicitelne...
28. jan 2013 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_t a tak stane sa, nič nieje nepokaziteľné :slight_smile:
28. jan 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana vsak urcite, ale o stokke som mala taku predstavu :grinning:
29. jan 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana
Neskušala si cez FB, tušim tam je stokke SK a CZ nejaká pani Eva, ale ja by som to riešila s tvojim predajcom ako reklamáciu, veď ho nemáš dlho, podľa mňa im to nafoť a že tovar posielaš poštou a nech to riešia, veď to koleso nestojí 5 Eur
@vera_t
Ja som minule videla prasknutú gumu na zadnom koliesku.
29. jan 2013 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana keby si kontaktovala priamo Stokke mimo Sk? Naozaj uz nemám slov,to co je za pozarucny servis toto? Každý jeden obchod co tu je a predáva Stokke výrobky ,nie je schopný reklamovat na kociku pokazenu,vadnu vec? Vedia sa strkat do riti len ked tam kupujes,ale ked máš problém,tvária sa,ze je to tvoja chyba??? Toto nie je zarucny servis na Stokke!! Stokke nemalo nkkdy problém vyriešiť reklamáciu. Bodaj by im všetkým stopli predaje. Presne ako píšeš,niektory obchod ani neodpise,toto je neuveriteľne normálne. Zavzdusnila som sa opäť
29. jan 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@teegreen ja som to už dala na fb cz+sk, ale tá pani Eva je na materskej, tak uvidíme...
29. jan 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia
@teegreen
@vera_t
@duplicka

Tak kočky, ľady sa pohli... prišiel mi mail z firmy ags Senica...neviem, či majú oni Brendon, že sa opspravedlňujú za čakanie na mail a že ma bude kontaktovať pani zo servisu.Tak zatiaľ pokrok veľký, no uvidíme, čo bude ďalej.
29. jan 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lia
Ale veď oni jej reklamáciu nezamietli, len Zuzka to potrebuje rýchlo a do BA má ďaleko, oni nemajú e-shop, tak to beru podľa mňa tak, ako keď niečo kupuješ v klasickom obchode a Zuzka zháňala náhradný diel, lebo si ho chcela kúpiť a nikto okrem BM jej nereagoval, aspoň tak som to pochopila
@milankovazuzana
Hm, tak to som ti nepomohla, ona má asi teraz iné starosti, či radosti
29. jan 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak beriem spať... to sa mi ozvali z pre deti, lebo som tam posielala dotaz, že či majú kolisko,,, tak čakáme ďalej...
29. jan 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@teegreen a ide o to, že Brendon chce, aby som ja vzala celú konštrukciu a prišla tam osobne...pre mňa je to ďaleko, auto nemáme a ja teda nechcem dadnúť na vlak aj s malým a trepať sa s kočíkom do Blavy a ani malého nemám kde nechať, veď aj cesta výjde viac ako je cena kolieska, o to ide...
Tak som oslovila predajcov Stokke, či by mi nemohli predať koliesko...ono stačilo by mi jedno
29. jan 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana
Ja som to aj takto pochopila, ale oni by ti to mali vyreklamovať aj keď im to tam pošleš, či?
Skúsila by som sa s nimi dohodnúť a vysvetliť im to, niekedy to pomože.
29. jan 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka ja som teraz prala komplet vsetko... rozdelila som si to na 4 rucne prania... zmykanie bolo iba 400 ot., tak som dala este druhykrat vyzmykat, lebo by mi z tych veci kvapkala voda... nic sa nepolamalo... tu cast zo sportaka som dala opatrne dnu, do toho vlozila zvysok... no problem :slight_smile:
29. jan 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzigirl uz som vyprala, uspesne :grinning:
29. jan 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@teegreen kočy, tak sa mi ozvala pani Evka, no ja som z toho úplne hin- z toho prístupu... kočky, ona je úplne úžasná.Vysvetlila mi, že Brendom má servis, preto to chcú doniesť tam komplet...ale mne teda povedali, že mi to urobia do mesiaca. že mám čakať-tzn.. že by som tú cestu CA-BTS musela absolvovať 2x... a potom, kde by som mala záruku, že mi ho nepoškriabu, viete, ako ho hýčkam.
Tam mi pani Evka dala návrh, že by mi koliesko poslala do pre deti v Za a ešte mi v prílohe poslala montážny návod-fotky a celý postup, ako to urobiť.Takže kočky, spomeňte si na mňa, že to mám a môžem Vám to preposlať.
29. jan 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@milankovazuzana
Super, no mohla ti to aj domov poslať, keď máš návod na montáž :wink:...
29. jan 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@teegreen už to je vybavené, som rada..
29. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana Nie oni majú predeti.... Ale oni nedisribujú stokke.... :unamused: ale hlavne nech sa ti to porieši :sunglasses:
29. jan 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana Taaak super..... Teším sa s tebou..... No treba klopkať na správne dvere a keď dverami vyhodia vojdi oknom.... :grinning:
29. jan 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajakaja77 len keď niekedy nevieš, ktoré to sú, ale vďaka @duplicka už viem... :slight_smile: veľká vďaka...
29. jan 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana :wink: :wink: som ti pisala, ze je uzasna:slight_smile: a vidis:slight_smile:, som rada, ze som pomohla:slight_smile:
29. jan 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka ešte raz veľká vďaka... :slight_smile:
29. jan 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez odpinkli a nakoniec sa vsetko poriesilo :slight_smile: uz som si len na predajni vyzdvyhla vybavene :wink: :wink: :wink: :wink:
ach baby... ja som taka nerozhodna... ci mam uz teraz kupit WK (bojim sa, ze nan v zime nebudem mat :grinning:), alebo este pockat... nejaku speci farbu nebudem chciet... purple najskor... alebo striebornu... hm... kupovali by ste na bazosi?
29. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzigirl ja som svoj kúpila na MMB CZ a neoľutovala som, a kúpila som ho uprostred leta..postieľku som kúpila na Bazoši minulý týždeň a opať som neľutovala, práve naopak, závisí, na koho natrafíš, ale už aj osobná konverzácia písomná, alebo po telefóone Ti už čo - to napovie o serióznosti predajcu...
29. jan 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok