Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
9. aug 2011

@fatia tak 🙂

julinkak
9. aug 2011

@hajanka Takze to robi aj tebe. Mne sa tiez zda, ze to ide z tych zarezov na polohovanie sedacky. A tiez si myslim, ze je to tym, ze nase deticky este nie su dost tazke na to, aby to tam pekne sadlo, teda zatazilo. Je rozdiel, ci tam posadis 7 alebo 15kg dieta, nie? Len dufam, ze manzel to nebude chciet dat reklamovat, lebo podla mna, by s tym asi nic neurobili.

julinkak
9. aug 2011

@isabelle777 Ahoj, ja by som urcite isla do Stokke. Mala som Quinny Buzz a neda sa to so Stokke porovnant, minimalne v tej vyske. Ja mam sice len sportiak Stokke, ale dievcata tu spominali, ze vanicky maju vsetky kociky takmer rovnake. A ak by sa ti nahodou zdalo, ze tvojmu dietatku nie je pohodlne vo vanicke, ze sa tam nezmesti, pokojne ho mozes dat do sportovej casti, uplne nalezato a ani si nevsimne rozdiel, ci je vo vanicke alebo v sportiaku. Jednoznacne by som bola pre Stokke, uz len pre ten fakt, ze je trosku odlisny od ostatnych kocikov. Kolkokrat som navstivila velke zahranicne metropoly (pred par tyzdnami Prahu a tak som pozerala, ci ho niekde neuvidim) a Stokke som nestretla, zato inych kocikov bolo neurekom.

andrejo
9. aug 2011

@isabelle777 nas maly 3,75kg sa narodil 4.Januara a zimu sme zvladli bez problemov. Mali sme ten original fusak s nozickami a ten sme pozuzivali aj v sportovej dalsiu zimu.

hajanka
9. aug 2011

@julinkak presne tak ako pises aj s tou vahou som to tak myslela. Lea neviem ci ma vobec 7kg 😵
A ty si mala tiez Buzz? Aj sestra 🙂 bol super, ale so Stokke sa porovnat veru neda 😵 ako pises, hlavne ten vyskovy rozdiel.

Chcem sa spytat este k fusakom tym s nozickami, nie su moc velke (dlhe)?
@andrejo, vy ste mali drobca od narodenia v tom fusaku?

lenocka23
9. aug 2011

@hajanka odpovedam za mm... 😉 zdalo sa nam zbytocne kupovat dva fusaky, z toho jeden v podstate na chvilu... ten "nozickovy" som davala malemu od narodenia, najskor do vanicky.. bol uplne hore (teda nozky nevytrcali) a zips mal maly nad hlavou, takze sme to mali akoby pridavnu striesku... 😉

lenocka23
9. aug 2011

@pallacinka mrzi ma ten Winter kit... drzim palce, nech to dobre dopadne... 😉

isabelle777
9. aug 2011

@hajanka
@novamaminka no ja by som ho brala hned, len manzel si mysli ze nie je dost prakticky. Co mu vselijako vyhovaram a dokazujem roznymi videami a clankami o stokke 🙂. Este jedno co sa mu nepaci je skladanie stokke a v porovnani s quinny buzz sa mu zda obtiazne...

isabelle777
9. aug 2011

@andrejo super dakujem, si ma ukludnil 🙂

isabelle777
9. aug 2011

@julinkak dakujem za nazor, musim vas dat precitat aj manzelovi nech sa uz konecne rozhupe 🙂)

novamaminka
9. aug 2011

@isabelle777 no ked som ho mala prvykrat sama zlozit tak som tiez nadavala a vdaka za telefom s internetom(skladala som podla videa),lebo inak by som tam stala doteraz ale dnes uz ho skladam za sekundu a jednou rukou..ved mu pusti video 😀

isabelle777
9. aug 2011

@novamaminka tiez si myslim ze to skladanie je sila zvyku... je fakt ze buzz sa sklada skoro sam, no citala som ze na ten system je vela reklamacii ze sa to lubi kazit...

isabelle777
9. aug 2011

ozaj nema tu niekto fialovy stokke pre chlapca? Lebo nam sa pacil ten fialovy alebo ten bleducko kremovy. Len na tom bledom bude vidiet kazdy fulanec 🙂 Myslite ze ten fialovy je cisto pre baby?

pallacinka
9. aug 2011

@fatia @hhranolka @hajanka @lenocka23 Dakujem vam za podporu, este nic nie je stratene, len som to chcela spomenut pre pripad, ze by sa niekto iny chystal objednavat tiez. Cela nasa komunikacia je velmi zvlastna a tiez sa mi tazko veri, ze by posta nedorucila balik ak chyba krajina, ked musi byt vsetkym jasne, kde nase mesto je. Ak mi pride, bude to hadam ten najzasluzenejsi winter kit na svete (a to som nepisala ako sa ma snazili podviest na inej stranke, kde som mala inzerat na jeho kupu) 🙂

pallacinka
9. aug 2011

@isabelle777 Ahoj, aj ked ti uz ostatni odpovedali, tiez si myslim, ze velkost vanicky u vas nezohrava rolu. Vsak prave pre zimne babatka vanicky nie su dolezite, ked bude mat 4-5 mesiacov fusak uz urcite nebudete potrebovat. My sme uz v marci chodili bez fusaku, a to bude mat vase malinke necele 3 mesiace. Prave babatka narodene v lete a na jesen to maju horsie, u vas pohodicka 🙂
A s manzelmi to byva tazke, ten moj stokke naozaj nenavidi, ale mne je to jedno, ja ho milujem (teda ich obidvoch 🙂)

hhranolka
9. aug 2011

@pallacinka tak to se jeste rozepis, at vime...

pallacinka
9. aug 2011

@isabelle777 My mame bezovy a zdaleka nie je bleducko kremovy, odporucam pozriet si ho najprv v obchode- je to dost tmava farba, urcite nie neprakticka, no tym padom ani nie az tak pekna (moj nazor, aj ked ho sama mam 🙂)

hajanka
9. aug 2011

@isabelle777 ja by som v pohode brala fialovy pre chlapca! 🙂
Ja som mala pri mojom bordovy 😉

pallacinka
9. aug 2011

@hhranolka Moja akcna mama dala na inu stranku inzerat, ze ho kupime. A ozvala sa mi osoba, ze ho ma na predaj. Tak som vypytala fotky a posielala mi fotky z tejto temy 🙂 Nastastie to tu mam prejdene odpredu odzadu tak som hned vedela, ze tie fotky su stiahnute odtialto a ta, ktorej patria, samozrejme o nicom nevedela. Ku koncu chcela za ten set, uplne novy, 100 Eur 🙂 Tak asi tak, chvilu som sa z nej snazila dostat meno a adresu, no neuspesne, nakoniec som ju nahlasila adminom.

hhranolka
9. aug 2011

@pallacinka aha a predpokladam, ze zaplatit to chtela predem 😝

pallacinka
9. aug 2011

@hhranolka Samozrejme 🙂 Snazila som sa z nej vypacit meno a adresu pod zamienkou, ze jej budem posielat peniaze z Nemecka, a potrebujem to k prevodu 🙂

hhranolka
9. aug 2011

@pallacinka tak to je pak jasne.....mimojine,...do kdy planujes kocarek pouzivat?

pallacinka
9. aug 2011

@hhranolka Myslis pouzivat ako celkovo? Rada by som co najdlhsie, neviem, ako dlho ho bude chciet pouzivat nasa mala 🙂 Ale planujeme ho mat aj pre druhe baby, preto ta bezova farba, mm je presvedceny, ze sa mu konecne podari chlapec 🙂

hhranolka
9. aug 2011

@pallacinka jojo,.. myslela jsem celkove 😉

pallacinka
9. aug 2011

@hhranolka Inac som si prave vsimla, ze cakate tiez februarovciatko 🙂 A aj som si spomenula, ze ta poznam z modrej strechy, este davno som obdivovala vas dom, my snivame o niecom podobnom 🙂

isabelle777
9. aug 2011

@pallacinka dakujem za nazor, videla som ten bezovy, a mas pravdu je tmavsi ako ho uvadzaju na stranke. My sme ho velmi chceli ten bledy, no po vzhliadnuti skutocnosti by sme prijali skor ten fialovy... Aj ked ten bezovy sa mi nezda nepekny len je iny ako na stranke. Uvidim ako sa teda rozhodneme (hlavne manzel, ja uz som 🙂 ) myslim ze by sme hned objednali aj original fusak a winter kit, len vidim ze s tym bielym budu problemy... 🙂

julinkak
9. aug 2011

@pallacinka Mimochodom ked pises o tom, kto koho chcel podviest. Pred par mesiacmi som uplne nahodne nasla ponuku, ze jedna pani predava uplne novy Stokke sportiak za 400eur( vyhrala ho v nejakej sutazi a nepotrebuje ho)!!! Skvela cena si hovorim, tak som jej hned napisala. Normalne sme komunikovali, ale ked doslo na to, ako ho zaplatit, potom sa uz neozvala. Navrhla som jej, ze polovicu zaplatim pred a ked mi pride kocik, zvysok poslem po obdrzani. Asi sa jej to nejak nepozdavalo. Chcela som jej poslat peniaze internetbankingom, ale kedze bola z Ciech, potrebovala som viac udajov, kedze by to bola zahranicna platba, no ona mi povedala, ze ona ich nevie zohnat, tak jej vravim, ze nech ide po to info do banky. Vymyslala. Dobre, tak som si vybavila kamosa, ktory zije v Prahe, ze on jej tie peniaze posle, pretoze chcela len ceske koruny. A ona, ze nie nie, ze nechce na ucet. Divne. Tak potom som jej chcela poslat peniaze postou, cez Western union, ale potrebovala som jej meno a adresu, no zrazu sa neozvala. Uz vobec. Poprosila som sestru, nech jej napise, no ona sa jej neozvala tiez. Zvlastne, pretoze ak chcem niekomu nieco predat, tak to predam a nevymyslam...

vidolucia
9. aug 2011

Čítam Vás aj ja , mne sa táto čo o nej píšeš vôbec neozvala ja so jej tiež písala. Mne sa tiež prihodili všelijaké veci pri kúpe stokke.

hhranolka
9. aug 2011

no teda.... chci kupovat pouzity,.. tak jsem zvedava,.. budu si tedy muset davat vic pozor, kdyz se s temito kocarky tak svindluje!

julinkak
9. aug 2011

@hhranolka Tak to urcite, prever si to poriadne. Dufam, ze nikomu nenaletis a vsetko prebehne v poriadku. Drzim prsty 🙂