• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. mája 2017 
Držím palce aj ja z vlastnej skúsenosti by som len na osobný odber poradila.
9. aug 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chcela by som Vas poprosit o radu. Co si myslite o kociaroch Mamas & Papas Mylo, Orbit Baby G2 v porovnani so stokke? Dost ľudí ma od stokke odhovara.
9. aug 2011 o 17:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabelle777 ...môj Alexko sa narodil 19.1. a vaničku som používala do 6-tich mesiacov a ešte by tam vošiel ,len už sa pretáčal hrozilo ,že vypadne ,takže neboj mimino ti tam v pohode vojde .. :wink:
9. aug 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julinkak ano,ja s nim jazdim aj po nerovnom terene a nehrka mi nic.ide uplne tisko.
@pallacinka no to je fakt cudne.dufam,ze ti to pride!!!! :confounded:
9. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian A kolko vazi tvoja malicka? Aj ked bola mensia, ti v nom nic nehrkalo?
9. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak moja malicka ma 7kg a ja mam ten kocik asi dva mesiace.a doteraz nevrzgal .
9. aug 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Hmmm, tak ja uz vazne neviem....asi to robi len mne a zrejme trosku aj @hajanka :angry:
9. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak :confounded: :slight_smile:
... co uz, na reklamaciu to nestaci. Ja si myslim, ze to bude tou vahou, ved uvidim casom :slight_smile:
10. aug 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sranda, dnes bol manzel s malou v Kosiciach a nahodou stretol presne taky isty Stokke (fialovy) ako nas. To sa nam este nestalo :grinning:
10. aug 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, takto ma teraz uviazane tie popruhy

10. aug 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka Myslela som, ze si to ty :sweat_smile:
10. aug 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka Ma este rezervu, takze fajn. Moja to ma podobne, len ten cierny system, ktorym si to regulujes, ma trosku posunuty blizsie k tomu stredovemu zapinaniu, kde si to vsetko naklikas.
10. aug 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma tam este viac nez polovicu k uvolneniu

10. aug 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak ze kto som ja? v tej sedacke? :grinning:
takze je tam este miesto... :slight_smile: ja som tie cierne somarinky dala schvalne dalej, lebo tie konce tam potom trcia a ona to taha :slight_smile:
10. aug 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka Nie nie :grinning: som myslela, ze ta rodinka v Kosiciach si ty, co stretol dnes manzel :slight_smile: ved drobcek mal aspon zabavu, ked to tahala :slight_smile:
10. aug 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinkak nie nie, my sme este dalej na vychod :slight_smile:
zabavu to hej :slight_smile:
10. aug 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka Ja viem, ja len ci ste si nahodou neurobili mensi vylet :slight_smile:
10. aug 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka to faaakt , tak to je sila, tak to mammrzi a pritom sa na mimibazar.cz tvari ako skusena predajkyna a vsetci su spokojny, ja to nechapem, dnes uz clovek nemoze verit nicomu :frowning2: tak snad Ti dojde co najskor a nech Ti to posle expresne!!
11. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tie co uz mate skusenosti s kocikom Stokke Xplory ako ste s nim spokojny? U mna je to jasny favorit a paci sa mi ako lahko sa ovlada ale chcela by som skusenosti priamo od niekoho kto ho ma :grinning:
11. aug 2011 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimikas ahoj, precitaj si celu diskusiu. ale myslim, ze nenajdes ani jeden prispevok, kde by niekto pisal, ze je so stokkacom nespokojny :slight_smile:
11. aug 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@riki1 Jeeej :slight_smile: inak vidim, ze tiez papkate z flias Tommee Tippee, maximalna spokojnost :slight_smile:
11. aug 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata este by som sa chcela opytat: ako by to bolo keby som dala prebalovaciu tasku (quinny) na rucku blizsie ku tyci, nebude sa mi kociar prevalovat dopredu? Ja nechcem dalsiu prebalovaciu tasku, a nechcem tu quinny nosit na pleci ako kabelu (lebo je to v podstate aj kabela)... a uz nie som daleko od kladneho rozhodnutia :D :grinning:
11. aug 2011 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikolajova.zuzana niektorej z predchadzajucich stran som dala zopar linkov kde je stokkas tak ovesany nakupmi :slight_smile: a bez ujmy :grinning: bez prevazenia... tak taka prebalovacia taska mu urcite neublizi :wink:

@riki1 jeej pekne fotky, co je to za farbu? To je ta blue? Nejako sa mi zda viac jasnejsia.
11. aug 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslim, ze by to nebol problem, urcite sa ti kocik neprevrati. Videla som fotky, kde maju prebalovacie tasky kade tade a kocik v pohode stal. Takze nemaj boja :slight_smile:
11. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia z tych dvoch co si dala tak mne sa viac M&P paci, ale fukciami ich porovnat neviem, tak len tak po estetickej stranke. Akymi argumentami ta ludia od stokke odhovaraju?
11. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam dalsi fotku :slight_smile:
11. aug 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@julinkak zlatá, očividně si to užívá :slight_smile:
11. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa Dakujem, ano, velmi sa jej v nom paci :slight_smile:
11. aug 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok