Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
4. mar 2013

@dolcee no ved to dnes som bola v rakusku a tam isla pani ktora mala tento bezovy a bol trosku zaspineny, no zhodou okolnosti sme sa stretli pri prebalovani znova a tak sme zacali o kocikoch a ona povedala ze bezovy bol jej favorit ze sa jej strasne paci, ale ze to je stale spinave, ze len sa niekde suchne a uz ho musi suchnut. ze od kupenia (dieta malo rok) ho pravidelne perie raz za tyzden

dolcee
4. mar 2013

@cawes no nestraš, to zní děsivě ☹
Pokud tomu tak bude, koupím ještě style kit black melange. Ale třeba až za rok.
Já světlé barvy miluju a hodne je i nosím a jsem zvyklá se o ně starat (bílé bundy, kabelky, boty), ale uvidím jak s prckem to všechno půjde.

deyana
4. mar 2013

@cawes
@dolcee
já mám béžový, jezdíme 14dní a prala jsem ho jen na začátku, na první jízdu.. a teď tam mám bílý šitý WK a taky je to ok, možná záleží taky jestli dítě v něm jí, co pije atd.. 😉

ladymacbeth
4. mar 2013

Holky já mám béžový, je sice krásný, ale strašně se špiní.... Všechno na něm jde vidět, kvůli tomu uvažuju o změně potahů.... 😒

cawes
4. mar 2013

@deyana vo vnutri mala podlozku takze tam sa to ani velmi nezaspinilo, madlo bolo spinave (to ale bude u kazdej farby)
no a povedala ze uz len ked ho naklada do auta atd ze je tam fakt vsetko vidiet. Urcite je to vec nazora
@dolcee ja som ho tiez strasne chcela ale nemali ho skladom tak sme zobrali cerveny, co som teda rada lebo neni tam nic vidiet 😀 no a ked mi to ta maminka dnes rozpravala tak som tiez bola zaskocena.

dolcee
4. mar 2013

@cawes já se to dočetla až tady. Ale je to logické- je prostě světlý. Mám strach hlavne, že se ušpiní z manévrování do auta- máme v planu hodne jezdit.

@ladymacbeth Já ho ještě ani nemám. Uz mi ho dodávají 9 tydnu. Měla jsem 20% slevu, tak si myslím, že jej v průběhu někomu prodali za plnou a znovu objednali pro mě a ještě není 😠

cawes
4. mar 2013

@dolcee no ved to aj ja vela jazdim, a stale ho skladam, v aute mam aj deku ale v zime sa tomu neda zabranit. A navyse teda neviem ako to skladaju ine mamicky, ale ked dam prec sedacku tak si ju musim niekde polozit väcsinou vedla auta na zem, aby som zlozila spodok dala ho do auta a nato dala sedacku. Inak si s tym neviem poradit. Takze naozaj tomu nezabranis

dolcee
4. mar 2013

@cawes a cely ho nedám do auta? Jako bez odepnutí sportaku? 😕

cawes
4. mar 2013

@dolcee neviem co mas za auto

vevika
4. mar 2013

@dolcee ja ho do môjho dám aj bez skladania

cawes
4. mar 2013

@vevika tak ale ty mas velke auto co ja z mojim kombickom kam sa hrabem 😀

klarawerder
4. mar 2013

@vevika Taky tak skládáme 😀

cawes
4. mar 2013

@klarawerder tak ty mas tiez jeep 😝

dolcee
4. mar 2013

@vevika mám take SUV. Takže by to mělo byt ok.

Ještě jsem chtěla jetý terénní TFK JOGGSTER TWIST, ale nemohu ho nikde za dobrou cenu sehnat. Tak zatím bude jen STOKKE, snad ho v terénu moc neznicim 😝

klarawerder
4. mar 2013

@cawes My nemáme Jeep...my máme minivan...prostě záleží, jestli je prostor v kufru dost vysoký...do klasických kombíků se většinou navejde a do SUV a minivanů atd. se dá složit vcelku...

klarawerder
4. mar 2013

@dolcee Myslím, že ho v terénu nezničíš (spíš bych se bála zničení těch světlých potahů, jak kočáru jako takového 🙂 ) my s ním krosíme po lese a po terénu několikrát týdně a Stokkáček nám už rok a půl šlape jak hodinky 🙂 Občas vyvapkujem, promažeme, dotáhneme...cca jednou za půl roku a spíš pro můj dobrý pocit, než proto, že by nějak vrzal nebo hůř jezdil 🙂

klarawerder
4. mar 2013

Taaaak, koupila jsem si na aukci beige boudu a zadní potah sedačky (za 500 Kč nekup to 🙂 ), takže jsem zvědavá, jakou kombinaci s naším fialovým vymyslím... Nějaké nápady? 😀

luly3
4. mar 2013

@klarawerder ja som tu kombináciu mala 🙂 🙂 🙂 ale opačne beige a mala som purple striešku 🙂 je pekné aj šiltíky meniť napríklad beige strieška+ purple šilt 😉 😉 😉 😉

veronica30
4. mar 2013

@dolcee no musim cakat na odpoved.Ten rukavnik dali na posudenie zevraj:(( a musim 30 dni cakat .Tak som zvedava co mi povedia.

cawes
4. mar 2013

@klarawerder tak minivan, no je to velke je, co ja som vedela ze ked som kupovala auto ze budem mat stokkacka. Hm stokke nevymenim ze by auto 😀

klarawerder
4. mar 2013

@luly3 No, jsem zvědavá, co vyplodím....kombinace fialové a béžové se mi všeobecně celkem líbí...a nechat to za pětikilo pláchnout, to bych musela být blázen 😀

terezocka
4. mar 2013

@mimamima ja mam Stoke uz takmer rok a nedam na neho dopustit. predtym som mala CHicco, co bolo tiez super, no tento je super vo vsetkom a po vyskusani kamosiek "mamiciek" priznali, ze tie "ich " su horsie. mam k nemu aj isofix do auta na vajco ( inak chcem predat), staci zakliknut a je to. nastavite si vysku rucky kocika, co nema ziaden iny, vysku vanicky, aby ste sa nemuseli zohnut. sportovy si viete otocit k sebe aj od seba, ked chce babatko pozerat, posluzi v restike aj ako sedacka,da sa totiz uplne prisunut k stolu. a vanicka je najvacsia zo vsetkych, v predajni sme merali. po snehu a po schodoch sklopite 1 kolesa pod druhe a idete jednoducho. akurat musite ratat s dalsimi investiciami, v zime nanoznik- zimny set, fusak specialny len do stokke. ja mozem len odporucit!!!

terezocka
4. mar 2013

@piatok mam 10mes. dceru v sportovej casti Stokke vo fusaku, je super pohodlny, ona je v nom velmi spokojna. fusak je vhodny aj pre 2rocne dieta. nebola som zastankynou tvarovanych sportovych casti, no je pravda, ze je to vraj relexacna poloha a moja mala sa tak lepsie vyspala ako v rovnej vanicke. Stokke len odporucam!!!

kostalovakaca
5. mar 2013

Kamarádka béžový má, tak na živo jsem viděla....hnědý se mi líbí úplně nejvíc ale na bazarech jsem vůbec neviděla

kostalovakaca
5. mar 2013

@dolcee A odkud ho máš objednaný? jsem teď našla stránku z Hong Kongu kde je mají za 10 tisíc+pošta do ČR,je mi jasné že je to napodobenina,vypadá stejně...ale kdo ví, sice tam mají kladné reference....ale měla bych strach

kostalovakaca
5. mar 2013

Jinak jsem našla plno kočíků v Anglii takže si nejspíš nechám přivézt odtama

dolcee
5. mar 2013

@kostalovakaca mám objednaný v Babiez v Letňanech v Praze. Měla jsem 20% slevu z cen na netu (mají stejne jako v kamenném obchodě+ cokoli doobjednaji, ani tam nemaji všechno). No a vzhledem k tomu, že ani po 9 týdnech kočík není, tak mi slevu prodloužila. Ted v dubnu tam bude veletrh a budou tu slevu zase rozdávat. Vetsinou se ty slevy STOKKE netýkají (např. Babypark maji vždy mimo STOKKE), ale tady prave jo. A na levnější jsem nenarazila.
Ty fejky samo neber, to se tu řešilo několikrát.

@klarawerder no nic, budu muset pak koupit style kit, ale kdyz bude spatny terén, tak spodní tašku sundam, aby nebyla zaprasená.
Jsem zvědavá, co vymyslis s tím s tou stříškou- hod pak foto ;)

@terezocka jaky nanoznik? Já mám na zimu jen nožičkový fusak...

kostalovakaca
5. mar 2013

Já už se tady s jednou mamčou domlouvám na Beige Stokku takže mám úplně radost 🙂

klarawerder
5. mar 2013

Tak tady ochutnávečka ze stáje Aston Martin 😉 Tsss. za 60 000 Kč...to není zas tak strašný, na to, že je to celý kožený a celkově dobře zpracovaný...ale kam se svou praktičností hrabe na Stokke 😀

klarawerder
5. mar 2013

Cooo, baby... šly by jste do něj? 😎 ...mně to přijde něco jako mutant mezi Bugaboo Cameleon limitka VR a Concord neo 😀