Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
4. apr 2013

@kalista ta som sa teraz straaaasne zasmiala by ma zaujimalo co ma ona za kocik

klarawerder
4. apr 2013

@michaelamilan Můžu se prosím zeptat, s čím tedy jezdíš ty? Rády bychom se konečně pokochaly pořádným kočárem 🙂

cawes
4. apr 2013

@klarawerder kukni album

balli
4. apr 2013

@michaelamilan sto ludi sto chuti, myslim ze pre kazdu "stokkacku" je zase nepredstavitelne chodit na tych ostatnych rachotinkach co su vsetko na jedno kopyto a najnovsie aj tak nizko ze by prisla o chrbat aj 150 cm vysoka baba, nieto este moj vyse 2m manzel...

martinano
4. apr 2013

@kalista 😀 😀 😀

vevika1
4. apr 2013

@cawes @klarawerder @balli @kalista mňa by len zaujímalo, kde berú baby typu @michaelamilan presvedčenie, že práve ten ich kočík je ten správny a že ako má "správny kočík" vyzerať 😨

cawes
4. apr 2013

@vevika1 no tak vies lebo polsky tankodrom to je zarucena kvalita

milankovazuzana
4. apr 2013

@kalista a čo tam má? Nič som nevidela.

balli
4. apr 2013

@vevika1 jasne, mas pravdu a tiez by ma to zaujimalo, proste kazdemu sa paci nieco ine. Mna by ale nenapadlo verejne prehlasovat o niecom ze je to zle alebo skarede len preto ze sa mi to nepaci. Je to urazka pre osoby ktore si to kupia.

Inak viete kolko ludi ma od stokke odhovara? A viete ktori? Presne ti ktori stokkacik videli iba v nakupnom centre a nikdy pri nom blizko nestali ale uz teraz vedia ze je strasny, nepohodlny, pre dieta absolutne nevhodny a podobne...ach jaj.

Ja sice dieto este nemam, ale planujeme tento rok zacat pracovat na tom a s manzelom sme proste dohodnuti na stokke takze ho branim akoby bol moj ;)

balli
4. apr 2013

@milankovazuzana nizsie je ten album. Kedze som napisala ze nebudem brblat na veci ktore sa mi nepacia, zdrzujem sa komentaru....ako moj ked som sa narodila, na tajnasa doneseny z rakuska v tej dobe 🙂 ale chapem ze nas mimozemsky stokke sa nemoze pacit vsetkym a ja ludi rada necham v presvedceni ze je zly...hlavne aby bola maminka a drobcek spokojni nie?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaelamila...

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana je to v albume kde ma detske veci

vevika1
4. apr 2013

inak, aj taký pračlovek z jaskyne by si mohol povedať, že to v čom dnes bývame okolo "domu-jaskyne" ani nešlo 😀 😉

michaelamilan
4. apr 2013

@kalista haaaaa jaká si trápna 🙂 ty si pobavila mňa 😝 Zato že sa tebe páči, neznamená že tá konštrukcia čo vyzerá ako číslo 3 žije sa musí páčiť každému a som na fóre, kde sa píšu aj UPRIMNE komenty 😀

michaelamilan
4. apr 2013

@vevika1 a kde som ja napísala že "môj kočík " je ten "správny" ????? KKs naučte sa čítať milé dievky.......ja som len napísala že to okolo kočíka ani neutekalo 🙂 Nič viac, nič menej 🙂 To je tak keď niekto chce byť silou mocou "moderný" a absolútne ho nezaujíma pohodlie dieťatka!

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan no ty mas strasne uprimne komenty, radsej keby si sa zdrzala. Nechapem ako o co ti vobec ide. Ja tiez neleziem do temy na polsky tankodrom a nejdem tam hovorit ze to su smejdy.

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan by ma zaujimalo odkial uz len vies aky je pohodlny/nepohodlny, z jednej fotky z netu?

milankovazuzana
4. apr 2013

@balli ja kukám a nič nevidím na Stokke komenty, asi som sa ešte nezobudila 😀

michaelamilan
4. apr 2013

@balli ja som len napísala, že HENTO okolo kočíka ani nechodilo....pre pána jána...... 😠

cawes
4. apr 2013

@milankovazuzana draha daj si kavu, kukni strana 502 o 11:10

michaelamilan
4. apr 2013

@cawes z toho, že než sme kúpili kočík, tak sme pocholili všetky predajne na 100km 🙂

martinano
4. apr 2013

@michaelamilan trapna?ako sorry to uz je sila 😠

michaelamilan
4. apr 2013

@cawes haaah, vtipná si 🙂

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan no tak to potom zijes niekde v zapadakove kde taky kocik asi ani nemaju. Lebo naozaj vobec ale vobec nevies o com hovoris. Ja som mala pred stokke iny kocik tiez velmi dobry ziadny polsky ale stokke sa nevyrovna a nechyta na nic. kto naozaj nevyskusal vobec nevie o com hovori

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan ja viem

vevika1
4. apr 2013

@michaelamilan ja len predpokladám, že ty s istotou vieš ako má vyzerať správny kočík, keďže tento okolo neho ani nešiel!!! A ako vieš, že tento kočík nie je pohodlný pre dieťa??? Ja mám tretie dieťa, pri prvých dvoch deťoch som vystriedala zopár kočíkov a môžem zodpovedne prehlásiť, že tento je najlepší a najpohodlnejší!!! A neznášam ženy, ktoré usudzujú podľa toho aký mám kočík, že mi snáď nezáleží na pohodlí môjho dieťaťa!!!! Dúfam, že si nemala na mysli to, že ke´d mám moderný kočík tak som automaticky zlá matka (pretože presne tak to vyznelo)

ifkael
4. apr 2013

ja by som to uzavrela..kedze som 28 rokov v Hlohovci byvala... 95% ludi si tam mysli, ze ma patent na rozum, lebo byvaju v "meste"...pritom opak je pravdou... som rada, ze som prec

nezazili a nevyskusali nic...ale trepat dokola si budu svoje a starat sa budu do druhych budu, lebo nic ine v hlohovci ludia ani nevedia.... aj ked nemaju ani sajnu, ze co vlastne kritizuju a o co prisli, ak danu vec nemaju...

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan a pochybujem ze je tu co i len jedna mamicka ktora by nepochodila obchody v sirokom dalekom okoli nez kupila kocik. Ty si pochodila 100 km ja som isla pozerat svoje kociky z zürichu az do prahy

michaelamilan
4. apr 2013

milé dievčatá, nikoho som nechcela uraziť, vozte si svoje deti v čom chcete, ja som len napísala, že to premna okolo kočíka ani nechodilo a vy si z toho dedukujete takééééééé somariny že až! Sa potom ani nedivím, že pomaly nikto nič nekomentuje, keď je to tu samá pani dokonalá 🙂

cawes
4. apr 2013

@ifkael ha si zabila, ale mas pravdu

cawes
4. apr 2013

@michaelamilan tak ale sorry akoze naco sem lezies a provokujes??? my ti tiez nelezieme do tvojho uzasneho kocika a nekomentujeme ze vyzera ako by si ho z muzea vytiahla