Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d ja som nasla za 580 na bazosi, to je super cena

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes viem, hned ako sa mi ozve si ho objednam, len som sa nemohla dockat, mala som okolo toho kopec otazok a konecne mam odpovede 🙂 Pockam co mi napise a hned objednam 😵 Ale myslim, ze az 5 tyzdnov bude trvat dodanie. Este porozmyslam nad krytom na vanicku, asi aj ten kupim, uvidim za kolko bude

zuzana__d
7. apr 2013

@cawes ano na ten som uz vcera pisala, cakam na odpoved, alebo je jeden za 650€ 09/2012 a ten sa mi velmi pozdava. Keby este co to zlavila, tak ten by som vzala. Inak nad nim som uuuz velmi davno rozmyslala. Tusim vcera sem davala na forum fotky ta baba.

cawes
7. apr 2013

@zuzana__d no vidis tak super. dufam ze coskoro najdes vysnivany kocik 😀

dolcee
7. apr 2013

@milankovazuzana Juuu, tak uz mas SK - je Krasný, uz se těším na svůj 😵
A tu deku mám také!!! Koupila jsem ji na veletrhu, měla jsem obavy, aby byla kvalitni, aby se ty rožky neohýbaly a nebyly moc opotřebované. Tak to rada slyším, že uz ji mas několikrát pranou.
Jo stokkacky maji podobný vkus 😉

milankovazuzana
8. apr 2013

@dolcee O deku sa veru neboj, je naozaj kvalitná,Mala som aj orig. Stokke, bola krásna, ale začala sa naťahovať do bokov, ten lem na nej akokeby ostal menší a samotná pletenina-vnútro sa natiahlo.Veľmi ma to hnevalo, lebo bola fakt pekná.Musím ale povedať, že tto béžová je kvalitou vynikajúca, je stále rovnaká, teplučká a stále je pekne nadýchaná.
SK je naozaj krásny, teší ma, vonia novotou a som šťastná, že pochádza od milej maminky.

samot287
8. apr 2013

@cawes ahojte tak style kit obsahuje aj shop bag 😉 😉 😉 😉

veronica30
8. apr 2013

predavam nove adapteri na maxi cosi vajicko.

z.u.z.k.a.
8. apr 2013

kocky neviem ci mam zle nahodenu strechu ,alebo co... prehodila som vcera sportovau cast na podvozok+ strechu a ta mi nedrzi pekne tvar a pada dozadu, proste nie je pekne napnuta 😖 mate to tak aj vy?
dakujem

luly3
8. apr 2013

@z.u.z.k.a. celé to rozober a tú časť čo sa tým suchým zipsom lepí, nahoď nanovo
ak to máš zle nasadené v tedy nedrží pekne strieška 😉 😉 😉

z.u.z.k.a.
8. apr 2013

@luly3 dakujem vyskusam 🙂

samot287
8. apr 2013

@martinano deka aj klipy už letia k Tebe 😀 😀 😀 😀

martinano
8. apr 2013

@samot287 si poklad dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
reklamacia mega rychlo vybavena

z.u.z.k.a.
8. apr 2013

Dobre som pochopila ze Nove SK nebudu??
Aka farba z terajsich SK by sa hodila k purple? Pre dievcatko? Neviem sa rozhodnut, ani jedna ci pixel ci bodkovany ma nechytil vyslovene za srdce, ale zda sa mi to byt dobra vec tak nad nim premyslam. Dakujem

cawes
8. apr 2013

@z.u.z.k.a. tak ja by som dala pink pixel alebo ten bodkovany

samot287
8. apr 2013

@martinano potom napíííš 😲 😲 pa

z.u.z.k.a.
8. apr 2013

@cawes no ved nad nimi aj premyslam... Len neviem ktory by bol krajsi. Bodkovany asi taky jemnejsi ale pixel by sa asi viac hodil k fialovemu madlu a taske. A asi je aj lepsia udrzba toho pixel.

cawes
8. apr 2013

@z.u.z.k.a. napis @samot287 ona ich predava tak ti lepsie poradi ohladne vyberu

samot287
8. apr 2013

@z.u.z.k.a. presne tak,ale to je vec vkusu.mne osobne sa jednoznačne páči pink pixel k purple kočíku 😉
@cawes babo rad aj ty 😝 😝 😝

luly3
8. apr 2013

@samot287 pipi sikula 🙂))

samot287
8. apr 2013

@luly3 pipi a ty by si aku kombináciu poradila? 😉

luly3
8. apr 2013

@samot287 moja ja keby som mala princeznu, jednoznačne pink 🙂 🙂 🙂
bodkovaný sa mne nepáči, ale vôbec 😝 ale zasa vec v kusu

@z.u.z.k.a. 😉 daj vediet, či pomohlo

cawes
8. apr 2013

@samot287 no ved ja som radila ze pink pixel ten sa paci aj mne ale ja mam doma chlapa tak nic z toho 😀
ale druhe bude dievca tak to bude pink pixel

angelina987
8. apr 2013

@samot287 psala jsem SZ 🙂

nevdak
8. apr 2013

Nas Stokke buedm predavat zimny set aj fusaky paperovy aj nozickovy ak by ste nahodou niekto mali zaujem 🙂

nevdak
8. apr 2013

@veronica30 Na prebalovaciu tasku 🙂

dolcee
8. apr 2013

@luly3 to se prosím té týká i strisky na korbu? Take se mi zda, že neni vypnutá a zádný suchy zip tam nevidím, jen jsem zapla normální zip kolem dokola a zacvakla střechu do bočnic... Díky.

milankovazuzana
9. apr 2013

@dolcee Soni, podľa mojej skúsenosti ani jedna strieška z bežného poťahu nieje dokonale vypnutá, hoc ju máš správne nahodenú.Je tam určitá vôľa, lebo pokiaľ sklopíš šiltík dovnútra, musí sa jednoducho niekam schovať, po jeho sklopení sa strieška vypne viac ...Pravdu povediac na poťahu melange je vypnutejšia viac, lebo látka je pevnejšia, ale tiež nieje dokonale vypnutá-opäť iba pri sklopení šiltíka.
Videla som i vec, že suché zipsy na športiaku-hoc priložíš orange terčík na terčík po bokoch nelícujú, na jednej strane ti sucháč chýba, na druhej ostáva. Keby si sa tým riadila, mala by si látku na stieške došikma a zips nedolieha.Neviem čím to je, asi tým, že poťahy sú často šité v Číne a tak sú nepresné...

lucinka091
9. apr 2013

Ahojte. Viete mi poradit, kde najlacnejsie kupit STOKKE CRUSI 2013 ?

vevika1
9. apr 2013

@milankovazuzana @dolcee pri nahadzovaní zadného dielu treba dbať nielen na to aby sedel terčík, ale treba to poriadne ponapínať kým sa tie suché zipsy spoja. Ja som to teraz riešila na WK, prala som ho a potom mi nejako nesadol, tak som ho dala znovu dole a keď som to precízne ponapínala tak už to sedelo 😉 🙂