• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
Ahojte. Dievčatá neporadili by ste mi kde by sa dala kúpiť samostatne športová časť Stokke- len sedadlo?
20. máj 2013 o 08:40  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chantalhumenne Asi leda kdybys měla štěstí a sehnala někde na bazaru, ebay a pod., že by ji někdo prodával samostatně. Jinak se prodává i s podvozkem.
20. máj 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalhumenne no a nebo nové i s potahama za 10tis..
20. máj 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...
neviete pls ci sa da niekde samostatne kupit potah na madlo?...alebo ci niekto sije nahradny potah na madlo?....maly mi to furt olizuje a ucapka spinavymi rukami a mozem to prat kazdy druhy den, tak by som potrebovala na vymenu....
20. máj 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasikas ano kupis samostane madlo...ale cele aj s plastovou castou....iba potah sa neda.Teda mne tak v predajni povedali. :wink:
20. máj 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasikas a to nejde mít to madlo bez potahu, jak je u starších verzí? že se to otře a je to čistý?
20. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana no co ja viem, bez toho potahu je to take divne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ako dnes som ho rano prala a isla som do obchodu bez potahu, ale zeby som bez toho potahu ''tuzila'' chodit stale to nieeee.... :grinning: na starsej verzii neviem ake to je.... :wink:
20. máj 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana a nevieš kde by sa dalo sedadlo nové objednať? Ja už podvozok mám.
20. máj 2013 o 10:39  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana Fakt se dá sehnat? Myslela jsem, že jen s podvozkem, samostatně ne. Nikde jsem ho neviděla.
20. máj 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana Ahaaaaa, no jo Crusi :slight_smile:
20. máj 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka ale je to ono, nebo ne? já myslela že jo, když je tam že Crusi&Xplory.. tam ta sedačka vypadá že je stejná
20. máj 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana Jo, je to ona :slight_smile:
20. máj 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nezbavujete sa niektora slnecnika black melange?
20. máj 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vie mi niekto poradiť?Mam Stokke 2009,pokazila sa mi poistka,ktorá je na konstrukcii.Neviem čo s tým...:(Dá sa to nejako opraviť alebo kúpiť nova konštrukcia???
20. máj 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasikas môj to tiež večne zababre ,ale ako prvá pomoc pomôže pretrieť detskou vlhčenou utierkou ,vyskúšaj :slight_smile:
20. máj 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá myslíte, že sa oplatí teraz kúpiť WK a fusak, keď je -20%? Bojím, že na zimu budú nové farby a potom budem ľutovať...
20. máj 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozete mi poradit, co sa predava s vanickou? Plastenka a poistka ku konstrukcii sa predava k vanicke?
21. máj 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teegreen ahoj ja som tiez dlho premyslala ci kupim ci nie. Nakoniec som sa rozodla ze pockam este ci bude nieco nove a ci nie.
21. máj 2013 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 ahoj prosim ten stokke kocik pre babiky si uz predala?
21. máj 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuscha ano uz davno...
21. máj 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana__d ano,plastenka a poistka k vanicke su sučastou vanicky,na športovej časti nevyužijes :grinning:
21. máj 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, neviete nahodou kde kupim haciky na kocik? na tasku? dakujem!
21. máj 2013 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 hmm a vies mi prosim poradit, co mam robit, ked som kupila vanicku bez plastenky a bez poistky. Teraz som zistila ze mi to chyba a predavajuca vravy, ze nevie aku poistku potrebujem :unamused:
21. máj 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana__d ak si kupila tu z kona tak to nahlas ze je to neuplbe a rym padom nepouzitelne. Alebo si to mozes objednat na babymarket.sk
21. máj 2013 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes cez Mimibazar som kupila :unamused:
21. máj 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana__d ikarkulka ju ma v albume,je to ta,co sa poistuje vanicka na tyci,aby sa nekyvala a musi byt. :frowning2: bez nej je kocik nebezpecny.a ak ju uzivala musi vediet,ze aj plastenka k nej patri,na sportovu urcite nesedi. Moskytieru si musis dokupit,ak nemas,lebo by mala byt sucastou sportovej časti, ak chces jednu mam navyse. A ak nezozenies poistu,kamoska mala rezervnu,tak sa popytam,ci este je volna:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 @cawes Ja mam dve vanicky a moju pouzivam s poistkou, len ma nenapadlo, ze k druhej vanicke ju nemam a tak je nepouzitelna. Ja sa este skusim dohodnut s pani, musi predsa vediet ze mi ju nedala a skusim jej navrhnut, aby si vanicku vzala spat. Myslim, ze mam narok na vratenie, nie? :confused:
22. máj 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana__d myslim ze mas a ked tak ju nahlas na mimibazar.
22. máj 2013 o 11:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana__d prinajmensom ti dodala tovar,ktory sa neda uzivat,mala mat uvedene v inzerate,ze tovar je nekompletny :angry:
22. máj 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok