Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nikolkaa
25. jún 2013

Baby objednavali ste kočik aj zo zahraničnych stranok mate skusenosť vyšiel vás lacnejšie?

julianna78
25. jún 2013

@nikolkaa ja som teraz objednávala z www.babyonlineshop.de vo farbe black melange,chcela som modrý melange,ale už je vypredaný.Doplnky sumer kit,deku,držiak na pohár a prebalovaciu tašku som kupovala tu na mk od samot.

nikolkaa
25. jún 2013

julianna78 prosim ťa smiem sa spytať to je iny material ten melange??a ten ma ešte odtiene??trocha sa vtom neviznam poznam len tie zakladne farby diki,pozrem tu stranku..už som rozmyšlala že ak by to bolo velmi drahe že by som kupila len športovu časť a vaničku by som dokupila lacnejšie na bazare ak sa to da,len neviem ci všetky modely sa daju kombinovať..

cawes
25. jún 2013

@nikolkaa ani v zahranici nezezenies novy ruzovy, bola to limitovana edicia. Stokke robi obcas take akcie ze ma nieco ako limitovanu ediciu. Ja som si kupila kocik u nas v obchode vo svajci skladom, nemohla som cakat. Mozes si kupit len sportovu cast (aj ja mam len tu) a nanu das ktorukolvek vanicku. Musi to byt len novy model, ale predpokladam ze pozeras na novy model.
Co sa tyka cervenej farby ja ju mam je aj dost na slnku a vobec mi to nebledne. Vela ludi sa boji ze to vybledne, ale podla mna ak sa o kocik staras, kupis si letnu sadu, tak to bude mozno minimalne. Kamoska uz 3 rok ma kocik stoke purple a nic jej nevybledlo.

julianna78
25. jún 2013

@nikolkaa melange je iná látka,matná niečo ako riflovina,tie ostatné sú lesklé látky.Mne sa viac páčila tá matná,mala som aj starší model pri dcérke a to bola podobná látka.Ja mám black ale skôr je to šedá farba,tá modrá bola limitovaná edícia,ale predavačka v babymarkete vravela,že velký rozdiel medzi black a blue nie je.Na tej stránke čo som dala link vychádza komplet kočík na 850eur čo je super cena podla mna,ale teraz je akcia aj v babymarkete aj v predeti dostaneš zadarmo autosedačku a vychádza 1129komplet,ale my sme sedačku nepotrebovali.
A ako radí cawes treba kúpit summer kit a nevybledne ti.

cawes
25. jún 2013

@julianna78 kamoska ani sommer kit nema a nevybledol jej Tolko, ono vzdy daco vybledne ved to je jasne aj saty blednu v lete

julianna78
25. jún 2013

@cawes moja kamoška má tmavomodrý a tej vybledol.Ja som predtým mala letný set a vybledol mi o pár odtienov,ale bolo to vydiet len ked som priložila slnečník,ktorý som nikdy nepoužila 🙂 Tiež si myslím,že to blednutie netreba niak extra riešit.

esika
26. jún 2013

@zz134 ahoj, ak si kupovala kocik v Brendone a je este v zaruke tak Ti to vymenia, ja som bola v Brendone s reklamaciou velmi spokojna🙂

ikarkulka
26. jún 2013

@nikolkaa Stokke jako takový se v zahraničí dá sehnat levněji, ale jak už psala @cawes, ten pink už nový neseženeš. To snad jedině, že by ho někdo kdysi koupil, vůbec nepoužil a teď prodával. Ale to je velice nepravděpodobné a asi by za něj taky chtěl dost peněz, je po něm dost poptávka, mohl by si určit cenu.

ikarkulka
26. jún 2013

@nikolkaa Mezi black a blue melange není velký rozdíl, obě látky jsou takové hrubé, jako džínovina.
Na první pohled rozdíl nepoznáš. Mají jen jiné zipy a popruhy např. na tašce - u Blue jsou tmavě modré a u Black jsou černé.
Blue jako limitka je o něco dražší.

Z těch ostatních barev bledne prý jen Navy, tam je pak řešením hned v létě nahodit Summer kit.

zuzigirl
27. jún 2013

Dievcata, je treba nejaku skrutku preventivne dotahovat?

cawes
27. jún 2013

@zuzigirl raz za cas vsetky

zuzigirl
27. jún 2013

@cawes dakujem. Som na to aj sama mohla dojst, ci? 😀

cawes
27. jún 2013

@zuzigirl hihi hej ale je umenie ich najst 🙂

aktata
29. jún 2013

@rezina1 ... Ahoj, chtěla bych tě poprosit o názor. Bydlím v okrajové části města a jediná možnost vyjet si s kočárkem je po lesních cestách. Zamilovala jsem se do kočárku Stokke xplory. Píšeš, že mu polní cesty nevadí. Marně se snažím najít nějaké diskuze na toto téma a ty jsi jediná, kdo se zmínil. Můžu tě poprosit o více info? děkuju Katka

dolcee
29. jún 2013

@aktata kočárek je vhodný i do terénu, ale existují i pohodlnější, hlavně tříkolky s velkými koly.
Já osobně, pokud bych denně vyjížděla do lesa a na polní cestu (nebo jinde ani nejezdila) bych si koupila jiný, tříkolku, trochu odpružený a s areracil předního kola.

cawes
29. jún 2013

@aktata ahoj ja som s nim prevazne v lese alebo na polnej ceste a nemozem si stazovat

kostalovakaca
29. jún 2013

Ahojky mohly byste mi doporučit nějaký jiný fusák než originál Stokke? a ještě dotaz nevíte kde sehnat držák na slunečník?

magnolie123
29. jún 2013

baby prosim vas, ako mam odopnut striesku zo stokke? ja som ho brala od jednej a toto som sa zabudla spytat, je tam zips, ale ako mam odopnut tu striesku z vanicky sportovej a pripnut na hlboku alebo vymenit za inu striesku,pozeram na to a nebudem to mikcovat.....dakujem

magnolie123
29. jún 2013

@esika ahoj prosim ta, mohla by si mi poradit? ako mam odopnut striesku zo sportovej verzie? alebo vymenit inu striesku, mam ho odvcera od jednej pani a toto som sa jej nespytala , je tam zips a normalne pozeram na to , pulim oci a neviem ju dat dole, dakujem :D

esika
30. jún 2013

Ahoj
@magnolie123 skus pozriet toto video tam je to hned na zaciatku, musis to stlacit akoby doseba🙂
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1015...

esika
30. jún 2013

@kostalovakaca ahoj aky drziak myslis, na ten starsi model V2? lebo novsi V3 sa iba zasuva. myslis tento http://www.bazar.sk/fotogaleria/3248828855/5205...

magnolie123
30. jún 2013

@esika dakujem!poi 2Hodinovom skumani som v noci nasla zvnutra take cupliky , ja mam V2, dakujem moc :D :P

kostalovakaca
30. jún 2013

@esika Mám nový model a na tom konci slunečníku mi právě chybí ten konec

cawes
30. jún 2013

@kostalovakaca ahoj ja mam fusak emitex cocoon tiez je nozickovy a velmi teply, super je ze na spodu ako su nozicky tak znutra je taka leskla latka ktora sa cisty len mokrou handrickou, ked napr. dieta ma spinave topanky. Toto stokke nema.

cawes
30. jún 2013

@kostalovakaca napis na babymarket ci to maju ako nahradny diel

esika
30. jún 2013

@kostalovakaca ahoj🙂 novy model to prave nepotrebuje, ale musis mat aj slnecnik na ten novsi typ, lebo kazdy ma inu koncovku pozri video🙂

https://www.youtube.com/watch?v=3uBHTeEFnko
ivanajelinek
1. júl 2013

@dolcee ahoj. No co,bola si dat reklamovat tie kolesa? Mne uz to robi aj na lavom. 😠

kostalovakaca
1. júl 2013

Tak na toto už nic nepotřebuju jo?

kostalovakaca
1. júl 2013

Když už jsme u těch fotech tak Vám taky konečně můžu přidat foto mého Stokkáčku 🙂