Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
1. júl 2013

@kostalovakaca potrebujes takovy nadstavec z pruzinkou

cawes
1. júl 2013

@kostalovakaca vid moje foto

kostalovakaca
1. júl 2013

No tak to právě nemám a nevím kde to mám sehnat...ale sranda že jsem to tam zkusila strčit bez toho a normálně to jde a pružinku to má i nahoře akorát to není tak dlouhé no

cawes
1. júl 2013

@kostalovakaca hej ide to aj bez toho tak urcite by som to zhanala tam kde som kupila sk

dolcee
1. júl 2013

@ivanajelinek ano, kolečka jsem natočila na video a poslala prodejci (Babiez Praha), chtěli číslo podvozku- sami si dohledají, jestli je kočár od nich (nepotřebují paragon). Pošlou video k výrobci a ten by měl na základě toho poslat nová kolečka. Dám vědět, jak vše postupuje..
Takže pokud víš, odkud kočárek je (a ví to i výrobce, prostřednictvím nich jsi kočár koupila), tak určitě s výrobním číslem můžeš reklamaci uplatnit!!! Nechápu, že ti to ta manažerka zazdila, není to solidní prodejce a nechtějí ztrácet čas. obrátila bych se na help desk stokke.
Jinak jsem dělala tu registraci a je tam potřeba výrobní čislo a název prodejce (vybrat ze seznamu, ten můj tam byl), paragon není potřeba..

@kostalovakaca chybí ti jeden kus s pružinou, ale i tak se dá slunečník používat, ale není to moc pohodlné ☹ ale myslím, že se to bude dát objednat, jako všechny náhradní díly...

tinnky
1. júl 2013

Dievčatá aj ja uvažujem o kupe Stokkacika a vidim, ze velaz Vas jhe spokojnych. Ja cakam dietatko na Januar, cize zimne dite a trosku sa obavam, ako sa bude kocikovat v zime. Nie je problem sa s nim pohybovat v snehu?? Do kedy ste pouzivali vanicku?Odkial ste kupovali kocik?Dakujem za kazdu odpoved

cawes
1. júl 2013

@tinnky neni problem ani v zime, ani sneh a lad neni su problem

tinnky
1. júl 2013

@cawes a netlacil sa tazko?

cawes
1. júl 2013

@tinnky nie tak isto ako ostatne kociky.

ifkael
2. júl 2013

ma niekto crusi?

cawes
2. júl 2013

caute zeny, nez som si kupila sk tak som dlho dlho premyslala ci to bude ladit a co a ako. Dokupila som si dark navy tasku, chranice a madlo, no musela som si oprat podlozku a tak som dva dni jazdila s cervenym stokke a sk. no a tu je vysledok, myslim ze to az take zle neni

kostalovakaca
2. júl 2013

Prave sem se ptala jen na ten nastavec a ten pry samotny nejde

aktata
3. júl 2013

Ahoj mám dotaz. Dočetla jsem se, že na podvozek V2 nelze přimontovat skate pro starší dítě. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuju

karinka2105
3. júl 2013

stokke strasne sa mi zapaocil,maly ma 7m neni uz velky na ten kocik?
do kolko mesiacov ste tam nosilo deti

asimon
3. júl 2013

@karinka2105 ja som si ho kupila pre malu ked mala uz skoro 15 mesiacov...je sice pravda ze bol vonku cca 10 krat...ale o to viac som si ho vychutnala...dokonca som si teraz este kupila summer kit ;) Ja ho fakt budem predavat ako novy s komplet vybavou 🙂)) ak ho dokazem predat 🙂 ale nelutujem...je to taka moja srdcovecka...;)))

pepinov
3. júl 2013

ahojte všechny. Mohla bych se Vás, zkušených stokkařek zeptat, jestli náhodou nevíte v jaké kolekci byl zelený stokke? A ještě jaká je kolekce tady totoho summer kitu. Viz.foto

cawes
3. júl 2013

@karinka2105 ja som ho kupila tesne pred tym nez mal maly 7 mesiacov, a nelutujem, iny by som uz nechcela. Kamoska ma malu ktora bude mat v sep. 2 roky a stale sa tam vozi.

cawes
3. júl 2013

@pepinov toto je starsia verzia stokke ako aj sommer kitu, takze jedine cez bazar ak najdes. Inak sa mi zda ze som tento sommer kit videla na mimibazar alebo bazos no a zelena taka hneda je tusim aj teraz na predaj

junkfoood
3. júl 2013

@karinka2105 no neviem, ja mam z tej sportovej casti zmiesane pocity..viac veci mi tam vadi..

cawes
3. júl 2013

@junkfoood napr.????
ja by som ten kocik nevymenila, uz si jazdila zo sportovou castou?

karinka2105
3. júl 2013

@junkfoood coo sa ti neluubi?

junkfoood
3. júl 2013

@cawes @karinka2105 hej, jazdim s nim uz vyse mesiaca.. no napr. ze to madlo sa neda odopnut tak ako na ostatnych kocikoch ze zostane visiet na jednej strane, nemam to nikdy kam polozit a vsade to zabudam, ked ho rozkladam, tak sa to neda dat na 2 casti, ale najskor madlo, vybrat dieta, tu podlozku na nohy, a az potom sa to da poskladat..pri rozkladani detto..a mam znicene aj predne aj zadne koleso po pol roku..to moc dlho nevydrzalo..

karinka2105
3. júl 2013

@junkfoood znicene,ako hegati ci ako?
tak ja mam na cocnorde tiez znicenee koelsaaa
hladam nieco otocne kumne,maly ma v concorde nevidi a to je zlee

cawes
3. júl 2013

@junkfoood takze madlo, ja to robim tak ze ked maleho davam von tak madlo tam mam pripnute, vytiahnem ho aj tak, aj tak ho tam obcas davam este je maly (10 mesiacov) a v pohode sa to da. AK ho odopnem tak ho davam na strechu, tak mam istotu ze ho nikde nezabudnem. Rozkladanie robim tak ze maly ide napr do auta, madlo necham tam kde je pripnute, vytiahnem najprv to na nozicky a dam ju do tej sedacky, odopnem sedacku dam do auta, ostatne vsetko nechavam ako je na kociku a len ho zlozim.
Co sa tyka koliesok, no neviem ci si kupovala novy ci jazdeny v kazdom pripade bohuzial toto je len smola, mozu vyrobit 1000 kvalitnych a jedno taketo. Aspon ta potesim mojim pripadom, aj ked nejde o kocik, dostala som k porodu kavovar Jura za 2000 euro, fungoval 8 mesiacov potom odisiel cely mlyncek, zreklamovali sme, cakali sme 6 tt a potom nam konecne poslali nakoniec novy, ten som cela stastna rozbalila, zapojila najprv tam chybala jedna cast na capuccino a po 3 dnoch odisiel kompletne dotykovy display takze do tyzdna som ju posielala znova a teraz cakam kedy co zase dostanem a ake to bude.

junkfoood
3. júl 2013

@karinka2105 nehega.. inak ja som s nim bola doteraz na 100% spokojna, vsade som ho chvalila..riadenie je super, ide lahucko, vsade s nim prejdem, je super, ze maly je tak vysoko.. ale na ten sportak si neviem zvyknut, ani ja, ani mm..

junkfoood
3. júl 2013

@cawes no ved asi si musime na seba zvyknut, asi mame krizu vo vztahu 😉 😉 😉 ako ziadny iny kocik sa mi aj tak nepaci, tak neviem, co by som si kupila, a mam k tomu aj WK aj SK aj vsetky somariny, tak to by boli vyhodene prachy hned to predavat..
inak kavovary..neporovnatelne, ale my sme tak vyhodili dolce gusta v zaruke..uz sme na neho nemali nervy, furt sa kazil..

cawes
3. júl 2013

@junkfoood uff to ti prasklo???
preboha to ako sa stalo???
inak ja som mala tiez problem ked som maleho dala z hlbokeho kocika do stokke si zvyknut myslim ze to je normalne

cawes
3. júl 2013

@junkfoood no ja som povedala ze ak mi ho opravia a zase sa treti krat nieco pokazi, tak idem po peniaze a budem pit zalievanu kavu a hotovo

junkfoood
3. júl 2013

@cawes neviem ako sa to stalo, teraz to vyzera este horsie..pritom byvam skoro v sirsom centre a chodim len po chodnikoch, ziadne tereny a pod..a predne je na tom obdobne..

junkfoood
3. júl 2013

@cawes no, ale teraz si mi spravila chut na capuccino.. 😉