Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
6. júl 2013

Tak se musím podělit o svou zkušenost s reklamací WK v brněnském BP... Na rukávníku se mi ne vytrhl, ale jakoby z látky vyvléknul druk (uvnitř v té světle žluté fleecové podšívce), takže šupky dupky do BP, ochotná a příjemná prodavačka (nemyšleno ironicky 😀 ) vše nafotila, rukávník mi normálně zůstal a měsíc jsem čekala (byly ty povodně, tak se ještě omlouvali, že to normálně vyřizují ještě dřív), po měsíci sms, že je reklamace vyřízena a že dostanu celý nový WK...Takže mám celou krásnou novou sadu aj s kefkou na vyčesávání kožešinky... Tomu říkám SERVIS 😎 😎 😎

milankovazuzana
6. júl 2013

@klarawerder celkom ako na Slovensku 😀 😀 😀

cawes
6. júl 2013

@klarawerder ha ha testovala by si ??? no uvidime, ako strasne ma laka, lebo sa mi zapacil

sabrinka26
8. júl 2013

Baby,prosim vas odkial mozem zohnat zadne kolieska na stokke xplory? babymarket mi odpisal,ze musim mat kocik zakupeny u nich,hoci predne kolieska mi vymenili bez problemov..

milankovazuzana
8. júl 2013

@sabrinka26 mali by ich objednávať a predávať všade tam, kde sa Stokke predáva, neozumiem tomu čo Ti povedali, ty si asi neuplatňuješ záruku, však? Veď kolieska by mali byť alfou a omegou každého predajcu Stokke...Mali by ich mať skladom stále a nie s čakacou dobou 6-8 týždňov...ale na Slovensku je to ako mlátenie prázdnej slamy ☹ ☹ ☹ stále dokola to isté...

boban
8. júl 2013

Holky jaký je rozdíl mezi Stokke Xplory a Stokke V2?? 😕

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boban
8. júl 2013

@teegreen jinak tam rozdíl není?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajuska01
9. júl 2013
sabrinka26
9. júl 2013

@milankovazuzana neuplatnujem zaruku a chcela som vymenit zadne kolieska, ale babymarket sa so mnou ani nebavi,lebo som u nich nekupila kocik.. pritom predne kolieska bez problemov vymenili..tak nechapem.. kde mam teraz objednat nahradne diely? poradte baby..

magica78
9. júl 2013

@sabrinka26 a skusala si cez e shop predeti alebo iny kuknut, alebo este aj v KIKE a tam ak mas dm knizku je tam aj 10 % zlava a ta by sa mala dat uplatnit nato? a ja byt tebou napisem na FB STOKKE ze babymarket ktorý je predajca odmieta predaj nahradnych dielov. to je to ze su tu iba 3 oficialny predajcovia stokke na SK a nevedia co by od dobroty.

junkfoood
9. júl 2013

@sabrinka26 no to by aj mna zaujimalo..ked mi neuznaju reklamaciu cez babyonlineshop.de kde som kupovala kocik, ze kde ich splasim..

milankovazuzana
9. júl 2013

@sabrinka26 ja som ich kupovala cez MMB CZ som si našla predjacov-myslím že sa volá Vlaďka a predáva tam Stokke-všetko úplne, je milá je super, ihneď odpovie a kolieska vie objednať.Daj si do vyhľadávača Nový tovar-Stokke a nájdeš ju...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
9. júl 2013

@magica78 ja sa k tomu vyjadrovat nebudem, lebo uz aj mi budu pisat do IP ze na mna poslu policajtov... nemam slov 🤐

pokym si chce zakaznik kupit kolesa, tak by to snad taky problem nemal byt. vsetko je o pristupe a ochote

magica78
9. júl 2013

@teegreen a preco by si mali diktovat co budu predavat a co nie ked su oficialny obchod ktorý predava stokke a predtym baby pisali ze nemali problem. to ako ked si kupit auto v BA tak nikde inde ma do servisu nezoberu iba v BA? trosku zcestne nezda sa ti? a nie niekde na FB ale na oficialnu stranku stokke pre sk a cz.

meiwe
9. júl 2013

Mne tiez dnes babymarket napisal ze nahradne diely poskytuje len kocikom zakupenim u nich , kocik mam od kocky z Trencina tam zevraj pan z babymarketu nemal problem objednat nas diel( polohovatko rukoveti),
mimo temy pasuju striesky z novych modelov na stare? Mame vyblednutu, tak chcem kupit novu, tak ma niekto na predaj ponuknite naj ciernu, bezovu, cervenu - nevyblednutu...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
9. júl 2013

@teegreen A proč by to tak měly nechat být? Jestli jsou na SK 3 oficiální prodejci Stokke, tak je jasné, že si dělají, co chtějí. Ale takhle se přece nejedná.
Na FB je oficiální stránka Stokke pro CZ a SK, určitě bych tam @sabrinka26 napsala, toto není v pořádku jednání a oficiální Stokke by se od toho asi distancovalo.
Dokud si necháte s.át na hlavu, tak to podle toho bude vypadat. To není jen se Stokke, to je s obchodníky obecně. Já jsem kočárek kupovala v DE, protože jsem se zařekla, že takhle velkou sumu už CZ obchodům (hlavně těm velkým, ty malé jsou většinou v pohodě, váží si zákazníka a je s nimi normální domluva, vyjdou vstříc, chtějí si vydělat, tak pro to něco dělají) nedám. Objednala jsem po internetu, ani jeden osobní kontakt, všechno bylo v pořádku, měnila jsem pak ještě barvu WK, i když už ho měli naskladněný. Čekala jsem, že mi třeba napíšou, že už ho mají a že to bude problém a co oni s ním budou dělat a bla bla (jak je tady zvykem), ale oni mi jen napsali, že ok, žádný problém, jen že se omlouvají, ale že budu na ten nový muset počkat. Oni se omlouvali mně! Prostě nebe a dudy.
My tady k tomu, vidím, máme ještě hodně daleko a je to i tím, že jsou k tomu lidi laxní a považují to za normální. Místo toho, aby si to nenechali líbit, tak budou jako blbci hledat někoho, kdo jim milostivě prodá zadní kola.

ikarkulka
9. júl 2013

@sabrinka26 Tady je odkaz na tu FB stránku https://www.facebook.com/StokkeSlovakiaCzechRep..., jestli můžeš, tak tam napiš. Jednak aby o tom věděli (podle mého by s tím nesouhlasili) a jednak aby ti teda poradili, kde ta kolečka můžeš sehnat, když ne u oficiálních prodejců.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
9. júl 2013

@teegreen Tak to je v tom případě jen dobře.
Ale jak vidíš, ostatní to štěstí nemají, a radit jim, aby to nechali být, je hloupost. Kdyby to všichni nechali být, tak ty dneska nejsi se servisem spokojená, jednoduše by na to kašlali.

magica78
9. júl 2013

@teegreen preco by som tomu nemal verit ,ked kazdy drzi usta tak sa necudujem za vsetko platime ak omurovati a mame sa tak ako sa mame. nepislala som jej ze sa im ma stazovat a vulgarne nadavt iba opytat ci je to OK.
napisem ti jeden priklad co sa stal teraz cerstvo ,bude to sice mimo kocikov stokke tak niektore damy odpuste .
segra bola na dovolenke teraz v egypte bolo to aj v TV ze cakali nehorazny cas na letisku. a ja som jej pozistovala na nete ze by mali dostat kompenzaciu ked meska lietadlo viac ako 5 hodin u nich to vychadzalo cca 400€ na osobu kvoli km. je to schvalene EU pre vsetky lety. a volai do centra europ.spotrebitela a ze ano nemal by byt problem aby to vybavili, tak najprv volala seg.kamoska do cestovky ze to im nic nedaju lebo to neprati pre charterove lety. potom tam zavolala moja segra hned na nu vyblafla kde volala a ze podla zakona toho a toho a bla bla bla , a ta na druhej strane zostala pol minuty ticho. a nakoniec povedal ze nech si to spise a posle doporucene ale ze v egypte je teraz bezvladie kvoli tej situaciii ze to bude trochu travt ale keby si prisla ze chces ist na dovolenku tak ti povedia ze tam sa nic nedeje . takze tolko ktomu ze treba trosku pokukat na nete a poznat sovje prava a ako frci jedna reklama nechcem byt ovca... lebo tento postoj len vyhovuje vsetkym predajcom a clovek len plati a kupuje ako divy a oni sa len smeju

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magica78
9. júl 2013

@teegreen no to je super ze mas dobre skusenosti ja ti to ani neberiem, ale pre mna je dolezite usetrit cca 300 € pri kupe kompletu stokke. ja by som rada podporila dane prdajne keby mali ten kocik cca za tu cenu ako v DE stranke . ale nechapem ich ked chcu zarabat preco nezarabaju aj predajom koliesok ktore skoro kazda potrebuje skor alebo neskor.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magica78
9. júl 2013

@teegreen to je OK ze treba vybavovat reklamaciu v DE ale ked chcem iba kupit kolieska ? napr po 1-2 rokoch. tam sa urciet nevztahuje reklamacia alebo respektive nepochodis ,bude to asi ako s obuvou ze nie na vsetky vady mas 2 rocnu zaruku ale iba pol roka. alebo kocky co kupia viac rocny kocik ako to maju riesit? ved je to artikel ako artikel na ktorom ja ako predajca viem zarobit tak predavam .