Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
9. júl 2013

@teegreen No počkej, ale já jsem to pochopila tak, že sabrina ho nechce reklamovat, ona chce KOUPIT nová kolečka. Jako nehodlám se v tom dál babrat, napsala jsem, co jsem chtěla, víc k tomu není co dodat, ale jako reakce obchodníka - nekoupil sis u mě kočárek, neprodám ti kolečka - je prostě nepřijatelná.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meiwe
9. júl 2013

Dnes zazitok z babymarketu a ochota bavenia sa predavaciek nula bodov, cele zle, tema stokke a stara strieska a nova na stary kocik, bodaj by ma neposlala do riti, hlavne ze by mi chcela predat novu sportovu cast. Hovorim ze ja chcem len strechu a viem ze sa presivaju kitty na stare modely=( nic ani obraz ani zvuk cele zle.

ifkael
9. júl 2013

@meiwe Ked boli v Nitre, tak klobuk dole za predavacky... ochotnejsie som nezazila tusim. do Ba sa na prieskum estelen chystam, som zvedava.

mauerka
9. júl 2013

Baby, kde vsade v BA sa da pozriet/vyskusat Stokke?

meiwe
9. júl 2013

@teegreen vies mi prosim napisat kde je ta tema neviem to niak najst dakujem=)

junkfoood
9. júl 2013

kocky, mate niektora scoot-a? ako ste s nim spokojne..? rozmyslam ze vymenim xplory za scoot.. neviem si na neho zvyknut a rozculuje ma..

zienka1609
9. júl 2013

Ja sa len pridavam k teme...BABYMARKET...priamo v obchode su na nic predavacky, neochotne a totalne nevyskolene. Stastie sme mali len raz na mileho chalana, predajcu, tam dole klobuk. Inak ja som cez babymarket objednavala niake veci a ista pani Mazurova je velmi ochotna a ustretova takze nemozem sa stazovat. A kocik mam inak z kiky. Na nic mi nepovedali neobjedname vam. Len je dlhsia dodacia doba. ☹

cawes
9. júl 2013

@zienka1609 aj ja som objednavala cez net a tiez som s nou pisala a tiez absolutna spokojnost a to ani na sk nezijem,a kocik som tam uz vobec nekupovala

simcatko11
9. júl 2013

Ahoj, kupovali ste niekto stokke na aliexpress? mate skusenosti?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
9. júl 2013

@simcatko11 nekupovala a skusenost ? origos to neni maju resp. jednu dobu to tam mali napisane po anglicky, dole uplne malym pismom ze sa jedna o napodobeninu

dolcee
9. júl 2013

Holky,tak kupte ty kolečka v Kika. Tam umí objednat všechno ;)

milankovazuzana
9. júl 2013

@ikarkulka presne si to vystihla, súhlasím na 100% .

segafredo
10. júl 2013

Holky, prosím o radu - jde oprat boudička? Ještě jsem kočárek neprala, tak s eraděj ptám - popřípadě jak? jde to sundat dobře?Díky moc

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
10. júl 2013

@teegreen Nerentabilné v čom? Veď mať skladom mesačne napr. 4 kolieska zadné, 4 predné nieje obrovská finančná záťaž Niekedy sa môže stať, že sa nepredá ani jedno, ale sú situácie, že jednoducho je po nich väčšia zháňka, ale to ako zákon schválnosti pre predajcu, ale jednoducho sa to stáva.
Sila predajcu spočíva samozrejme v tom, aký poskytuje servis.Nielen pri predaji-fundovanosti, ochote, prístupu a snahe zákazníkovi vyhovieť pri objednaní napr. doplnov etc... ale jeho sila sa naplno prejaví pri problémoch-reklamáciách, prípadne pri pozáručnom servise.Je to predsa zákon obchodu, logiky a zdravého rozumu-niečo sa mi pokazí, predajca mi bude nápomocný a ochotný, milý, reklamáciu dá na posúdenie atď.Ale som zákazník po skončení záruky, popr. zákazník z iného obchodu, ale potrebujem niečo objednať a narazím na profíka, sadne, objedná.A čo sa stane? Tu je podstata veci, ktorú som chcela povedať-zákazník je šťastný, spokojný ako pochodil a čo spraví? Bárs sadne za MK ako @klarawerder Klárka a napíše nielen vtedy, keď sa sťažuje ale napíše svoju pozitívnu skúsenosť a prekvapenie... Veď to je tá najlepšia reklama pre predajcu, veď lepšia neexistuje ako osobná skúsenosť...
Nemyslím si, že mamičky tú včera hanili.Prečo? Iba napísali vlastnú skúsenosť so svojim obchodníkom.Ak by mali dobrú, určite by poradili iným. Aj veľký predajca v niektorej predajni má super predavačov no a na inej prevádzke nie.To sa často stáva. Kam by si išla Ty?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
10. júl 2013

@teegreen kauza bm uz tu bola...a teda zainteresovane sme boli riadne znechutene. ale snad sa polepsili

milankovazuzana
10. júl 2013

@teegreen Tému sledujem dlhší čas a čítam príspevky.Ohľadne servisu tu boli pozitíva aj na BM, BR a Kika, BP etc... Ale na tých istých predajcov tu boli aj negatíva.To je fakt.Jedno i druhé.Prečo sa máme tváriť, že tomu tak nieje. Všetko je to o ľuďoch a o prístupe a snahe vyhovieť tomu druhému. Vždy ma poteší, ak sa mamičky podelia s pozitívom, veď kto by sa nie...
Každá maminka by najradšej kúpila kočiarik s doplnkami na SK-práve i kôli prípadnej reklamácii ale niektoré kupujú v Nemecku.Za to sa človek na nich predsa nemôže hnevať-je to ich voľba.Prečo? Určite je to cena a prístup práve k riešeniu reklamácii, zatiaľ som nepostrehla ani jedno negatívum napr. na už viac spomínaný babyonline web...

pallacinka
10. júl 2013

@ifkael Sice mimo temy, no neda mi- gratulujem k baby c. 4 🙂

deyana
10. júl 2013

@segafredo jde, na youtube je i návod, jak to sundat, ale na to přijdeš i tak 😉

babymarket_sk
10. júl 2013

@meiwe
podľa kamerového záznamu sa predajcovia chovali naozaj viac ako ústretovo

K diskutovanej téme náhradný dielov a servisu:
Z kapacitných dôvodov je možné zabezpečiť servis a náhradné diely len pre našich zákazníkov. Každý predajca je povinný náhradné diely zabezpečiť pre svojho zákazníka, preto sa treba s požiadavou o náhradné diely a servis obrátiť na svojho predajcu. Veríme, že aj nemecké e-shopy budú ochotné tieto diely zabezpečiť, tak isto aj záručný a pozáručný servis a v prípade reklamácie budú vedieť poskytnúť aj zápožičný kočík/podvozok, tak ako to je na Slovensku. V prípade, že kočík kupujete z druhej ruky, žiadajte od predávajúcej záručný list, s týmto dokladom vám bude zabezpečený záručný aj pozáručný servis.

Prajeme Vám veľa krásnych kilometrov s kočíkom Stokke 😉

Tím BabyMarket

ifkael
10. júl 2013

@pallacinka 😎 dakujem

cawes
10. júl 2013

@babymarket_sk Dobry den
prepacte ale mam par pripomienok k Vasmu prispevku.
A to podla coho ste posudili ze boli viac ako ustretovi? Co ja osobne viem, tak na SK v obchodoch kamerovy system je ale bez zvuku, takze podla mimiky?
A co sa tyka vyjadrenia k servicu , tak s vami nesuhlasim, ja osobne som si kupila kocik vo Svajciarsku kedze tu zijem, ale nahradne diely si kupujem tam kde ich maju a kde ich rychlo dostanem. Napr Sommer kit mam zo slovenska, tak istak tasku, a kupovala som madlo a chranice na popruhy a tie som kupovala tiez tu u nas, v uplne inej firme kde som kupila kocik a v ziadnom pripade mi nepovedali ze nie som ich zakaznik. Dokonca kocik predtym som dala do servisu tu aj ked bol kupovany v Cechach. Takze moj nazor je taky, ze ste velky obchod, v ktorom vela mamiciek rado nakupuje a naozaj si myslim ze objednat par koliesok a mat ich skladom je najmenej. Napr ak by som nove potrebovala a vy ich mate tak by som si aj odtialto isla pre kolieska a dala vam 10 hviezdiciek. Myslim ze ide skor o servis ako o to ci mate miesto atd.

ifkael
10. júl 2013

@cawes na Slovensku nic navyse necakaj.. 😒

babymarket_sk
10. júl 2013

@cawes
Technické zabezpečenie máme aj so zvukovým záznamom.

Pre bližšiu špecifikáciu:
Kapacitné dôvody súvisia s personálnym nie priestorovým zabezpečením.
Letný kit a bežné doplnky nepadajú pod náhradné diely.
Tak ako bolo spomenuté vyššie naši zákazníci dostávajú záručný i pozáručný servis a v prípade reklamácie zápožičný podvozok zdarma po celú dobu reklamácie.

ifkael
10. júl 2013

@babymarket_sk myslite, ze je to problem objednat, lebo nestihate?

magica78
10. júl 2013

@babymarket_sk teraz trosku z inej strany 🙂 nebudete nieco robit s cenou ? myslim ze vela ludi by si kupilo ten kocik u vas ale ked moze usetrit napr. 200-300€ tak to kupi kde je lacnejsie co urcie chapete .

babymarket_sk
10. júl 2013

@ifkael
Každý predajca je povinný náhradné diely zabezpečiť pre svojho zákazníka, preto sa treba s požiadavou o náhradné diely a servis obrátiť na svojho predajcu.
@magica78
Cena je primeraná poskytovanému servisu, momentálne prebieha akcia autosedačka za 1 cent.