Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mikolajova.zuzana
25. aug 2011

@lenocka23 chej, len ja chcem nejaku mali tasku peknu zohnat, ja kabelky nemusim, ale nieco male potrebujem. Velku tasku viem pekne zavesit na rucku, ale na tie bezne prechadzky velku tasku nepotrebujem, len som chcela ci nemate niektora napad na malu tasku taku sikovnu a peknu, nie len obycajnu.

ale dakujem aj tak dievcence :D

zacarovanedeti
25. aug 2011

Rozhodne toto stokke si v kočárkovně nefotila je to focené u mě doma.Je to focené iihned po dovození pixel pink.Píšete v kočárkovně to tam sousedka nechává kojence v kočárku v tom patronu vega??Mrzí mě že jsme se sestrou vymysleli jak to uchytit a pak to nikde sebere z inzerce Bazos už chápete o co jde někdo něco pracně vymyslí a pak to někdo neoprávněně šíří.Kdyby na fotce nebyla malá tak to neřeším ale stáhnout si foto z cizím dítětem mi tedy přijde dost podivné.

kilian
25. aug 2011

@petra1303 no predsa? 😀

zacarovanedeti
25. aug 2011

@szelvicka Tak už jsem tomu přišla na kloub Vy sama jste odpovídala na náš inzerát!!

szelvicka
25. aug 2011

Nebudu se s Váma dohadovat, řeším těď důležitější věci než nějaké fotky (to je pro mě momentálně banalita)....ukázat summer kit na starší verzi stokke, aby maminky věděli, že to taky jde (chtěla jsem jen pomoc) 🙂

szelvicka
25. aug 2011

@zacarovanedeti
zarazil mě ten kočárek VEGA....tak jsem koukala na ty fotky a máš pravdu..to nejsou naší sousedky...ale ten sklep vypadá tak podobně. Spletla jsem se a vložila omylem ty fotky od tvoji sestry s kterou jsem si psala..moc mě to mrzí, nechtěla jsem nikoho naštvat, jen ukázat, že to jde a jak jsem je měla vedle sebe, tak jsem tam dala ty Vaše.
No asi už nemá cenu to teďka řešit..koukala jsem, že je tam vložila i jiná paní....ale malá tam není skoro vidět.
Tak se prosím tě nezlob, chybu může udělat každý a až když jsi to napsala..tak jsem se podívala a udělalo se mi špatně...že se s tebou hádám a máš vlastně pravdu.
No teďka řeším opravdu důležitější věci a jak jsem podrážděná, tak jsem na tebe vystartovala..omlouvám se. Sousedka asi ještě má (netuším, jsme mino ČR) ten samý zelený kočárek i s tím summer kitem a fotila jsem to, abych mohla ukázat, že to jde..takže tak

Doufám, že omluvu přijmeš...když udělám chybu, tak to uznám a omluvím se

zacarovanedeti
25. aug 2011

@szelvicka Omluvu beru.Nikdy bych to neřešila ale už v ůnoru jedna paní ukradla fotky dcerky a vydávala pomalu za své.Neni to sklep ale dětský pokojík🙂Poznala jsem to podle našeho vozíku pro postižené ten v ČR moc lidí nemá.Beru to ukončuji tuto debatu.Vše dobré

zacarovanedeti
25. aug 2011

Mám dotaz má někdo na stokke izisleep?Líbí se mi ta s růžovou střechou pokud´někdo máte lze ta střecha ze sedačky na sporták či korbičku evo?děkuji za odpověd

lenocka23
25. aug 2011

@zacarovanedeti neviem to isto, ale mam pocit ze Vanicka, sportak aj sedacka stokke mozu mat jednu striesku....

zacarovanedeti
25. aug 2011

Tak to by bylo fajn mám khaki střechu ale růžovou vaničku.Že bych koupila izisleep a střechu přehazovala.

riki1
25. aug 2011

@zacarovanedeti ja ho mám a tá strecha je trochu menšia ,takže asi to nepôjde prehodiť ...môžem to večer vyskúšať a napíšem ti ...

zacarovanedeti
25. aug 2011

@riki1 Riki děkuji to by bylo bezva já jen zda má cenu ten izisleep kupovat či ne.Moc děkuji

mirkadena
25. aug 2011

@petra1303 ahoj je vhodný na kočiarik, ktorý má vyššie sériové číslo ako 113464.Ale ak plánuješ nový model, tak na ten bude 100% pasovať 🙂

riki1
25. aug 2011

@zacarovanedeti teraz som to pozerala ,nepôjde to ,lebo na športovej časti sa pripína strieška zipsom a na autosedačke cvokmi a je rozdiel aj vo veľkosti striešky ,ale ak nemáš ešte autosedačku ,tak tú Stokke odporúčam ,je super ,lebo je väčšia ako iné a dá sa rozkliknúť na ležanie ,tak keď ti miminko spí ,prehodíš si z auta autosedačku na konštrukciu kočíka a rozklikneš na ležanie ,jedinú nevýhodu má ,že je disť ťažká ,takže je lepšie ju vždy dať na kočík ako nosiť v ruke ( pokiaľ nemáš pri sebe Ramba 🙂)

riki1
25. aug 2011

@kilian Ahojky ,prosím ťa ,odkiaľ máš tú podložku pod malou ? ...aj mne by sa niečo také zišlo ,Alexko sa mi veľmi potí ,dávam pod neho látkovú plienku ,len tá sa zošuchne ,keď sa vrtí ...

kilian
25. aug 2011

@riki1 objednavala som si ju povodne do bgb bee+,ale pasuje mi aj do xplory.aesthetic.cz.mozes si vybrat latku a je obojstranna.ja mam z jednej strany smotanovu a z druhej tu kvetinkovu

riki1
25. aug 2011

@kilian ďakujem ,idem to mrknúť ..

riki1
25. aug 2011

@kilian ...už som to pozerala ,len neviem ,ktorá by sa mi hodila ,ja má Stokke vo farbe blue ...

kilian
25. aug 2011

@riki1 videla som tam aj chlapcenske farby,ale samozrejme ze pre dievca bol väcsi vyber.to je aj pri satoch tak. 😖

riki1
25. aug 2011

@riki1 ..myslím ,že táto kombinácia sa hodí do Stokke blue ,len neviem ,či je vhodná pre chlapca ....a zarazilo ma to poštovné ,vyjde to cca 15€ ...

kilian
25. aug 2011

@riki1 no to je pekne,to postovne je naozaj drahe.to mas pravdu. 🙂

riki1
25. aug 2011

@kilian neva ,už som to objednala 🙂

kilian
25. aug 2011

@riki1 ja som inac velmi spokojna s tou podlozkou,aj ked ma vysla draho.uplne mäkkulinka je. 😉

riki1
25. aug 2011

...moje slniečko teraz vonku na dvore (kočíkuje ho starší syn ,kým mamina čučí za pc 🙂)

riki1
25. aug 2011

....a mamina mi už tretí krát vykosila hlavu ,lebo sa strašne potím 🙂 ...

kilian
25. aug 2011

@riki1 ty asi ten vankusik nemas v tej vlozke,ze?

zacarovanedeti
25. aug 2011

@riki1 Děkuji to je škoda :(ještě můžu se zeptat na rozměr sedačky délka zad a sedáku.Měli jsme maxi cosi cabrio na stokke a dcera se tam vešla.

riki1
25. aug 2011

@kilian Alexko má už 7 mesiacov ,tak som mu to vybrala ,lepšie sa mu tak sedí ,myslím ,že ten vankúšik je vhodný pre menšie deti ...

kilian
25. aug 2011

@riki1 moja ma 9 mesiacov,este tam mam vankus.mne sa zda,ze lepsie tak sedi.skusala som uz aj bez toho.ale ona je drobucka,mozno preto.

riki1
25. aug 2011

@zacarovanedeti ...opierka šírka 26cm ,dĺžka 48cm ,sedák šírka 24cm ,dĺžka 33cm ..