• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@klarawerder ani nehovor.. ja mam doma V3 ani nie mesiac a ide ma rozdrapit z tej V4 :sweat_smile: :sweat_smile:
12. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder A pasuju tie fusaky aj do Stokke? Nevadi tam ta tyc? :confused:
12. okt 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa Vas opytat. Mam v plane si kupit WK ale uz pomaly pojdeme do sportaku a nie som si ista, ci ho vyuzijem cely. Ide my hlavne o tu cast co "zakukly" vanicku, ci ju mozem pouzit v sportaku ako nanoznik. Dik za pomoc.
12. okt 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liloug praveze wk he robeny skor na sportak takze ho urcite vyuzijes
12. okt 2013 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liloug praveze wk he robeny skor na sportak takze ho urcite vyuzijes
12. okt 2013 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem a neviete preco sa neda kupit WK vo farbe black?
12. okt 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liloug už sú v ponuke iba tie nové +purple a red myslím...
12. okt 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejdete niektorá mamina robiť objednávku do DE?
12. okt 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek Samozřejmě, že tam tyč vadí...já mám fusak Elodie - nenožičkový...malá se mi v něm v protisměru jízdy vešla cca do roka a půl, kdy byl konec fusaku ohnutý okolo té tyče...pak jedině vozit po směru, pokud je to klasický fusak jako tento Odenwälder...
12. okt 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko Já mám doma V3 už 2 roky a ide mně rozdrápit úplně stejně :grinning: :grinning: Ikdyž teda v tvé situaci by mě asi spíš trefil šlak :grinning:
12. okt 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@liloug Na nemeckych online-shopoch sa da zohnat cierny winter kit.
12. okt 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes No co? Pre aky Winter Kitt si sa nakoniec rozhodla?
12. okt 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek pockaj este tyzden a dam fotku :slight_smile:
13. okt 2013 o 00:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes to nas budes natahovat? Takze tajomstvo? Tesim sa uz,som fakt zvedavaB-)
13. okt 2013 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek tak tyzden sa da uz neako vydrzat :slight_smile:
ani si nevies predstavit ako sa tesim ja, kedy konecne pride
13. okt 2013 o 01:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky, idem predavat mojho stokkacika dark navy, kupovaneho pred rokom, ak by ste niektora mali zaujem..je v super stave..
13. okt 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas viete mi povedat aky je rozdiel medzi xplory V3 a V4. Dakujem vam pekne.
15. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lennny71 V4 by mel mit jednodussi system skladani, ma moznost aretace kol a nakupni taska se bude upevnovat jinak.Po vzhledove strance jsem tam nenasla rozdil, sedacka je beze zmeny.Snad jsem pomohla:slight_smile:
15. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@junkfoood oj :( a co? tak predsa nie ste kamarati? :grinning: skor si mala povedat... my sme uz objednali wk, si pisala, ze mas navy a ja som ho velmi chcela, ale uz sme nenasli :( tak sme objednali cierny...som zvedava, ako bude vyzerat...
15. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewe8584 no ono sa to cele tak narychlo zbuchalo a vcera som kupila bgb bee +.. a WK uz putoval do noveho domova.. :wink:
15. okt 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@junkfoood áno, áno, už sa naň tešíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby neplánujete niektorá predávať style kit purple? chcela by som vymeniť light green za purple :slight_smile: :wink:
15. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junkfoood áno, áno, už sa naň tešíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vyuzili ste aj adaper na maxi cosi?? Prve dietatko dostanem v decembri a vobec teda neviem ci si mam kupovat aj ten adapter, ci nie
15. okt 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mám otázku. Mám stokke explory- športovú časť. Premýšlam o fusaku nožičkovom, ale ten sa mi nezmestí pod winter kit.či? Alebo mam radsej kupit ten gulaty pid zimny set? Ako ste to riešili? Ďakujem za odpoveď
16. okt 2013 o 08:24  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dollydo Nechápu proč by se fusak neměl vejít pod WK...vždyť jsou to jen potahy a Storm cover - kryt, co se napne od střechy po podpěru nožek...tam nějaký fusak nehraje roli. V zimě nemůžeš jezdit jen s WK a bez fusaku, to by bylo málo... :sunglasses: Jinak s fusakem - nožičkový můžeš mít proti i po měru jízdy... Klasický nenožičkový ti půjde jen po směru jízdy...jaký zvolíš je na tobě. Osobně bych doporučovala origoš Stokke nožičkový nebo Elodie Details nebo Odenwälder...
16. okt 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak uz mam kozusku a je nadherna:slight_smile:
16. okt 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte babule, tak prisla ta chvila bolestna kedy idem moj nadherny stokac dat prec:( fnu fnu...uz aby som mala dalsie babynko a dalsi krasny stokac! Tieto nove farby su nadherne!
16. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova uzasnyyyyyyyyyyyyyy! aj ja chcemmmmmmm. strasne krasny je ten kocik. Ja som myslela ze ho budeme dlhse pouzivat:( skoda skoda.
16. okt 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 A neni to skoda kdyz je malemu teprve rok 4 mesice? Ja si treba stokkace koupila az kdyz bylo male rok a pul a doufam ze alespon jeste rok a pul budeme kocikovat:slight_smile:
16. okt 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok