Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

zz134
16. okt 2013

@kristynakubecova no on je v nom strasne smiesny. je strasne dlhy a zo stokaca trci ako antena. A najma vobec nechce byt v kociku cize v podstate uz od juna ani nekocikujeme. A to som kupila city mini kt. mam tresnute v aute a tiez vobec nevyberam. minimalne:(

cawes
16. okt 2013

konecne

kristynakubecova
16. okt 2013

@zz134 Tak to je skoda, no nekdy holt deti radeji tapou☹.ja dneska posadila jen tak ze srandy svou 5 a pul letou dceru do stokke a v pohode, samozrejme striska stazena ale jinak v pohode, ani nemela uplne vysunutou podnozku🙂, tak jasne ze v tom vypadala srandovne ale jinak se tam vesla v pohode🙂, vazne je to takovy maly velky kocar 🙂

lupatko
16. okt 2013

@cawes nam dnes konecne prisla kozusinkaa 😵 😵 😵

milankovazuzana
16. okt 2013

@junkfoood Jani, aha 🙂

ikarkulka
16. okt 2013

@milankovazuzana Zuzko, co máš za WK - antracit?

milankovazuzana
16. okt 2013

@ikarkulka Nieee moja, to je Dark Navy. 🙂

ikarkulka
16. okt 2013

@milankovazuzana Tak to byl první, který mě napadl, ale ta fotka zkresluje 🙂 Každopádně díky 🙂 Pořád sháním reál fotky kombinace Black Melange a Antracit WK 🙂

milankovazuzana
16. okt 2013

@ikarkulka Ja mám blue melange, nechcela som antracit, aby to neztmavlo celé, keď aj fusačik je tmavší. 🙂

ikarkulka
16. okt 2013

@pragmaticka My jsme ho využili. Když jsme jeli třeba někam na nákup atp., kde jsme potřebovali být s malým mobilní, ale nemohli jsme ho nosit na ruce, a on nám cestou usnul v autě v sedačce, tak jsme ho samozřejmě nebudili, abychom ho přendali do kočárku, ale nasadili jsme adaptéry a nacvakli autosedačku 🙂

ikarkulka
16. okt 2013

@milankovazuzana Právě že mi přijde, že to ten fusak hezky rozsvítí (i kdyby WK byl antracit) 😉

milankovazuzana
16. okt 2013

@ikarkulka Určite! On je taký univerzálny ten fusik, že k nemu budú pasovať všetky WK-red, purple, d. navy a aj oba tie nové WK, no nie?

ikarkulka
16. okt 2013

@milankovazuzana Určitě! Myslela jsem to právě tak, že i kdybys měla ten antracit, že by s tímhle fusakem ten kočárek nebyl tmavý 🙂

Já mám bílý WK, k tomu mám black melange nožičkový fusak. A pak mám ještě ten světle modrý nožičkový fusak, tak si říkám, že když budu mít antracit WK, že s tím to taky nebude tmavé 🙂 Tak asi jo, jdu do něj 🙂

milankovazuzana
16. okt 2013

@ikarkulka Dobre to máš vymyslené, ale poviem Ti, že k antracitu bude všetko pasovať a dobre sa bude ladiť, všetky svetlejšie doplnky krajšie vyniknú. 🙂

klarawerder
16. okt 2013

@cawes Kráááásnej!!! Přijedem se na něj na krasavce mrknout 🙂 Já jsem ti říkala, že je ten červený parádní 😉

klarawerder
16. okt 2013

@milankovazuzana Ty mně chceš dráždit, žeee???!!!! Náááááááádherný fusak!! Kdyby malé nebyly už 2 roky a my neměly teď téměř jistě poslední zimní sezónu před sebou, tak je taky náš...nedal by mi pokoj a nedal 😎 😎 😎

milankovazuzana
16. okt 2013

@klarawerder Klári, presne o to mi šlo😀 Si ma odhalila, spomenula som si na teba, ako na ED odborníčku a maniačku v jednom. 😀 Klári, ale Miško mal 3 roky!!!a hups, išli sme do neho. 🙂 To sa nedalo...

milankovazuzana
16. okt 2013

@klarawerder Red WK je ako taká krásna nadýchané zimná vetrovečka s kapucňou a kožušinkou, aj mne sa veľmi, veľmi páči.Ale keď mne sa páčia všetky. 😀 Ach jaj...

cawes
16. okt 2013

@ikarkulka v tej dtuhej skupine o stokke co je ako fotoblok je kombinacia black melange a ek antracit

@milankovazuzana ta cervena je uzasna nebanujem ze som nesla do nicoho farebneho takto to vyzera super

@klarawerder kedykolvek a ak ptides zajtra mam aj cokoladovy kolac 🙂

wewe8584
17. okt 2013

Ahojte zienky, tak uz mame doma cierny WK, nemam este foto, nenasadili sme ho este, tu v uk je teplo 😀 relativne .... premyslam nad fusakom ... mame dark navy kocik, dark navy fusak by cely kocik asi uz velmi "preciernil" 😀, vsak?
@cawes je este nejaka tema o stokke? ani neviem, kde kde? sem s nou 🙂 tak predsa cerveny? krasne vyzera, juch

wewe8584
17. okt 2013

A baby, nemate niektora hnedy, alebo beige stokke fusak, ktory z nich viac sedi ku kozusinke na wk? to bola tiez zaujimava kombinacia, cierny wk a hnedy fusak...a neskor k dark navy kociku...v pohode, ze?🙂

wewe8584
17. okt 2013

@cawes jej, dakujem, uz som nasla 🙂

klarawerder
17. okt 2013

@milankovazuzana Tak to ti teda opravdu vřele děkuji za nahlodání...teď zas budu vymýšlet, co s fusakama...4 jsou málo 😀 😎 😎 😎

milankovazuzana
17. okt 2013
deyana
17. okt 2013

ahoj holky.. já už stokke nemám, ale mohla by se mi některá z Vás podívat, zda je na konstrukci napsáno, kde byl vyroben podvozek? Asi jsem narazila opět na podvodnici a ta mi tvrdí, že všechny se vyrábí ve fabrice v číně, ale mě se tomu teda nějak nechce věřit.. a zase tak detailně jsem si ten svůj tenkrát nefotila.. díky

cawes
17. okt 2013

@deyana ja tam mam napisane niederlande cize holandsko

milankovazuzana
17. okt 2013

@deyana takisto Holandsko. 🙂 V Číne sa robia fejky...

mimi27712
17. okt 2013

@deyana textílie sú robené v Číne.

dolcee
17. okt 2013

@deyana taky Holandsko.