• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
@kristynakubecova no on je v nom strasne smiesny. je strasne dlhy a zo stokaca trci ako antena. A najma vobec nechce byt v kociku cize v podstate uz od juna ani nekocikujeme. A to som kupila city mini kt. mam tresnute v aute a tiez vobec nevyberam. minimalne:(
16. okt 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne
16. okt 2013 o 19:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@zz134 Tak to je skoda, no nekdy holt deti radeji tapou:frowning2:.ja dneska posadila jen tak ze srandy svou 5 a pul letou dceru do stokke a v pohode, samozrejme striska stazena ale jinak v pohode, ani nemela uplne vysunutou podnozku:slight_smile:, tak jasne ze v tom vypadala srandovne ale jinak se tam vesla v pohode:slight_smile:, vazne je to takovy maly velky kocar :slight_smile:
16. okt 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes nam dnes konecne prisla kozusinkaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@milankovazuzana Zuzko, co máš za WK - antracit?
16. okt 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Nieee moja, to je Dark Navy. :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana Tak to byl první, který mě napadl, ale ta fotka zkresluje :slight_smile: Každopádně díky :slight_smile: Pořád sháním reál fotky kombinace Black Melange a Antracit WK :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka Ja mám blue melange, nechcela som antracit, aby to neztmavlo celé, keď aj fusačik je tmavší. :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pragmaticka My jsme ho využili. Když jsme jeli třeba někam na nákup atp., kde jsme potřebovali být s malým mobilní, ale nemohli jsme ho nosit na ruce, a on nám cestou usnul v autě v sedačce, tak jsme ho samozřejmě nebudili, abychom ho přendali do kočárku, ale nasadili jsme adaptéry a nacvakli autosedačku :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana Právě že mi přijde, že to ten fusak hezky rozsvítí (i kdyby WK byl antracit) :wink:
16. okt 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka Určite! On je taký univerzálny ten fusik, že k nemu budú pasovať všetky WK-red, purple, d. navy a aj oba tie nové WK, no nie?
16. okt 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana Určitě! Myslela jsem to právě tak, že i kdybys měla ten antracit, že by s tímhle fusakem ten kočárek nebyl tmavý :slight_smile:

Já mám bílý WK, k tomu mám black melange nožičkový fusak. A pak mám ještě ten světle modrý nožičkový fusak, tak si říkám, že když budu mít antracit WK, že s tím to taky nebude tmavé :slight_smile: Tak asi jo, jdu do něj :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikarkulka Dobre to máš vymyslené, ale poviem Ti, že k antracitu bude všetko pasovať a dobre sa bude ladiť, všetky svetlejšie doplnky krajšie vyniknú. :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes Kráááásnej!!! Přijedem se na něj na krasavce mrknout :slight_smile: Já jsem ti říkala, že je ten červený parádní :wink:
16. okt 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana Ty mně chceš dráždit, žeee???!!!! Náááááááádherný fusak!! Kdyby malé nebyly už 2 roky a my neměly teď téměř jistě poslední zimní sezónu před sebou, tak je taky náš...nedal by mi pokoj a nedal :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. okt 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder Klári, presne o to mi šlo:grinning: Si ma odhalila, spomenula som si na teba, ako na ED odborníčku a maniačku v jednom. :grinning: Klári, ale Miško mal 3 roky!!!a hups, išli sme do neho. :slight_smile: To sa nedalo...
16. okt 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder Red WK je ako taká krásna nadýchané zimná vetrovečka s kapucňou a kožušinkou, aj mne sa veľmi, veľmi páči.Ale keď mne sa páčia všetky. :grinning: Ach jaj...
16. okt 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka v tej dtuhej skupine o stokke co je ako fotoblok je kombinacia black melange a ek antracit

@milankovazuzana ta cervena je uzasna nebanujem ze som nesla do nicoho farebneho takto to vyzera super

@klarawerder kedykolvek a ak ptides zajtra mam aj cokoladovy kolac :slight_smile:
16. okt 2013 o 23:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte zienky, tak uz mame doma cierny WK, nemam este foto, nenasadili sme ho este, tu v uk je teplo :grinning: relativne .... premyslam nad fusakom ... mame dark navy kocik, dark navy fusak by cely kocik asi uz velmi "preciernil" :grinning:, vsak?
@cawes je este nejaka tema o stokke? ani neviem, kde kde? sem s nou :slight_smile: tak predsa cerveny? krasne vyzera, juch
17. okt 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby, nemate niektora hnedy, alebo beige stokke fusak, ktory z nich viac sedi ku kozusinke na wk? to bola tiez zaujimava kombinacia, cierny wk a hnedy fusak...a neskor k dark navy kociku...v pohode, ze?:slight_smile:
17. okt 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2013 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes jej, dakujem, uz som nasla :slight_smile:
17. okt 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana Tak to ti teda opravdu vřele děkuji za nahlodání...teď zas budu vymýšlet, co s fusakama...4 jsou málo :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky.. já už stokke nemám, ale mohla by se mi některá z Vás podívat, zda je na konstrukci napsáno, kde byl vyroben podvozek? Asi jsem narazila opět na podvodnici a ta mi tvrdí, že všechny se vyrábí ve fabrice v číně, ale mě se tomu teda nějak nechce věřit.. a zase tak detailně jsem si ten svůj tenkrát nefotila.. díky
17. okt 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana ja tam mam napisane niederlande cize holandsko
17. okt 2013 o 17:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana takisto Holandsko. :slight_smile: V Číne sa robia fejky...
17. okt 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana textílie sú robené v Číne.
17. okt 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana taky Holandsko.
17. okt 2013 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok