Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

fafetka
29. máj 2014

Ahoj všechny 😵 potřebuju pomoc a to hlavně radou.Povedlo se mi ztratit pláštěnku z našeho scoota 😔 a teď nemůžu vyzjistit kde sehnat novou.Google už mám zavařený a buď jsem tele, nebo se samostatně sehnat nedají?☹Nevíte někdo?Předem díky za pomoc! 😵

iwkaiffs
29. máj 2014

@fafetka to treba objednať v nejakej predajni kde predávajú stokke ako náhradný diel,na nete to nikde nenájdeš 🙂

fafetka
31. máj 2014

@iwkaiffs díky.Taky mně to napadlo, jen jsem doufala,že by mohla být nějaká rychlejší cesta 😉

tomila
1. jún 2014

Ahojte mamky, chystáme sa prvý krát s drobček na dovolenku tak by som sa vás chcela opýtať ako to chodí, berieme stokke, môžme mat 2 batožiny a kociar alebo aj kociar sa považuje za batožinu? Mám prampack, balíte kociar hneď do prampacku alebo až tesne pred nastupenim do lietadla? Kedy vlastne odovzdávate kociar hneď s batožinou? Príručku tašku možem mat aj pre drobca? Beriete do lietadla aj shop tašku aj prebalovaciu tašku? Za všetky odpoved vopred ďakujem 🙂

sufo
1. jún 2014

Mile maminky, nieco na zasmiatie aj plac..predavam na bazare stokke ako celok, ale aj ako kusy-t.j.podvozok, sedacka atd. Sportovu sedacku so styl kit predavam 270€ a dnes o 14:00 hod.mi napise jedna mmina, ci je to komplet cena za kocik. Tak som jej odpisala, ze sa evidentne zle chapeme 😀 , aby som 3 mes.kociar komplet predala za 270€. Tak o 2 hodiny mi odpisala, ze uz si kupila kocik 😀 😀 😀 ludska blbost je nekonecna 😎

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
1. jún 2014

@teegreen podla mna kazdy normalny clovek, ked ide nieco kupovat, nevynimajuc kociar tak si urobi prehlad...ty by si isla kupovat nieco o com nic nevies, cena je iste prvorada, ved inak by sme vsetky kupili kocik aj za 3000€ keby taky bol...urcite si kazdy intelig.clovek nastuduje ...za co chce minut peniaze, alebo mi chces napisat, ze vobec nemam pravdu a ona nevedela kolko stoji novy? Ak tak urobila, tak potom vyberala podla foto a nema ani paaaru o kocikoch, tym padom z mojho pohladu ani o inych veciach

tomila
1. jún 2014

Mamičky ešte by som sa chcela opýtať či náhodou nemáte niektorá na predaj aj maslo a poťah na popruhy vo farbe beige?

tomila
1. jún 2014

@sufo predávaš nakoniec kociarik? Nezvykla si si naň? Neskúsis najprv zreklamovat podvozok možno ho máš poškodený alebo skús prekážať wd40. Mne na nerovnostiach tiež trosku drnkoce ale nie tak aby som sa kociara vzdala.

sufo
1. jún 2014

@tomila vies co..ja som rezignovala. Proste mne ten kocik nesadol. Doslova som nestastna z neho, ale hned som kupila dalsi. Takze ten vyuzivam skoro stale. Inak podvozok mam super. Nie je kazovy...len nie je to kocik pre mna 🙂 ale vsetky ostatne mamicky su spokojne 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomila
1. jún 2014

@sufo Mne kočiar aj tak neprijemne vŕzgal ale reklamovala som a som spokojná. Mňa kočiar aj keď zlostil tým vŕzganím a drnkotaním na nerovnostiach ani na chvíľu som nepomyslela na predaj, ja som práve naopak úplne prepadla stokke mánii 🙂
Jasne je to o tom, že nie každému kočiarik sadne a je pravda, že mi v meste zámkovú dlažbu nemáme. Ale ak si dobre pamatám, ty si mala tú novú farbu beige melange, ktorá vizerá na obrázkoch úplne super. A nerozmýšľala si, žeby si si kúpila podvozok crusi ale ak si už kúpila iný tak by ti bol v podstate zbytočný. A aký si kúpila kočiarik?

tomila
1. jún 2014

@sufo Inak tá baba čo ti písala, možno nevedela, že máš takto nový kočiar, možno myslela, že už máš niekoľkoročný. Aspoň ja kým som nemala dieťa tak som sa nejako extra o kočiare nezaujímala. Dokonca si pamatám to som nebola ešte ani tehotná a kamoška sa rozčuľovala, že skoro kúpila kočiar a dokiaľ sa malý narodil tak už vyšiel medzitým nový model a ja som vtedy tak nechápala prečo sa rozčuľuje na takej hlúposti veď kočiar ako kočiar 🙂 Ja keď som aj kupovala kočiar tak som nemala ani poňatia, že sú aj nové stokky, staré stokky (V1,V2, V3, V4). Až teraz na materskej sa mám sem tam čas po večeroch nudiť tak stále kukám čo by som ešte dokúpila tak už mám aj celkom prehľad 🙂

sufo
1. jún 2014

@tomila no ved som dala na predaj podvozok z xplory, ze si mupim este crusi...lebo mne sa ti velmi ta moja farba paci. S nou som spkojna max. Mam bugaboo bee plus, ale robim si zalusk este na urbo2 donna wilson 🙂 ale s bee max.spokoj. a co tebe vyienali podvozok, co si mala poskodene, resp.kazove?

tomila
2. jún 2014

@sufo mne vymienali cely podvozok, on už od nová vrzgal, keď som s ním šla tak to bolo ako keby som šla s traktorom 🙂 na dva krát mi vymienali podvozok aj keď mám taký pocit, že prvý krát mi len premazali ten môj pôvodný a poslali mi ho spať. Ale druhý krát som reklamovala priamo u stokke, nakoniec som to aj tak mala riešiť so svojim predajcom ale to už mi prišiel nový podvozok tak, že keď mi kuriér priniesol nový tak som mu starý odovzdala. Teraz som velmi spokojná 🙂 a úplne som podľahla mánii stokke a dokupujem a dokupujem doplnky 🙂 Aj keď teraz musím už len tak potajme, pretože manžel nemá pre tuto moju mániu pochopenie 🙂 Ja som naživo teda beige melange nevidela ale na fotkách vizera úplne úžasne. Určite by som najprv na tvojom mieste skúsila podvozok crusi aj keď možno by som len podvozok kúpila z bazariku ak by ti nevyhovoval. Ja som bugaboo neskusala ale co som tu čítala na fóre tak veľa mamičiek naň zo stokke prešlo.

sufo
2. jún 2014

@teegreen @milankovazuzana @iwkaiffs @tomila prosim o radu, predavam style kit a vy ste skusene stokacky, mam tri otazky a dve foto: 1./ style kit - ktora plastova cast zo striesky patri ku style kitu-ako strieske - foto1 or foto2 ? Druha otazka : madlo - jedna sa iba o potah z madla, ci aj plastova cast ? Tretia : c sa tyka shop bag - ten mam na predaj a mamicka mi tvrdi v sprave - resp.pyta k taske aj sietku a plastenku, ale ja to predavam samostatne. Ved 25€ je malo za vsetko 😕 . Podla mna ani v obchode jej t nepredaju. Dakujem za rychlu odpoved dievcat

sufo
2. jún 2014
iwkaiffs
2. jún 2014

@sufo fotky nevidím,ale k style kitu predávaš všetko čo má na sebe tú látku aj celé madlo s plastovou častou a shopku by si mala predať aj so sieťkou a plaštenkou lebo tak sa predáva v obchodoch tým pádom si možeš dať cenu vyššiu,ja som kupovala novú shopku v obchode za 39€ no samozrejme je na ňu čakačka lebo to je iba na objednávku 🙂

iwkaiffs
2. jún 2014

@sufo aha už vidím fotky,všetko čo je na foto je k style kitu 😉

sufo
2. jún 2014

@iwkaiffs takze ja ked kupim teraz style cerveny - pride mi komplet madlo? Aj ta plastova cast s potahom?

iwkaiffs
2. jún 2014

Áno 😉 tiež som si to overovala teraz v skupine Stokke kočík a je to tak 🙂

tomila
2. jún 2014

@sufo Ahoj, k style kitu by malo patriť aj to na foto 1 aj na foto 2, madlo by malo byť aj s tou plastovou časťou. Shop tašky čo ja viem sa predávajú aj so sieťkou aj s pláštenkou ale v shopoch, tu na bazariku to myslím každý predáva bez toho.

martinjasen
3. jún 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

nicol13
3. jún 2014

Baby prosim do kedy ste vpodlozke, v sportovom mali ten vankusik? A este nemate niekto foto ako vyzera bugaboo podlozka v stokke? Dakujem 🙂

julianna78
4. jún 2014

@tomila kocik sa nerata do batoziny, balila som tesne pred nastupom do lietadla a na palubu som si brala shopku aj prebalovaciu tasku.My sme pre krpca mohli mat kocik, 10kg batoziny+ prirucnu.Zalezi od leteckej spolocnosti, treba pozriet priamo na ich stranke, niektore napriklad vyzaduju kocik skladajuci sa z jednej casti, ale ak mas tasku zoberu ti ho🙂

tomila
4. jún 2014

@julianna78 Ďakujem za odpoveď 🙂 A s kočiarikom si šla až k lietadlu a tam si ho niekde odovztala? Po prílete do destinávie kočiar nájdeš na tom páse pri batožine alebo inde?

julianna78
4. jún 2014

@tomila ano az k lietadlu,pobalila som si ho tesne pred nastupom ,ked uz cakas pri svojom gate,my sme nastupovali cez tunel,tak tesne pred dverami som ho nechala,ak nastupujes schodami,tak treba pri schodoch nechat,tam ti povedia.My mame s kocikmi nalietane az az a len raz ma cakal poskladany pri vystupe z lietadla,inak vzdy prisiel na batozinovom pase,alebo ako nadrozmerna batozina,popripade boli kociky poukladane na jednej kope vedla batozinoveho pasu🙂Raz sme leteli charterom do Tuniska a vtedy boli kociky po pristati polozene pri schodoch a k colnej kontrole som uz sla s kocikom.

tomila
4. jún 2014

@julianna78 Ďakujem ti veľmi pekne za všetky odpovede 🙂

sufo
4. jún 2014

Baby rada by som sa opytala na jednu vec, konecne sa mi dari rozpredavat stokke 😀 , predala som styl kit, teraz ponukam ostatne a volala mi jedna mamicka z bazosa, ze ci viem, ze ked som predala original styl kit tak zanika zaruka kocika, je to tak? @teegreen @milankovazuzana @iwkaiffs @caves

milankovazuzana
4. jún 2014

@sufo ale kdežeeeeeee, je úplne jedno, aký style kit tam máš.Môj Xplory bol pôvodne zelený a neskôr melangáčový , reklamovala som kolieska a bielu poistku a vôbec to nevadilo.Takže je to hlúposť.